Kolejna ucieczka żołnierza z Korei Północnej. Na linii demarkacyjnej padły strzały

Młody żołnierz północnokoreańskiej armii przedostał się przez strefę demarkacyjną i zbiegł do Korei Południowej. To kolejna udana ucieka żołnierza z kraju rządzonego przez reżim Kim Dzong Una.

Do zdarzenia doszło we środę po godzinie 23 polskiego czasu. Żołnierzowi, który, jak podają media, ma około 20 lat udało się w gęstej mgle przedrzeć z bronią w rejon strefy zdemilitaryzowanej. Tam zauważyli go żołnierze z Południa. Został przechwycony. Doszło do wymiany ognia. W kierunku szukających go żołnierzy północnokoreańskiej armii żołnierze Seulu oddali ok. 20 strzałów ostrzegawczych.

To kolejny żołnierz północnokoreańskiej armii, któremu udało się szczęśliwie przedostać przez linię demarkacyjną oddzielającą dwa skłócone kraje. W listopadzie żołnierz w pobliże granicy przedzierał się wojskowym jeepem. Kiedy w samochodzie urwało się koło ruszył biegiem w pobliże strefy demarkacyjnej. Mężczyzna trafiony został seriami z karabinu maszynowego. Po kilkunastu godzinach pod odsłoną nocy udało się go przeciągnąć na południową stronę. Z jego ciała lekarze wyjęli kilka kul i pasożyty, którymi był zarażony

Pędził jeepem, chwilę później padły strzały. Film z brawurowej ucieczki z Korei Północnej

Więcej o:
Komentarze (65)
Ucieczka żołnierza z Korei Północnej. Na linii demarkacyjnej padły strzały
Zaloguj się
 • fakiba

  Oceniono 36 razy 30

  Brawa za odwagę

 • tilow3

  Oceniono 48 razy 26

  Pisowcy? czemu chcecie żeby w Polsce było podobnie jak w Korei Północnej? Jak można być tak przesiąkniętym propagandą prezesa tysiąclecia?

 • stach_79

  Oceniono 13 razy 13

  A u Nas sedziowie beda wybierani przez Parlamentarna wiekszosc! Instancja ustawodawcza wybiera sadownicza... xD Z kolei instancja sadownicza ustala czy wybory sa wazne...Prostymi slowami - PIS bedize ustalal czy wybory w Polsce byly wazne! Nie pójda po ich mysli - niewazne! Maja wymagana wiekszosc - ok rzadzimy dalej. Nie mowie juz o mozliwosci robienia przekretów.
  Kim chyba ma to gorzej zrobione w Korei xD Ale 40% nie rozumie i dalej glosuje jak tepe barany!

 • grey55

  Oceniono 21 razy 13

  Wiecie czemu oni tak rzadko uciekają ? Bo teraz ten żołnierz musi mieć świadomość że cała jego rodzina rozciągnięta na 3 pokolenia pójdzie do obozu gdzie prawdopodobnie umrze. Taki kraj są w stanie zgotować mali wstrętni dyktatorzy na tłustych nóżkach i mlaskających przy mówieniu swoim obywatelom przy udziale służb terrorystycznych.

 • fakiba

  Oceniono 17 razy 9

  Nie podobało mu się w "raju" Kima

 • siemaszko1

  Oceniono 15 razy 9

  trzeba mieć dużo odwagi żeby być tchórzem w armii czerwonej - J . STALIN

 • fu_pis

  Oceniono 12 razy 6

  Gratulacje dla tego żołnierza, że mu się udało. Teraz kolej na cały naród...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX