3-latka nie wypiła mleka. Ojciec kazał jej stać nocą na ulicy. Dziewczynka zaginęła

Sherin Mathews

Sherin Mathews (AP)

Teksańska policja poszukuje 3-letniej Sherin Mathews. Dziewczynka zaginęła w sobotę w nocy. Ojciec kazał córce stać za karę pod drzewem przed domem. Gdy wrócił, dziecka nie było.

Wolontariusze i policja z Richardson w Teksasie w Stanach Zjednoczonych poszukują 3-letniej Sherin Mathews. Dziewczynka ostatni raz była widziana przed jej domem w sobotę wczesnym rankiem. Odbywała karę, stojąc przy pobliskim drzewie, bo ojciec zdenerwował się, że nie chciała wypić mleka. Gdy po kilkunastu minutach wrócił po córkę, już jej nie było.

Policja aresztowała 37-letniego mężczyznę, usłyszał zarzuty związane z pozostawieniem dziecka i narażeniem go na niebezpieczeństwo. Jak podaje NBC, ojciec dziewczynki wyszedł już z aresztu za kaucją w wysokości 250 tys. dolarów.

Mężczyzna miał powiedzieć śledczym, że pozostawiając dziewczynkę przed domem miał świadomość krążących w okolicy kojotów. Zaginięcie córki zgłosił po pięciu godzinach. Policja wyjaśnia teraz, dlaczego tak długo zwlekał.

Dziewczynka cierpi m.in. na zaburzenia mowy. Amerykańska rodzina adoptowała Sherin dwa lata temu z domu dziecka w Indiach.

Jej syn zginął, ale był dawcą narządów. Po latach usłyszała...

Przenosisz się do PRL-u. Sprawdź, czy sobie poradzisz
1/13Twoje dziecko idzie do szkoły. Przed którym samochodem je ostrzegasz?
Zobacz także
Komentarze (69)
Sherin Mathews zaginęła. Ojciec kazał jej stać pod drzewem
Zaloguj się
 • drdr2

  Oceniono 25 razy 23

  Jakoś mało wiarygodne tłumaczenie. Może coś zrobil złego dziecku a teraz ma taką wersję

 • motyw4

  Oceniono 50 razy 20

  Tak gwoli przypomnienia - Teksas to stan, w którym nie można nie wierzyć w boga a mieszkańcy znacząco windują statystyki wiary chrześcijańskiej w najbardziej konserwatywnym wydaniu. To właśnie tam powstawały pierwsze w USA mega kościoły (i tam jest ich najwięcej), a stan stanowi centrum tzw. pasa biblijnego (bible belt). Jednocześnie tam dochodzi do największej ilości zbrodni i tam zasądza się i wykonuje najwięcej w USA wyroków kary śmierci.

 • apep54

  Oceniono 11 razy 11

  Adopcja i niepełnosprawność dziewczynki + zwłoka ze zgłoszeniem +Teksas.... To coś więcej niż podejrzane.

 • more_info

  Oceniono 9 razy 9

  Myślę, że w USA jest kilka fajnych miejsc gdzie można by "tatusia" postawić samego na noc.

 • rumpa

  Oceniono 12 razy 8

  W całej tej historii prawdziwe jest zapewne tylko niewypite mleko. Zabił to dziecko i sobie wymyślił, że w ten sposób uniknie czapy.

 • krynolinka

  Oceniono 10 razy 6

  To gdzie to dokładnie jest. Może da się zorganizować wycieczkę żeby panu tatusiowi pokazać ,że dziecko to nie jest wycieraczka, którą się wystawia za drzwi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje