Tragedia w Missisipi. 17-latkowie ukradli toyotę z dzieckiem w środku. Malca zamordowali

Zdjęcie poglądowe

Zdjęcie poglądowe (Fot: archiwum prywatne, JB)

Ebony Archie, mama 6-letniego chłopca, zostawiła go na chwilę w samochodzie. Nie podejrzewała wtedy, że ostatni raz widzi syna.

Do zdarzenia doszło w czwartek stanie Missisipi przed sklepem w Jackson (USA). Kobieta podjechała pod sklep i poszła na zakupy. W środku auta zostawiła swojego 6-letniego syna.

Około 10-15 minut później, trzech nastolatków podjechało pod sklep Hondą Civic. Jeden z nich wyskoczył, włamał się do toyoty i odjechał. Niestety, w samochodzie kobiety wciąż znajdował się jej mały syn.

Gdy matka wróciła do auta i odkryła co się stało, natychmiast poinformowała lokalne biuro szeryfa. W związku z tym, że w skradzionej toyocie przebywało dziecko, podjęto decyzję o uruchomieniu Child Alertu. To system służący do udostępniania fotografii zaginionych dzieci w środkach masowego przekazu.

Niestety. Ciało chłopca znaleziono kilka godzin później, w hrabstwie Madison położonym około 200 kilometrów od miejsca kradzieży. Chłopiec zmarł w wyniku odniesionych obrażeń, strzelono mu w tył głowy. 

Jak informuje nytimes.com, aresztowano trzech 17-latków odpowiedzialnych za kradzież i morderstwo - Dwana Wakefielda, D’Allena Washingtona i Byrona McBride'a. Teraz staną przed sądem i usłyszą zarzuty uprowadzenia oraz zamordowania dziecka.

Zobacz także: Wzruszający gest papieża Franciszka. Spełnił marzenie ciężko chorej dziewczynki

Wzruszający gest papieża Franciszka. Spełnił marzenie ciężko chorej dziewczynki

Poznasz kraj po obrysie? Sprawdź swoją pamięć
1/10Które państwo tutaj widzisz?
Zobacz także
 • Zdjęcie poglądowe Malutkie dziecko bawi się kluczykami od auta. Po chwili matka z Lubaczowa wie, że to był błąd
 • Zdjęcie poglądowe "Biedota niech nosi kwiatki". Matka z lubelskiego gimnazjum rozpętała niezłą awanturę
 • Jej wykonanie podbiło serca tysięcy ludzi Trwa ślub Kamili i Mateusza. Gdy ta kobieta przejmuje mikrofon, wszyscy miękną
Komentarze (271)
Tragedia w Missisipi. 17-latkowie ukradli toyotę z dzieckiem w środku. Malca zamordowali
Zaloguj się
 • profes79

  Oceniono 23 razy 21

  Swoja drogą nieźle naprani musieli być. Kradzież to przestępstwo stanowe; porwanie to federalne ale jakby zostawili samochód z dzieckiem w środku z jakiś mniej więcej uczęszczanym miejscu to raczej by pod to nie podciągnięto (a może i by machnięto ręką skoro dzieciak się znalazł cały i zdrowy). A za zabójstwo w Missisipi grozi kara śmierci.

 • who_cares

  Oceniono 25 razy 17

  100 lat temu wisieli by już na najbliższym drzewie - teraz posiedzą 20 lat w celi śmierci i może kiedyś dostaną zastrzyk usypiający. Co za bestie , wystarczyło by wystawili fotelik na najbliższym trawniku ...

 • zdziwiony6

  Oceniono 18 razy 8

  W USA przestępczość wśród czarnoskórych jest dużo, dużo wyższa niż wśród białych. Wszystkim entuzjastom kultury afroamerykańskiej polecam spacer w dzielnicy zamieszkałej głównie przez tych ludzi.

  Mieszkałem w USA kilka lat. Pojechałem tam bez uprzedzeń rasowych, wróciłem jako rasista.

 • birdy-niam-niam

  Oceniono 13 razy 7

  po imionach tych zwyrodnialców obstawiłem, że to czarni...
  pięć sekund później okazało się, że się nie pomyliłem...

 • pieknykrk

  Oceniono 13 razy 7

  oczywiście że afroamerykanie wpiszcie sobie w wyszukiwarce "D’Allen Washington Byron McBride" jak chcecie zobaczyc ich twarze ...

 • oryntagon

  Oceniono 24 razy 6

  Zdjęcia sprawców krążą po internecie. Dlaczego GW ich nie pokazała? Może bała się "rasistowskich" komentarzy?
  P.S. W Missisipi jest kara śmierci. Jedna dobra informacja.

 • 0roman0

  Oceniono 7 razy 5

  Co na taką informację powiedzą nasi obrońcy "praw człowieka"? Media podały nazwiska oskarżonych (nie skazanych) i to na dodatek w sytuacji gdy są nieletni. Przecież to może zrujnować im psychikę. Na dodatek w sieci są zdjęcia tych trzech hebanowych małolatów w twarzowych pomarańczowych kombinezonach. Mam nadzieję że w kryminale spotkają wielu "bliskich" przyjaciół którzy zapałają do nich miłością. I to nie tylko platoniczną.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje