Kim jest tajemnicza "dama w czerwieni" u boku Putina? Rosyjskie telewizje wycięły ten moment

Władimir Putin i jego tajemnicza towarzyszka

Władimir Putin i jego tajemnicza towarzyszka (Fot. Daily Mail)

Od momentu rozwodu z Ludmiłą życie prywatne Władimira Putina pozostaje tajemnicą. Według tabloidów rosyjski przywódca o mało nie ujawnił światu swojej nowej partnerki.

Falę spekulacji wywołało nietypowe, krótkie nagranie ujawnione przez jedną z rosyjskich stacji telewizyjnych. Widać na nim, jak Putin podjeżdża swoim czarnym Mercedesem ML pod jeden z klasztorów na północy Rosji. To właśnie w tym regionie rosyjski prezydent spędza swój urlop.

Po zaparkowaniu i opuszczeniu miejsca kierowcy, Putin otwiera drzwi z tyłu samochodu. Wtedy przez krótką chwilę widzimy najprawdopodobniej kobietę trzymającą czerwoną torebkę. Pasażerka wskazuje na coś palcem, po czym prezydent natychmiast zatrzaskuje drzwi.

 

"Lady in red"

Większość rosyjskich stacji telewizyjnych nie pokazała tego momentu. Nagranie zdołało jednak trafić do tabloidów na całym świecie i doczekało się już setek komentarzy. Najwięcej pytań dotyczy oczywiście tego, kim jest tajemnicza pasażerka. Jednoznacznej odpowiedzi jednak nie ma, dlatego na potrzeby wielu tekstów nazwano ją po prostu "Lady in red" ("Dama w czerwieni").

W międzyczasie do sprawy zdążył się już odnieść rzecznik Kremla, który miał powiedzieć, że wspomnianą osobą był po prostu członek osobistej ochrony prezydenta.

Władimir Putin do 2014 roku pozostawał w związku z żoną Ludmiłą. Po ogłoszeniu informacji o ich rozwodzie, ze strony internetowej prezydenta zniknęły wszystkie wiadomości dotyczące pierwszej damy. Według rosyjskich tabloidów, dwa lata później - w 2016 roku - Ludmiła ponownie wyszła za mąż i zmieniła nazwisko.

Zobacz także
Komentarze (95)
Kim jest tajemnicza "dama w czerwieni" u boku Putina? Rosyjskie telewizje wycięły ten moment
Zaloguj się
 • hiszpan25

  Oceniono 19 razy 9

  W międzyczasie do sprawy zdążył się już odnieść rzecznik Kremla, który miał powiedzieć, że wspomnianą osobą był po prostu członek osobistej ochrony prezydenta. - Putin bylby chyba pierwszym VIPem ktory wozi ochroniarza i otwiera przed nim drzwi auta :)

 • afeu

  Oceniono 20 razy 8

  widać po 3 zdjęciu że merkel

 • bystry_bronek

  Oceniono 7 razy 5

  Oczywiście Putin dba o ochroniarzy, np. zawsze otwiera przed nimi drzwi..
  Ignoranci! Trzeba znać zasady panujące w "Russkom Mirie"

 • 31.februarius

  Oceniono 15 razy 5

  "Kim jest tajemnicza "dama w czerwieni" u boku Putina?"

  "Strzelam"; Ewa Bugała!

 • 31.februarius

  Oceniono 13 razy 5

  "Wtedy przez krótką chwilę widzimy najprawdopodobniej kobietę ..."

  Hmmm ...

 • ja5569

  Oceniono 8 razy 4

  Mercedesem? To juz "Czajkami" nie jezdza?

 • ja5569

  Oceniono 8 razy 4

  Pozazdroscil Trumpowi i tez sobie chce mlodke fundnac.

 • metenburg

  Oceniono 5 razy 3

  Moze przywiozl ze soba rabina z Tel-Aviv'u a rusofobi juz maja orgazm i teorie spiskowe.

 • lubat

  Oceniono 7 razy 3

  Putin dobry na wszystko, zastąpi gimbusom nawet Loch Ness:)
  Tylko niech mi ktoś wyjaśni, na wuj Putin miałby brać ze sobą jakąś babę na kilkugodzinny wypad do zespołu cerkiewno-klasztornego Wałaam na imprezę religijną, gdzie było co najmniej kilkuset ludzi i cała masa dziennikarzy? I ona miała by tam się przez te parę godzin ukrywać w samochodzie stojącym cały czas na dziedzińcu klasztoru?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje