W trakcie wywiadu na żywo zaczęła trząść się ziemia. Gość w popłochu opuścił studio

W trakcie wywiadu na żywo w kurdyjskiej telewizji w Iraku zaczęła trząść się ziemia. Gość w popłochu musiał uciekać ze studio. W trzęsieniu ziemi o magnitudzie 7,3, które w niedzielę wieczorem dotknęło Iran i Irak, zginęło ponad 400 osób, a kilka tysięcy zostało rannych.

W kurdyjskiej telewizji Rudaw TV trwał wywiad na żywo, gdy zaczęło się trzęsienie ziemi. Kamery uchwyciły moment, jak gość w popłochu opuszczał studio.

Budynek zaczął się trząść

Film z momentu uderzenia trzęsienia ziemi, który zarejestrowały kamery kurdyjskiej telewizji, stał się popularny w internecie. Widać na nim, jak budynek z którego było łączenie ze studio, nagle w trakcie rozmowy zaczął się trząść. Zdenerwowany gość początkowo zastanawiał się, co się dzieje, aż w końcu w popłochu opuścił studio. Zarówno gościowi, jak i prowadzącemu nic się nie stało.

 

400 zabitych, przynajmniej 7 tys. rannych

W wyniku trzęsienia ziemi, które w niedzielę wieczorem dotknęło pogranicze iracko-irańskie, zginęło ponad 400 osób, a przynajmniej 7 tys. zostało rannych. 70 tys. mieszkańców zostało pozbawionych dachu nad głową. Epicentrum trzęsienia o sile 7,3 w skali Richtera znajdowało się 30 kilometrów na południowy zachód od miasta Halabdża w irackim Kurdystanie. Wstrząsy były też odczuwalne w Turcji, Libanie i Izraelu. CZYTAJ WIĘCEJ >>>

Rośnie liczba ofiar po trzęsieniu ziemi na Bliskim Wschodzie

Więcej o:
Komentarze (5)
Trzęsienie ziemi w Iraku i Iranie. Gość musiał wyjść ze studio w trakcie wywiadu na żywo
Zaloguj się
 • maciekkoz

  Oceniono 3 razy 3

  "Kamery uchwyciły moment, jak gość w popłochu opuszczał studio".

  A na nagraniu ziemia się trzęsie a gość dalej siedzi :)

 • jezierskiadam

  Oceniono 2 razy 0

  >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
  .. Planujemy zakończenie działalności blogów prowadzonych przez użytkowników w serwisach

  tokfm.pl/blogi

  Zakończenie działalności oznacza zablokowanie możliwości dodawania nowych postów i usunięcie wszystkich dotychczasowych treści (notek, plików, blogów, komentarzy). Do 14 grudnia 2017 możesz zarchiwizować treści swojego bloga i przenieść je na platformę WordPress. Jeśli chcesz to zrobić, napisz na adres: zespol_gazeta@gazeta.pl - my w ciągu 14 dni wyślemy Ci zarchiwizowaną treść bloga (bez zdjęć). Zdjęcia możesz zarchiwizować samodzielnie ze strony swojego bloga.

  Platforma Blox.pl będzie działała normalnie, nie planujemy zmian z działaniu Bloxa. Opisywana zmiana dotyczy tylko blogów w serwisach.

  Działając w imieniu i na rzecz Agora S.A. z siedzibą w Warszawie, wypowiadam umowę na świadczenie usługi Blox Lite, o której mowa w par. 9 Regulaminu Użytkownika Serwisów Internetowych Agory, ze skutkiem na dzień 14 grudnia 2017. Wypowiedzenie następuje z powodu planowanego zakończenia działalności Agora S.A. w zakresie udostępniania usługi Blox Lite (blogi użytkowników na serwisach).

  Paweł Wujec.
  Dziękujemy za korzystanie z usługi blogów na serwisach (Blox Lite). Mail został wysłany do Ciebie automatycznie, ponieważ masz aktywną usługę Blox Lite.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX