18-latek zadzwonił z hotelu do matki: "Skrzywdziłem dwóch chłopców". Ofiar mogło być 50

Hotel, w którym miało dojść do molestowania

Hotel, w którym miało dojść do molestowania (Google Maps)

18-letni Joseph Hayden Boston został zatrzymany przez policję w amerykańskim mieście Riverside w Kalifornii. Chłopak w rozmowie telefonicznej ze swoją matką przyznał się do molestowania kilkuletnich dzieci.

Sobota, trzecia nad ranem. Na komisariat policji przy Magnolia Avenue w Riverside w Stanach Zjednoczonych przyjechała kobieta ze swoim 18-letnim synem. Kilka godzin wcześniej chłopak zadzwonił do matki i powiedział, że molestował dwoje dzieci. Kobieta pojechała do hotelu, w którym znajdował się wtedy nastolatek i zabrała go na policję.

To właśnie w hotelu 18-latek miał skrzywdzić dwóch chłopców w wieku 4 i 8 lat, którzy zatrzymali się na nocleg ze swoimi rodzicami. Joseph Hayden Boston miał zaprosić dzieci do pokoju, a potem molestowań. Następnie o wszystkim opowiedział matce.

18-latek przyznał się przed policjantami do skrzywdzenia chłopców. Powiedział też policjantom, że od 8 lat doszło z jego strony do molestowania ponad 50 dzieci w różnych miastach, w których mieszkał.

Chłopak został aresztowany, usłyszał zarzuty dotyczące kontaktów seksualnych z nieletnimi. Sąd wyznaczył kaucję w wysokości 1 miliona dolarów. Służby usiłują teraz dotrzeć do pozostałych ofiar Bostona.

Korytarz ratunkowy jest przeznaczony dla karetek. Nie blokuj go, bo sam możesz kiedyś potrzebować pomocy

Sprawdź, co pamiętasz z lat 90.
1/12Zacznijmy od czegoś bardzo łatwego. Ile województw istniało w Polsce 20 lat temu, przed reformą terytorialną? (mapka przedstawia jak jest dziś)
Zobacz także
 • Smog w Krakowie Smog w Krakowie, 2018-10-21. Sprawdź jakość powietrza w mieście
 • Pogoda w niedzielę. Będzie chłodno, pojawią się opady. Pogoda na niedzielę. Aura nie będzie nas rozpieszczać. Będzie chłodno, pojawi się deszcz
 • Czy w wybory wypada niedziela handlowa? Niedziele handlowe - październik 2018. Czy w dniu wyborów samorządowych sklepy będą otwarte?
Komentarze (23)
USA: 18-latek przez lata mógł molestować 50 dzieci
Zaloguj się
 • norbertrabarbar

  Oceniono 14 razy 10

  Zapowiada się kolejny kawaler z kotem...

 • Harald Wessling

  Oceniono 7 razy 7

  Chory chlopak zachowal sie prawidlowo (troche pozno) Matka zareagowala prawidlowo. Pozostaje teraz tylko sprawdzic kto jemu to zrobil w dziecinstwie ... :(

 • tune

  Oceniono 6 razy 6

  Straszne. Dzieci molestują dzieci.

 • kamuimac

  Oceniono 14 razy 6

  nadaje sie na księdza - za karę zamienią mu wiezienie na seminarium

 • wieszard

  Oceniono 5 razy 5

  nadaje się na księdza lub artystę...smutne ale prawdziwe..

 • lobuz5

  Oceniono 5 razy 5

  Chory czlowiek. Jedyne co dobre, to to, ze nie radzil sobie sam z soba. Najgorsi sa ci, ktorzy zaakceptuja swoja przypadlosc.

 • femur

  Oceniono 3 razy 3

  Teraz wyobraźmy sobie, ze to ksiądz - otóż taki ksiądz po GWAŁCIE (nie "molestowaniu") dostaje za karę... zmianę parafii!

 • spoko-spoko

  Oceniono 4 razy 2

  Dziwna matka. Powinna zadzwonić najpierw do adwokata i psychologa a dopiero potem na policję. Chlopak potrzebuje leczenia. Ludzie mogą go nienawidzieć ale od matki oczekuje sie czegoś innego. On jej zaufał. U niej szukał pomocy. Druzgocące zachowanie.

 • qawsedrftg

  Oceniono 4 razy 2

  A co tam z "opioid crisis" w USA? Do tego każdy ma broń, najlepiej automatyczną. I taki to raj na ziemi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje