Kukiz pokazuje zdjęcie ze szpitala i pisze o stanie zdrowia. Ma też "pożywkę dla trolli"

Paweł Kukiz w szpitalu

Paweł Kukiz w szpitalu (Fot. facebook.com/kukizpawel)

Paweł Kukiz trafił do szpitala i przez miesiąc będzie wyłączony z działalności publicznej - informowaliśmy jako pierwsi na Gazeta.pl. Teraz polityk zamieścił na Facebooku zdjęcie i napisał kilka słów dla "życzących mu śmierci w komentarzach".

Paweł Kukiz około tygodnia temu - jak mówi jedna z osób z Kukiz'15 - udał się do szpitala w Głuchołazach, czyli niedaleko swojego miejsca zamieszkania - informowaliśmy dziś na Gazeta.pl.

Współpracownicy mówili, że chodziło o "ogólne złe samopoczucie". Przyczyny niedyspozycji upatrywali się w ciągłym stresie, braku snu, "fali hejtu" wobec niego, papierosach, częstych podróżach i piciu dużych ilości napojów energetyzujących.

Teraz sam Kukiz zdradził więcej szczegółów, a nawet pokazał "selfie".

Ponieważ Obywatel powinien znać stan zdrowia posła to informuję o zmianach miażdżycowych i niewydolności oddechowej. Ale to już rezultat PESEL, papierochów i 'energetyków'

- napisał na Facebooku.

Wszystkich tych, którzy w komentarzach pod artykułami z informacją o moim pobycie w szpitalu życzą mi jak najgorzej, spodziewają rychłego zgonu, diagnozują ćpanie, przepicie, itp. sprawy muszę zmartwić.... Będę żył, czuję się coraz lepiej

- czytamy we wpisie.

Pobyt w szpitalu najwyraźniej nie wypłynął na poczucie humoru polityka. Dalej pisze: "Aby dać pożywkę trollom informuję również, że przebywam w szpitalu MSWiA. Można więc rozwijać wątki 'Służb', WSI i powiązań z obcym wywiadem, który spreparował moją chorobę, by 'pod przykryciem' wrzucić mnie do resortowego szpitala".

To pestka nawet dla dzieci z podstawówki. A Ty, poradzisz sobie z ortografią? [QUIZ]
1/15Zacznijmy od czegoś naprawdę łatwego. Uzupełnij wyraz o brakujące litery: p_enica
Zobacz także
Komentarze (203)
Kukiz pokazuje zdjęcie ze szpitala i pisze o stanie zdrowia. Ma też "pożywkę dla trolli"
Zaloguj się
 • ziggybum

  Oceniono 61 razy 51

  Ależ panie Pawle, kto by tam panu życzył śmierci, dużo zdrowia i sił, proszę po prostu nie mieszać się do polityki, bo to szkodzi Polsce - tylko spokojnie pić, palić i śpiewać - jak bozia przykazała!

 • krotkizzoliborza

  Oceniono 40 razy 32

  Koryto niezłe, tylko lufy nie widzę

 • edekedek73

  Oceniono 28 razy 24

  Nieee no, Pawełku. Twój stan nie ma nic wspólnego z hektolitrami wyżłopanej wódy i wciągniętymi dragami! Zdrowie ci zepsuli hejterzy, lewacy i islamiści...

 • warszawa1967

  Oceniono 29 razy 19

  Zwracam się z prośbą do personelu medycznego... Drodzy Państwo, Naród prosi o podwójną lewatywę dla pana IQ15. Dodatkowo ze dwie kolonoskopię. Dziękujemy. Naród.

 • adas_tornado

  Oceniono 27 razy 17

  zmiany miazdzycowe i niewydolnosc oddechowa, to mniej wiecej tak jak sie spodziewalem, wóda i papierosy zrobiły swoje. Z tą różnicą, że to nie jest do wyleczenia ale przy zmianie trybu życia do spowolnienia... dodatkowo, poczekajmy jeszcze na wyniki badan watroby...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje