Polak uszkodził rozdzielnię, odciął całe miasto od prądu, po czym wpadł do stawu. Był pijany

42-letni Polak przejeżdżał przez miejscowość Tar Aar w Holandii. Stracił panowanie nad samochodem, uszkodził rozdzielnię, przez co pozbawił całe miasto prądu. Później wjechał do stawu. Okazało się, że był kompletnie pijany.

Do wypadku doszło w piątek, 3 listopada. Polak przejeżdżał przez Tar Aar niedaleko Amsterdamu. Nagle stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w rozdzielnię elektryczną. W ten sposób na kilka godzin pozbawił prądu całe 9-tysięczne miasteczko. A to nie koniec jego wyczynów.

Uszkodził rozdzielnię i wylądował w stawie

Pijany 42-latek kontynuował jazdę. W pewnym momencie znowu stracił panowanie nad kierownicą, wypadł z drogi i wpadł do stawu nieopodal ulicy Hertog van Beijerenstraat.

- Służby otrzymały zgłoszenie o samochodzie w wodzie ok. godz. 22.40. Wezwano straż pożarną i helikopter. Na miejscu okazało się jednak, że mężczyzna był w stanie samodzielnie wydostać się z pojazdu, dlatego odwołano dodatkową pomoc - napisali dziennikarze portalu 112reg.nl.

Polak słono zapłaci

Okazało się, że Polak miał 1,5 promila w wydychanym powietrzu, czyli trzykrotnie przekroczył dopuszczalną normę, która w Holandii wynosi 0,5 promila.

42-latek stracił nie tylko prawo jazdy, ale również samochód, bo miał nieważny dowód rejestracyjny. Został też obciążony kosztami przywrócenia prądu w miasteczku Tar Aar.

Kobieta przechodzi przez przejście dla pieszych. Nagle wjeżdża w nią suzuki. Za kierownicą 82-latek

Więcej o:
Komentarze (112)
Holandia. Pijany Polak za keirownicą odciął całe miasto od prądu
Zaloguj się
 • warszawa1967

  Oceniono 48 razy 42

  Super komentarze- Polak, współczesny husarz naebany-rodacy dumni z kretyna. Gdyby tak jakiś Ukrainiec zrobił coś takiego w Polsce? Polaki-cebulaki😁

 • darek8125

  Oceniono 35 razy 31

  chyba nigdy sie nie pozbędziemy "łatki " przyklejanej polakom, że polacy to PIJACY-ZŁODZIEJE-OSZUŚCI CWANIAKI -KRETACZE I LESERZY... NIESTETY TO PRAWDA......

 • qrzysiu

  Oceniono 32 razy 28

  Brawo! Według Najlepszych na Świecie Kierowców Patriotów to stan dróg jest przyczyną wypadków.
  Widać w Holandii przegieli z tą ilością autostrad.

 • nord-ost

  Oceniono 36 razy 28

  Ech ci uchodźcy.

 • tyfus.wolski

  Oceniono 32 razy 26

  W Polsce nawet lepiej - starozakonna Sekta Odszczepieńców Toruńskich odcina od rozumu calutki 39 milionowy kraj. I nikt im nic za to nie robi, bo wcześniej odcięli od myślenia sądy, prokuraturę i policję.

 • aala43

  Oceniono 27 razy 21

  oto szkody wyrządzane przez imigrantów/uchodźców....

 • maks1956

  Oceniono 21 razy 19

  głupi Polak i jak nas mają szanować i lubić na zachodzie nie jesteśmy mądrym narodem a wręcz powiedziałbym głupim skoro pisiory rządzą naszym krajem

 • chateau

  Oceniono 18 razy 18

  O jeden promil za daleko.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX