Już miał ruszać boarding. Pasażerowie na lotnisku w Hongkongu zobaczyli ogień przy samolocie

Linie lotnicze American Airlines odwołały lot z Hongkongu do Los Angeles po tym, jak zapaliła się maszyna umieszczająca ładunek w samolocie. Jedna osoba została ranna.

Na lotnisku w Hongkongu doszło do pożaru podczas umieszczenia jednego z kontenerów w luku bagażowym Boeinga 777 linii American Airlines. Zapaliła się nie tylko sama maszyna umieszczająca kontener, ale i sam ładunek. Ranny został pracownik lotniska, jego życiu nic nie zagraża.

Rzeczniczka linii lotniczych wyjaśniła jedynie, że kontener nie zawierał niebezpiecznych substancji, ale odmówiła podania szczegółów. Przyczyny pożaru będą wyjaśniane.

Pasażerów w chwili pożaru nie było na pokładzie, boarding jeszcze się nie rozpoczął. Lot z Hongkongu do Los Angeles został odwołany. Pasażerom zaproponowano inne terminy podróży.

Komentarze (15)
Pożar na lotnisku w Hong Kongu. Płomienie tuż przy Boeingu 777
Zaloguj się
 • kacap_z_moskvy

  Oceniono 1 raz 1

  Polski jest pieknym jezykiem. Bo co jego zabrudzac roznymi "boarding"? co autor chce tym przekazac? Nie ma polskiego slowa, czy co?

 • zigzaur

  0

  Boarding, mówicie? Pewnie do gaszenia użyto wody. Był więc jednak water boarding.

 • sselrats

  Oceniono 8 razy 0

  Kto/co miał kvrwa ruszać???

 • aria-pura

  Oceniono 3 razy -1

  Jesteście pewni, że to Hong Kong? Mnie bardziej pasuje Mon Golia albo Argen Tyna.

 • Stan Majewski

  Oceniono 5 razy -1

  Wyglada na pożar ładunku. Na jednym ze zdjęć ogień jest tylko na podnośniku. Może była próba zamachu. Bez paranoi ale ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX