Trudeau szalał na Paradzie Równości w Toronto. Ukrył pewien przekaz w swoim stroju

Kanadyjski premier nie boi się wyrażać swoich równościowych poglądów. Trudeau już po raz drugi wziął udział w Paradzie Równości w Toronto. Wykorzystał tę okazję, żeby pozdrowić muzułmanów, którzy kończyli ramadan.

W niedzielę ulicami kanadyjskiego Toronto przeszła Parada Równości, w której wziął udział premier Justin Trudeau. Polityk jest znany ze swojego wsparcia dla społeczności LGBT+, a także z feminizmu i otwarcia na osoby różnych narodowości i wyznań. Podczas niedzielnej manifestacji udało mu się połączyć wszystkie te postawy. A to m.in. za sprawą skarpetek.

Wonder Woman i skarpetki

Na mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo zdjęć, które ludzie robili premierowi lub z nim. Jasno na nich widać, że Trudeau bawił się ze wszystkimi. Szczególnie entuzjastycznie została przyjęta fotografia, na której przybija piątkę dziewczynce w koronie komiksowej superbohaterki Wonder Woman.

"Wonder Woman przywitała szefa" - głosi podpis zdjęcia.

 

Trudeau postanowił przy tej okazji pozdrowić również muzułmanów, którzy tego samego dnia obchodzili Id al-Fitr - święto kończące ramadan. W tym celu założył skarpetki, na których wyszyte było pozdrowienie "Eid Mubarak". Tego samego dnia pomagał też lokalnym wiernym przygotowywać paczki w banku żywności.

Trudeau pozował też m.in. z Sikhem, a wcześniej wziął udział w chrześcijańskim nabożeństwie poświęconym tolerancji.

Ulubiony element garderoby

To nie pierwszy raz, kiedy Justin Trudeau z uwagą dobrał skarpetki. Podczas majowego szczytu NATO premier Kanady miał na sobie różowe skarpetki z logiem sojuszu. Nawet Angela Merkel przyglądała się z zainteresowaniem.

Kilka tygodni wcześniej na spotkaniu z premierem Irlandii Endą Kennym Trudeau zaprezentował skarpetki z motywem z "Gwiezdnych Wojen" - robotami R2-D2 i C-3PO.

Premier Kanady przyszedł na Paradę Równości i był tam prawdziwą gwiazdą. Tańczył, robił zdjęcia i...

Więcej o:
Komentarze (130)
Trudeau szalał na Paradzie Równości w Toronto. Ukrył pewien przekaz w swoim stroju
Zaloguj się
 • roy_cohn

  Oceniono 75 razy 29

  Chory z nienawiści do chrześcijaństwa i białej rasy zaprogramowany zombie-lewak.

 • robertos27

  Oceniono 74 razy 24

  Lenin kiedyś powiedział, że zachodni świat jest na tyle głupi, że wyprodukuje i sprzeda sznur na którym ich (komuniści) powieszą. To samo myślą muslimy, patrząc na tego pajaca.

 • plorg

  Oceniono 74 razy 24

  Trudeau pora kolejny udowodnił, że jest kretynem. Muslimy lgbt-owców zrzucają z najwyższej dostępnej wieży. Jak będą mieli okazję to i tego pajaca zrzucą razem z tą bandą dewiantów.

 • keo27

  Oceniono 40 razy 18

  Na paradzie równości wyraził poparcie dla religii, której wyznawcy chętnie wymordowaliby wszelkie mniejszości seksualne. Czy tylko ja widzę absurd tej sytuacji ?

 • zlosliwyskrzat

  Oceniono 23 razy 11

  Wy tu pitu-pitu o jakiś "tęczowym" Social "Justine" Warrior - z którego normalni Kanadyjczycy mają bekę każdego dnia - a tymczasem borem lasem = wielka afera medialna w usa z cnn fake news - polskipepe.blogspot.com/2017/06/Project-Veritas-zdemaskowal-fakenewsCNN.html

 • 68jacekw

  Oceniono 53 razy 7

  Jeszcze powinien sobie do kompletu śledzia włożyć w d...ę i krzyczeć,ze jest syreną.

 • chrupek.kukurydziany

  Oceniono 47 razy 7

  Podniecacie się tym chłopcem od ponad roku. A prawda jest taka, że gospodarka Kanady jest w najgorszym stanie od lat i ten Trudo poza pajacowaniem, nie ma zadnego pomysłu na swój kraj.

 • doktoron

  Oceniono 57 razy 7

  Słyszałem, jak muzułmanie pozdrawiają tęczowych... często z jakiejś wieży.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX