Żołnierz traci czapkę, wtedy zbliża się Donald Trump. Co robi prezydent? Niektórych zaskakuje

Donald Trump miał już wsiadać na pokład śmigłowca, kiedy zauważył, że jeden z marines z powodu silnego podmuchu stracił czapkę. Reakcja prezydenta mogła być tylko jedna.

Dwudniowy szczyt G20 w Hamburgu dobiegł końca, przywódcy z całego świata rozjechali się więc z powrotem do swoich krajów. Nie inaczej było w przypadku Donalda Trumpa, który przed odlotem do USA został najpierw przetransportowany do swojego Air Force One na pokładzie wojskowego śmigłowca.

Zanim jednak prezydent wsiadł do maszyny, zorientował się, że jeden z salutujących żołnierzy stracił czapkę, zerwaną przez wiatr lub silny podmuch wywołany ruchem śmigieł. Trump schylił się po nią i nałożył ją z powrotem na głowę marines. Ta nie dawała za wygraną i znów odleciała. Wtedy prezydent ponownie się po nią schylił, tym razem wraz z towarzyszącym mu żołnierzem.

Nagranie i zdjęcia pokazujące ten moment obiegły już wiele mediów. Reakcja Trumpa niektórych pozytywnie zaskoczyła. "Widzisz, to było w porządku. Od teraz bądź już tylko taki", "Dobrze mieć prezydenta, który szanuje żołnierzy", "W zasadzie to pierwsza dobra rzecz, jaką zrobił w czasie swojej prezydentury" - czytamy w komentarzach.

Putin ominął Polskę. Zagadkowa trasa lotu na szczyt G20 >>>

Pierwsze spotkanie Trumpa z Putinem. Rozmowa trwała przeszło dwie godziny

Więcej o:
Komentarze (89)
Żołnierz traci czapkę, wtedy zbliża się Donald Trump. Co robi prezydent? Niektórych zaskakuje
Zaloguj się
 • Jacek Tomaszewski

  Oceniono 27 razy 15

  Prezydent Trump już wielokrotnie demonstrował swój szacunek dla amerykańskich sił zbrojnych i żołnierzy. Zresztą w Warszawie przekonaliśmy się, że nie tylko dla amerykańskich.

 • Asia Karpiuk

  Oceniono 21 razy 7

  ..co raz bardziej retoryczni jestescie na czerskiej.... jakas pseudo ekspert analizuje na glownej mowe ciala Trumpa... ekspert od biegania od GW do TVN i z TVNu do GW Sibora o meandrach etykiety dyplomatycznej Trumpa....a teraz o czapce.. jak ulubione srodowisko czerskiej antifa urzadza sobie piknik w Hamburgu i zamienia miasto w Bejrut gdzie jest ponad 200 policjantow rannych to ledwie wzmianka... zalosne dziennikarstwo...nie dziwie sie ze naklad spada na leb i szyje ... niedlugo bedziecie jakims tygodnikiem lub miesiecznikiem satyrycznym dla najbardziej wytrwalych w jakims rezerwacie przyrody ... od gazety ktora przez wiele lat kreowala rzeczywistosc wedlug wlasnych interesów i wykrzywiala rzeczywistosc po medium ktorego glowna trescia sa latajace czapki, problem kto komu dlon podał i memy ...

 • smiki48

  Oceniono 8 razy 6

  Zachował się normalnie, jak zachowałby sie zwykły, kulturalny człowiek. Korona mu z głowy nie spadła.
  Poza tym jak nie udało mu się złapać czapki w locie, to konsekwentnie poszedł za czapką, która upadła na ziemię.

 • pafdadii

  Oceniono 42 razy 6

  Donald Trump podnosi czapkę przerażonego żołnierza. Donald Tusk robi za lokaja odziewając w marynarkę alkoholika udającego elitę. Dwa symbole, ale jakże odległe galaktyki.

 • 31.februarius

  Oceniono 15 razy 5

  "Żołnierz traci czapkę, wtedy zbliża się Donald Trump. Co robi prezydent? Niektórych zaskakuje"

  Mnie na przykład, bo byłem przekonany, że pobije tego ne..., no tego afroamerykanina!

 • dopracowanywkazdymcalu

  Oceniono 11 razy 3

  a jak wszedl do helikoptera powiedzial po cichu: powiesic go.

 • holzmilak

  Oceniono 11 razy 3

  Trump szanuje godło USA które jest na czapce żołnierza.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX