Kierowca próbuje wyjechać z parkingu. Nagle na jego auto spada drugi samochód [WIDEO]

Samochód spadł z siódmego piętra

Samochód spadł z siódmego piętra (Fot. YouTube / kxan)

Choć trudno w to uwierzyć, kobieta kierująca drugim z samochodów przeżyła upadek z siódmego piętra. Wszystko zarejestrowała kamera monitoringu. Policja właśnie zdecydowała się ujawnić.

Od samego wypadku w mieście Austin w amerykańskim stanie Teksas minął prawie miesiąc. Flm dokumentujący całe zajście funkcjonariusze pokazują jednak dopiero teraz.

W pierwszych sekundach widać na nim kierowcę, który manewruje swoich samochodem na parterze wielopoziomowego parkingu. Kiedy jest już gotowy do odjazdu, nagle w tył jego auta z impetem uderza inny, spadający z wysokości samochód.

Moment uderzenia widać około 30. sekundy poniższego nagrania:

 

Pomyliła gaz z hamulcem

W jaki sposób drugie auto wylądowało na ziemi? Okazało się, że kierująca nim kobieta pomyliła gaz z hamulcem podczas manewrów na siódmym piętrze wielopoziomowego parkingu. Tak przynajmniej wynika z policyjnego śledztwa.

Kobieta przebiła wtedy barierki ochronne, tyłem pojazdu uderzyła w budynek znajdujący się po przeciwnej stronie i dopiero wtedy spadła na ziemię. Chwilę potem w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Nie wiadomo jednak, jakie dokładnie obrażenia odniosła.

Zobacz także
Komentarze (23)
Austin w USA. Samochód spadł z siódmego piętra na ulicę
Zaloguj się
 • lite kovolske

  Oceniono 33 razy 13

  Pracuję jako techniczny, w prywatnym zespole szkół, dosyć drogim, mam niestety taką obserwację, umiejętność kierowania pojazdem jest ewidentnie związana z płcią mózgu. Przed wejściem do naszej szkoły jest mini rondko zbudowanę po to, aby rodzice mogli bez tworzenia zatorów w płynny sposób wysadzać swoję dzieci przed wejściem do szkoły. To co kobiety wyprawiają na tym rondzie spowodawało że mentalnie zacząłem być bliższy Arabii Saudyjskiej. Wykręcanie na 6 razy na rondzie, włączanie przypadkowo wstecznego biegu, przycierki elementów architektonicznych ( bo się nie zmieściła) są nagminne. W czerwcu kolejna, gadająca do tego przez telefon, rozjechała parking rowerowy z stojacymi tam rowerami (wszyskich was pozwę). Zaniepokojeni czy z podjazdem (rondem) jest wszystko ok, zrobiliśmy eksperyment kierowca Iveco Daily jeżdził po rondzie testowo do przodu i do tyłu bez żadnych problemów z dużym luzem. Wypadki na terenie szkóly z udziałem kierowców meżczyzn to jednostkowe przypadki. Kolejna uwaga po co one jeżdzą w 90% terenowymi samochodami, których nie ogarniają, teraz najmodniejsze są Land Rovery. Uprzedając komentarze status intelektualny Pań kierujących w tym przypadku nie ma żadnego znaczenia, jeżdzą podobnie.

 • dublet

  Oceniono 1 raz 1

  Kobiety jeżdżą uroczo i za to je kocham! Najfajniejsza jest jazda z nosem przy szybie, bo kobieta MUSI widzieć koniec maski. Bez tego czuje się niepewnie, to podstawa.

 • Michał Roszczyk

  Oceniono 1 raz 1

  Dobre strefy zgniotu, co to za model i marka? Warto rozważyć zakup, skoro przeżyła : >

 • plorg

  Oceniono 11 razy 1

  Ludziom nie będący w stanie odróżnić pedału hamulca od pedału gazu powinno się odbierać prawo jazdy dożywotnio. Nikt bowiem nie zagwarantuje, że nie pomylą znowu. To jak dawanie odbezpieczonego pistoletu małpie do zabawy. Raz może nikogo nie zabiła, ale czy warto ryzykować koleny. Znając jednak "postępowość" Amerykanów można się spodziewać, że winne będą barierki. Idiokracja postępuje.

 • palo_ma1

  Oceniono 1 raz -1

  > nagle w tył jego auta z impetem uderza inny

  Jakieś inne wideo.

 • zapomorski12

  Oceniono 17 razy -1

  Kolejny przykład na to, że kobieta za kierownicą to zagrożenie. I na nic nie przydadzą się wasze krzyki, miłe panie, że jesteście lepszymi kierowcami od mężczyzn. Prowadzę auto od 30 lat i niespodzianki, czasami wręcz szokujące jakie mi się przytrafiały na drodze, powodowały, z drobnymi wyjątkami, zawsze panie za kierownicą. Faceci prowadzą auta często po chamsku, ale pewnie, bez lęku i niepewności. "Lite kovolske" ma rację pisząc powyżej, że "umiejętność kierowania pojazdem jest ewidentnie związana z płcią mózgu".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje