Strzelanina w Kolorado. Napastnik wszedł do sklepu i otworzył ogień. Nie żyją trzy osoby

Strzelanina w Walmarcie

Strzelanina w Walmarcie (Fot. Helen H. Richardson / AP)

Strzelanina w Walmarcie w stanie Kolorado. Co najmniej trzy osoby nie żyją, jedna jest ranna. Sprawca nie jest znany, policja opublikowała wizerunek podejrzanego. Funkcjonariusze z Kolorado apelują o unikanie miejsca zdarzenia.

W środę wieczorem czasu amerykańskiego napastnik otworzył ogień do klientów sklepu Walmart w Thornton, niedaleko Denver. Policja w stanie Kolorado apeluje do mieszkańców, aby unikali miejsca zdarzenia.

Dwie osoby nie żyją, jedna ranna

Przyczyny ataku nie są znane. Początkowo funkcjonariusze poinformowali o dwóch ofiarach śmiertelnych i jednej osobie rannej. Kobieta po przewiezieniu do szpitala zmarła. Na 10:40 lokalna policja zapowiedziała konferencję prasową.

Policja opublikowała wizerunek podejrzanego

Rano policja opublikowała wizerunek podejrzanego. Funkcjonariusze proszą o pomoc osoby, które widziały mężczyznę lub jego samochód.

Zobacz także
  • Smog w Krakowie Smog w Krakowie, 2018-10-21. Sprawdź jakość powietrza w mieście
  • Pogoda w niedzielę. Będzie chłodno, pojawią się opady. Pogoda na niedzielę. Aura nie będzie nas rozpieszczać. Będzie chłodno, pojawi się deszcz
  • Czy w wybory wypada niedziela handlowa? Niedziele handlowe - październik 2018. Czy w dniu wyborów samorządowych sklepy będą otwarte?

Najnowsze informacje