Czołowy działacz Frontu Narodowego ujawnił żydowskie korzenie. Wyznał też, że jest gejem

Kevin Wilshaw

Kevin Wilshaw (Fot. screen Youtube Channel 4)

Brytyjski neonazista i działacz neofaszystowskiego Frontu Narodowego Kevin Wilshaw ujawnił żydowskie korzenie i oświadczył, że jest gejem. Mężczyzna opuścił ugrupowanie.

Wilshaw wstąpił do Frontu Narodowego pod koniec lat 70 i szybko stał się jednym z głównych działaczy ruchu. Teraz w wywiadzie dla Channel 4 brytyjczyk wyjaśnił powody opuszczenia organizacji. Zdradził, że był prześladowany ze względu na orientację seksualną. Wyznał też, że ma żydowskie korzenie.

"To było samolubne"

- Kilka razy w przeszłości byłem ofiarą prześladowań ze strony środowiska, do którego przynależałem - powiedział dla Channel 4. - Jeśli jesteś gejem, w społeczeństwie jest to akceptowane, jednak nie w środowisku, którego byłem członkiem - dodał.

Kevin Wilshaw przyznał, że bycie neonazistą i gejem z żydowskimi korzeniami było sprzeczne z tym, co głosił przez ostatnie 40 lat jako członek brytyjskiego Frontu Narodowego.

- To było samolubne. Widziałem ludzi, którzy byli wykorzystywani, na których krzyczano i pluto na ulicy. Dopiero gdy to dotyczy ciebie, zdajesz sobie sprawę, że to, co robisz, jest złe i że jesteś w błędzie - powiedział Wilshaw. Dodał, że wśród osób kierujących Frontem Narodowym są osoby, które otwarcie mówią o byciu homoseksualistami. - Nikt nie widzi braku sensu w tym, że gej kieruje homofobiczną organizacją - mówi.

 

 Wilshaw przyznał się do żydowskich korzeni

W wywiadzie Kevin Wilshaw opowiedział też o swojej matce, która miała żydowskie korzenie. Przyznał, że mimo to w formularzu do Frontu Narodowego napisał o swojej nienawiści do Żydów.

- Moja matka w połowie była Żydówką. Jej panieńskie nazwisko brzmiało Benjamin. Mam w sobie żydowską krew - powiedział. - Termin „Żydzi” to masa osób, których nie można spersonalizować. To uogólnienie doprowadziło do celowego zamordowania 6 mln osób - dodał.

 "Chciałem być w grupie, która ma jakiś cel"

Zaangażowanie w struktury Frontu Narodowego Kevin Wilshaw tłumaczy samotnością.

- Nie miałem wielu przyjaciół w szkole, chciałem być członkiem grupy ludzi, która miała jakiś cel. Myślałem, że angażowanie się w takie rzeczy w tym mi pomoże - tłumaczył. - Mimo że jesteś w grupie odciętej od społeczeństwa, masz poczucie braterstwa. Czujesz, że jesteś członkiem grupy atakowanej przez innych - dodał.

Wilshaw zapewnił, że nigdy nie atakował mniejszości. - Nigdy tego nie robiłem, jednak byłem świadkiem różnych incydentów, np. gdy grupa osób obrażała kogoś z powodu innego koloru skóry.

- Czuje się winny - powiedział. - Chcę zaszkodzić tym, którzy propagują tego rodzaju rzeczy. Chcę zakończyć tego rodzaju propagandę. Chcę ich zranić – powiedział.

"W niedzielę mnie nie ma, bo odmawiam pacierze". Prześwietlamy argumenty za zakazem handlu [MAKE POLAND GREAT AGAIN odc. 7]


 

14 wyrazów, których możesz źle używać. Odważysz się sprawdzić? [QUIZ]
1/14Nonszalancko traktując swoją pracę, zazwyczaj ją:
Zobacz także
 • Głosowanie podczas wyborów samorządowych 2018 Incydent wyborczy. Przypadki łamania prawa podczas wyborów - głos za flaszkę i niszczenie kart
 • Kandydat na prezydenta Poznania Tadeusz Zysk podczas wieczoru wyborczego Miał być "Zysk dla Poznania", ale starczyło na 20 proc. Kandydat PiS przegrał z Jaśkowiakiem
 • Poznań. Niekontrolowany wystrzał pistoletu w gabinecie lekarskim. Kula przeleciała obok pacjentów Poznań. Lekarzowi w gabinecie lekarskim wystrzeliła broń. Kula przeleciała obok pacjentów
Komentarze (162)
Neonazista Kevin Wilshaw ujawnił żydowskie korzenie. Wyznał też, że jest gejem
Zaloguj się
 • femur

  Oceniono 45 razy 39

  Bo taka jest prawda. Organizacje, które łączą ludzi w imię nienawiści (np. do gejów, Żydów, muzułmanów) zrzeszają frustratów. Nic mi w życiu nie wyszło, bo: pracę odebrał Ukrainiec, a żonę poderwał Arab...

 • chi-neng

  Oceniono 37 razy 31

  Miedlarek, jak tam z toba maja sie korzenie i orientacja seksualna?!

  Masz wystarczajaco kurazu, by to wyznac?

 • artur0121

  Oceniono 35 razy 29

  Podejrzewam że zdecydowana większość chłopczyków z onr-u to geje, i zgrywają cwaniaków żeby to zakrzyczeć. ulizane blondaski z niebieskimi oczkami, ideał geja. nordic gej.

 • nicpon007

  Oceniono 19 razy 15

  Nasi narodowcy oraz narodowi socjaliści z rządzącej partii powinni pójść w jego ślady.

 • kataryniarski

  Oceniono 21 razy 15

  Myślałem, ze to Winnicki coming out zrobił... Czy tam cuming out - nie wiej, jak woli...

 • ludpracujacy

  Oceniono 18 razy 14

  to samo dotyczy "naszych" chłopiecy oenerowców - przecież wystarczy spojrzeć na Krzysia Bosaka, czy Roberta Winnickiego nie licząc juz nawet PROSTEGO POSŁA TW Balbiny. Zresztą problem lgnięcia "ciot" do ruchów neonazistowskich, został świetnie opisanych w artykule " Różowa swastyka" w jednym z numerów tygodnika Forum. Szerzej problem lprzynależności gejów do nazistów i neonazistów opisali w swojej książce THE PINK SWASTIKA, panowie Scott Lively i Kevin Abrams. Polecam, widziałem na chomiku nawet tłumaczenie w pdf.

 • rozterka47

  Oceniono 20 razy 14

  przecież wiadomo ,że wśród wszelkiej maści narodowców nie brakuje ukrytych homoseksualistów

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje