Dwulatek nie mógł wstać z oblodzonego chodnika. Ojciec się przyglądał, po czym go skopał

Skopał syna leżącego na śniegu

Skopał syna leżącego na śniegu (Fot. YouTube Reg Show)

Gdy jego syn upadł, najpierw mu się przyglądał, a następnie go skopał. Nagranie brutalnego zachowania mężczyzny trafiło do internetu.Teraz mieszkańca stolicy Kirgistanu czekają poważne konsekwencje.

Ojciec wybrał się z dwuletnim synem na spacer. W pewnym momencie dziecko upadło i nie mogło wstać z powodu oblodzonego chodnika. Mężczyzna najpierw mu się przyglądał, po czym podszedł do syna i mocno go kopnął. Chłopiec uderzył w stojący w pobliżu słupek. Następnie ojciec chwycił go za rękę i szarpnął do góry. Chłopiec nie mógł iść, więc mężczyzna cały czas trzymał go za rękę. Ktoś nagrał całe zajście z ukrytej kamery i umieścił w internecie.

 

Poważne konsekwencje

Policjantom szybko udało się ustalić tożsamość mężczyzny. Jest nim 50-letni mieszkaniec Biszkeku, Barier Adijew. Trafił w ręce funkcjonariuszy 3 grudnia i trafił do aresztu, w którym spędzi dwa miesiące. Adijew broni się, że nagranie zmanipulowano i że nigdy nie kopnął syna. To nie pomogło – mężczyzna, który do tej pory pracował jako urzędnik, stracił pracę. Matka dziecka wniosła o odebranie mu praw rodzicielskich. Adijewowi grozi do pięciu lat więzienia.

Potrzebujesz wezwać pomoc? Czy wiesz, jak prawidłowo korzystać z numerów alarmowych?

Poznasz znanego Polaka po rozpikselowanym zdjęciu?
1/16Na zdjęciu jest:
Zobacz także
  • Smog w Krakowie Smog w Krakowie, 2018-10-21. Sprawdź jakość powietrza w mieście
  • Pogoda w niedzielę. Będzie chłodno, pojawią się opady. Pogoda na niedzielę. Aura nie będzie nas rozpieszczać. Będzie chłodno, pojawi się deszcz
  • Czy w wybory wypada niedziela handlowa? Niedziele handlowe - październik 2018. Czy w dniu wyborów samorządowych sklepy będą otwarte?

Najnowsze informacje