Ważąca 147 kilogramów ciotka usiadła na 9-latce, żeby ją ukarać. Tragiczny finał

Amerykanka chciała ukarać 9-letnią siostrzenicę, więc na niej usiadła. Dziewczynka nie wytrzymała jednak ciężaru kobiety i krótko po zdarzeniu zmarła w szpitalu.

Jak podaje ABC News, w Pensacoli na północnym-zachodzie Florydy w nocy z piątku na sobotę doszło do rodzinnej tragedii. 64-letnia Veronica Green Posey opiekowała się siostrzenicą, 9-letnią Dericką. W pewnym momencie, by wymierzyć jej karę, ważąca 147 kilogramów kobieta usiadła na dziewczynce. Mimo że po dziesięciu minutach Dericka zaczęła skarżyć się na problemy z oddychaniem, Posey nie przestała. Siedziała na niej przez 12 minut.

Gdy ciotka w końcu ją uwolniła, dziewczynka zemdlała. Kobieta zadzwoniła na pogotowie i zaczęła sztuczne oddychanie. Medycy dotarli na miejsce o 01:35. Stwierdzili, że dziewczynka nie odpowiada i zawieźli ją do szpitala, gdzie krótko po tym zmarła.

Szczególne okrucieństwo

Posey aresztowano pod zarzutem szczególnego okrucieństwa wobec dziecka i spowodowania jego śmierci. Wcześniej kobieta miała bić dziewczynkę metalową rurą i linijką.

Prokuratura oskarżyła też innych członków rodziny, 69-letnią Grace Joan Smith oraz 62-letniego Jamesa Edmunda Smitha, którzy jako świadkowie nie zareagowali na krzywdę dziecka. Kobiecie, podobnie jak ciotce, postawiono zarzut znęcania się nad dziewczynką.

Rodzina była znana opiece społecznej, podaje "Daily Mail".

 Wyszła za kaucją

Veronica Green Posey opuściła areszt za kaucją 125 tys. dolarów. Grace and James Smith, których kaucje wynoszą 75 tys. i 50 tys, dolarów, wciąż przebywają w Escambia County Jail.

"W niedzielę mnie nie ma, bo odmawiam pacierze". Prześwietlamy argumenty za zakazem handlu [MAKE POLAND GREAT AGAIN odc. 7]

Więcej o:
Komentarze (100)
Ważąca 147 kilogramów ciotka usiadła na 9-latce, żeby ją ukarać. Dziewczynka zmarła
Zaloguj się
 • brods

  Oceniono 30 razy 26

  teraz słoń powinien usiąść na tym babsztylu ...... przez równe 12 minut........

 • kiker1

  Oceniono 17 razy 17

  Przerażający jest wyraz twarzy tej ciotki na policyjnym zdjęciu.

  Ona nie wygląda na zła kobietę. Raczej kompletną idiotkę (w sensie medycznym), która za bardzo nie rozumie, co się stało. Wie, że zrobiła źle, wie, że czeka ją kara, ale zbyt chyba nie ogarnia tego wszystkiego...

  Jak można komuś takiemu powierzyć opiekę nad dzieckiem?

 • wujek_samo_bro

  Oceniono 13 razy 13

  To była wyjątkowo ciężka kara.

 • rutkens

  Oceniono 15 razy 13

  Uprzedzając zdziwionych, zapewne pani wcale nie wpłaciła 125 tys. $ zrobiła to z nią firma specjalizująca się w poręczeniach...

 • blue-sky-0

  Oceniono 21 razy 11

  Czy naprawde globalna wioska ma polegać na tym że kazde przestępstwo z każdego zakątka globu będzie znane na całym świecie? jeśłi tak to będziemy bombardowani takimi pseudowiadomosciami co sekundę - na świecie jest wystarczająća ilość głupców i złych ludzi żeby zapchać cały dzień na niejednym portalu. dziennikarze ! miejcie MISJĘ! czujcie MISJĘ ! nie wszystko jest warte "przedruku".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX