Merkel wita gości, wtem napatacza się Putin i zaczyna coś tłumaczyć. Jej reakcja - bezcenna

Angela Merkel ma wiele świetnych zdjęć z piątkowych spotkań na szczycie G20, ale jej mina na jednym z nich szczególnie zwróciła uwagę.

Chodzi o sytuację z rozmowy z Władimirem Putinem. Nie wiadomo, co Putin tłumaczył Merkel, żywo gestykulując, ale jej mina była bardzo znacząca. Wzniosła oczy do góry i przewróciła nimi. Wiele osób odczytało to jako oznakę zniecierpliwienia.

Niestety, prawdopodobnie nigdy nie dowiemy się, co konkretnie wywołało taką reakcję niemieckiej kanclerz.

Angela Merkel wita gości na szczycie G20 - zobacz więcej zdjęć >>>

Mało konkretów, dużo emocji. Przemówienie prezydenta Trumpa na placu Krasińskich

Więcej o:
Komentarze (192)
Merkel wita gości, wtem napatacza się Putin i zaczyna coś tłumaczyć. Jej reakcja - bezcenna
Zaloguj się
 • wlodzimierz.il

  Oceniono 30 razy 6

  >wtem napatacza się Putin.

  Nienawiść ludzi z GW do Putina wyraża się w próbach chamskiego obrażania prezydenta Rosji.
  To samo w kwestii prezydenta USA.

 • wodakrolewska

  Oceniono 34 razy 6

  Sytuacja identyczna jak przed Powstaniem Warszawski.
  Niemcy z Rosją zawsze się dogadają bo od lat mają jednego wroga i Antek bredzący o wznieceniu powstania.
  Rolę Anglików w przygotowaniach do Powstania Warszawskiego teraz przejęli Amerykanie.
  Antek podniecony, jakby wziął miliardową łapówkę od wciśniecia nam kolejnego amerykańskiego demobilu.
  Przedwojenne władze Polski też się podniecały zakupem licencji na amerykański czołg BT. Jednym czołgiem planowali obronić nas przed żydobolszewizmem.
  Nie mamy speców zdolnych przeciwstawić się skutkom koszernej propagandy. Polak nie myśli stał się narzędziem tak jak po 1917 roku stworzono komunistyczny sowiecki proletariat tak dzisiaj mamy w Polsce demokratycznych sowietów. Identycznie wyprane mózgi, dostają piany w gębie na zaprogramowanego im wroga. "Wrogów ludu" zastąpiono im wrogością do Polaków w wieku
  akme, za wroga zewnętrznego wprogramowano im Rosję i Islam.

 • lubat

  Oceniono 19 razy 5

  "wtem napatacza się Putin"
  Jeśli język polska takie trudne, to może tak zajrzeć do słownika. Ale to chyba zbyt ambitne dla gazowybiórczego gimbusa:)

 • mocno_kwasny

  Oceniono 14 razy 4

  Notowania Merkel po szczycie G20 zdecydowanie wzrosły. Wg rządowych mediów wynoszą aktualnie 99.9% :-)

 • metenburg

  Oceniono 13 razy 3

  Merlelowa nawet jak sra to ma taka mine, ze tez dziennikarz szechterowej gazety tego nie zauwazyl ?

 • Asia Karpiuk

  Oceniono 19 razy 3

  Antifa urzadza sobie piknik z Hamburga który wyglada jak Bejrut ..ponad 200 policjantów rannych...dziesiatki samochodów spalonych...a GW pisze jakies bzdety na pierwszych nagłówkach o minie Merkel albo bzdety o corce lesniczego. O rzekomym napluciu w twarz w Lublinie rozpisywala sie przez kilka dni i byl to news nr 1 ! ...ale rozumiem ze ci mlodzi, usmiechnieci, tolerancyjni i inteligentni mlodzi ludzie zamieniajacy Hamburg w pole bitwy to przeciez popierana antifa wiec wszystko jest ok i nie ma co naglasniac....wystarczy wzmianka ze Melania Trump nie mogla opuscic pokoju. Niech Hugo Bader specjalista od kreacji na murzyna na marszu niepodleglosci, a najlepiej cala redakcja z Czerskiej tym razem niech wbija sie w gajerki i pospaceruja troche wsród tych młodych i tolerancyjnych mlodych ludzi....gwarantuje ze po spacerze kolejny numer GW bedzie redagowac nowy zespół a specjalista Hugo-Bader od "czucia wrogich spojrzen" zateskni jeszcze za ta "ksenofobiczną ciemnota" z marszu..... hipokryzja Czerskiej level one !

 • genocidezionism

  Oceniono 15 razy 3

  FOX -NEWS PODAŁA NAGRANIE GŁOSU PUTINA W TRANSKRYPCJI Z NIEMIECKIEGO NA ANGIELSKI " PUTIN - MY ROSJANIE NIE BEDZIEMY PLACIC ANI PONOSIĆ ŻADNYCH KONSEKWENCJI ZA WASZE (NIEMCÓW) DECYZJE W SPRAWIE EMIGRANTÓW , TO WASZE PRAWA POWINNIŚCIE PRZESTRZEGAĆ (NIEMCY , MERKEL) A MY PRZESTRZEGAMY SWOJE I PRAWA MIĘDZYNARODOWE. WSPÓLPRACA GOSPODARCZA NIE POWINNA MIEĆ WIELE WSPÓLNEGO Z WASZYMI BŁEDAMI . MY PŁACIMY ZA NASZE BŁĘDZY WY (NIEMCY , MERKEL) PLAĆCIE ZA SWOJE ") znamienne jest że Putin groził palcem gdy to mówił. Czy to były grożby karalne :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX