Tajemnicze morderstwo Polki w Holandii. Policja apeluje o pomoc w rozwiązaniu zagadki

Holenderska policja bada okoliczności tajemniczej śmierci 50-letniej Polki. Ciało Wioletty Rogozińskiej znaleziono pod koniec września w jej domu w Amstelveen.

Do zbrodni doszło najprawdopodobniej 19 września. To właśnie wtedy zwłoki Polki odnaleziono w jej domu w jednej z miejscowości na zachodzie kraju niedaleko Amsterdamu. Po raz ostatni widziano ją żywą dzień wcześniej, 18 września.

 

Śledztwo trwa już kolejny tydzień, wciąż jednak niewiele wiadomo o okolicznościach śmierci Polki. Nie ustalono też żadnego ewentualnego podejrzanego lub podejrzanych.

Stąd w holenderskiej telewizji publicznej wyemitowano krótki materiał filmowy poświęcony całej sprawie. Policja prosi w ten sposób o pomoc i kontakt z funkcjonariuszami każdego, kto ma jakiekolwiek informacje w tej sprawie.

Tym makabrycznym morderstwem na dziennikarce żyje cała Dania

Więcej o:
Komentarze (28)
Morderstwo Polki w Holandii
Zaloguj się
 • 41janina

  Oceniono 16 razy 8

  To prkuratorzy Ziobry nie sa jeszcze na miejscu?

 • stardust.2000

  Oceniono 7 razy 3

  Na jej profilu na FB jest sporo zdjęć z facetem, z którym była w związku i którego jej znajomi zdążyli już okrzyknąć mordercą. Czy tak jest - wkrótce się okaże. Selfie na profilu FB tego gostka pokazują, że musi być egocentrykiem i narcyzem.

 • kurdupel_zoliborski

  Oceniono 19 razy 1

  Katopolactwo w akcji nawet za granica - tworza "dobra atmosfere" dla mieszkancow kraju nad Wisla.

 • kaviar100

  Oceniono 9 razy 1

  Podziwiam zaangażowanie Policji Holenderskiej.

 • akumulator1

  Oceniono 21 razy 1

  Pamiętajmy, że najważniejsze w tej sprawie jest pochodzenie sprawcy. POLSKI PRAWICOWIEC

 • bratjolki

  Oceniono 4 razy -2

  Niech policja poeuesi parę ogłoszeń i po arabsku.
  Kolo biura pomocy społecznej i z jakąś nagrodą.

 • student_zebrak

  Oceniono 5 razy -5

  Amsterdam - najbardziej xujowe miasto w mojej turystycznej praktyce. Tylko ciut przed Bruksela.
  Ludzie takoz, w wiekszosci, bo spotkalem tez i milych oraz uczynnych.
  Dyktatura pedalistow powoduje stress (niepotrzebny). Jakim poyebanym narodem trzeba byc, by w wiekowym kosciele urzadzic galerie - temat Ghandi, Luter King i jeszcze jeden. Albo sale koncertowa i miejsce spotkan towarzyskich (Haga).

 • Shrek Shrekowski

  Oceniono 14 razy -6

  Oto 12 fragmentów, które zapowiadają koniec świata, a które ojciec Pio dostał od samego Chrystusa:

  1. Świat obraca się w ruinę. Ludzie porzucili właściwą drogę i kroczą ścieżkami, które prowadzą na pełną nienawiści pustynię. Jeżeli ponownie nie zaczerpną ze źródła pokory, dobroci i miłości, to skończy się tragicznie.

  2. Będą się działy straszne rzeczy. Już dłużej nie mogę wstawiać się za ludzkością. Litość Boga niebawem się wyczerpie. Człowiek został stworzony, aby kochać życie, a tymczasem on wszystko obraca w niwecz.

  3. Świat oddany człowiekowi we władanie był ogrodem. A z jego winy stał się miejscem pełnym jadu. Nie ma teraz niczego, co mogłoby oczyścić ludzkie mieszkanie. Potrzebne jest działanie od samych podstaw, a jego można oczekiwać jedynie z nieba.

  4. Przygotujcie się na trzy dni całkowitej ciemności. Te trzy dni są bardzo blisko… W tym czasie będziecie jak martwi, nie będziecie jeść ani pić. Potem ponownie nastanie światło. Lecz wielu już go nie zobaczy.

  5. Tłumy ludzi uciekną w popłochu. Będą biegały przed siebie, bez celu. Usłyszą, że ratunek jest na wschodzie i tam się skierują, ale wpadną w przepaść. Usłyszą, że jest ratunek na zachodzie i tam się skierują, ale skończą w piecu.

  6. Ziemia zadrży i powstanie wielkie przerażenie. Ziemia jest chora. Trzęsienie ziemi będzie niczym wąż: poczujecie jak wszędzie rozprzestrzenia się pełzającym ruchem. Wiele kamieni upadnie. Wielu ludzi zginie.

  7. Jesteście jak mrówki, ponieważ nadejdzie dzień, kiedy ludzie będą sobie oczy wyłupywać za kawałek chleba. Sklepy będą rabowane, a magazyny ograbiane i niszczone. Biada temu, kto wtedy nie będzie miał świecy, dzbana wody i zapasów niezbędnych do przetrwania przez co najmniej 3 miesiące.

  8. Jedno państwo zniknie… jedno wielkie państwo. Jeden kraj zostanie na zawsze wymazany z map geograficznych. A wraz z nim bagno pochłonie historię, bogactwo i ludzi.

  9. Miłość bliźniego stała się pustym słowem. Jak możesz oczekiwać miłości od Jezusa, skoro nawet nie kochasz swoich domowników? Przed gniewem Bożym ujdą ludzie wielkiego serca, a nie wielkiego umysłu.

  10. Jestem załamany… Nie wiem już, co zrobić, aby ludzkość się opamiętała. Jeżeli nie zawróci z tej drogi, ogromny gniew Boży uderzy niczym potężny piorun.

  11. Meteoryt uderzy w ziemię i wszystko rozbłyśnie. To będzie katastrofa znacznie gorsza od wojny. Wiele rzeczy przestanie istnieć. A to będzie jeden ze znaków.

  12. Ludzie będą doświadczali tragicznych wypadków. Wielu utonie w rzece, innych poparzy ogień, jeszcze innych powalą trucizny. Ja pozostanę blisko tych o czystym sercu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX