Kolejna wpadka linii United. Wyrzucili z samolotu narzeczonych lecących na swój ślub

Zła passa United Airlines trwa. W ubiegłą niedzielę z pokładu jednego z jej samolotów siłą wywleczono pasażera, innemu na głowę spadł skorpion, teraz para lecąca na swój własny ślub została wyproszona z samolotu.

Para narzeczonych lecąca z Houston w Teksasie na swoje wesele na Kostaryce została wyrzucona z samolotu United przez urzędnika służb. Jak podają media, nie jest jasne, dlaczego tak się stało. Wydarzyło się to niecały tydzień po tym, jak 69-letniego pasażera linii siłą wywleczono z samolotu. Film z akcji zbulwersował ludzi na całym świecie, mężczyzna zamierza pozwać linię. Tego samego dnia podczas innego lotu United skorpion na pokładzie ukąsił mężczyznę. CZYTAJ WIĘCEJ >>>

United powiedziało, że para kilkakrotnie próbowała usiąść na miejscach, za które nie zapłaciła i nie stosowała się do poleceń załogi. Jednak wersja samych zainteresowanych jest nieco inna. Michael Hohl i jego narzeczona Amber Maxwell powiedzieli, że na ich miejscach spał rozłożony inny pasażer. Nie chcieli go budzić, więc zdecydowali się poszukać innych miejsc w tej samej klasie. Kiedy przesiedli się kilka rzędów dalej, załoga odmówiła im dopłacenia za miejsca i kazała wrócić na swoje miejsca.

W końcu pojawił się urzędnik agencji federalnej, który polecił parze opuścić pokład samolotu. Narzeczeni zgodzili się to zrobić, choć nie wiedzą, dlaczego zostali wyproszeni. - Powiedzieli nam, że byliśmy niezorganizowani i stanowiliśmy zagrożenie dla lotu, bezpieczeństwa i innych klientów - mówił Hohl w wywiadzie dla KHOU. Ich lot został przełożony na niedzielę.

A TERAZ ZOBACZ: Widok taki, że miękną nogi. Przeszklony basen 150 metrów nad ulicą

Więcej o:
Komentarze (92)
Kolejna wpadka linii United. Wyrzucili z samolotu narzeczonych lecących na swój ślub
Zaloguj się
 • asperamanka

  Oceniono 29 razy 17

  W Europie pewnego pasażera tez Niemcy pobili za to, że chciał żeby jego kapelusz leciał w klasie biznes.

  United dało doopy z tym gościem którego siłą wywlekli z kabiny tydzień temu, i teraz przez jakiś czas będzie sporo takich newsów o innych ludziach, którzy będą szukać haka na linie żeby wyszarpać odszkodowanie.

 • sraczezwersacze

  Oceniono 20 razy 12

  Narzeczony powinien wyciągnąć wnioski. Drugiej takiej szansy może nie dostać...

 • imw

  Oceniono 9 razy 7

  "United powiedziało, że para kilkakrotnie próbowała usiąść na miejscach, za które nie zapłaciła i nie stosowała się do poleceń załogi. Jednak wersja samych zainteresowanych jest nieco inna. Michael Hohl i jego narzeczona Amber Maxwell powiedzieli, że na ich miejscach spał rozłożony inny pasażer. Nie chcieli go budzić, więc zdecydowali się poszukać innych miejsc w tej samej klasie. Kiedy przesiedli się kilka rzędów dalej, załoga odmówiła im dopłacenia za miejsca i kazała wrócić na swoje miejsca."
  - to się kupy nie trzyma...

 • Harald Wessling

  Oceniono 26 razy 6

  Brawo United Airlines! Żadnego cackania się z pijakami, ćpunami, mamusiami rozkosznych słodziaków i innymi świrami! Te linie, stawiają na bezpieczeństwo pozostałych pasażerów i chwała im za to. Nie wierze w to ze do ich samolotu wsiadł jakiś człowiek i natychmiast zasnął na nie swoim fotelu, zajmując przy okazji sąsiednie miejsce. Musiałby być w sztok pijany - wyleciałby natychmiast. Po prostu para cienkich naciągaczy chciała się przelecieć w lepszej klasie za darmochę ... i nie wyszło. Tez mamy takich naciągaczy, jednego to nawet kiedyś Niemcy pobili...!

 • kawabis

  Oceniono 20 razy 6

  Gościa w śpiączce im podrzucili? Samolot nie wystartował pasażerowie jeszcze wsiadali a gość już spał i ich to nie zdziwiło nie zmartwiło, może zasłabł. Ale znieczulica u tych latających. Lawina ruszyła, zaraz znajdzie się gościu co powie, że nie mógł wziąć prysznica w czasie lotu a był brudny.

 • shipa

  Oceniono 26 razy 6

  Media tzw ,,zachodnie" sa zgodne: para wybrala inne siedzenja, liczac na to, ze: ,,leca na slub", ,,united maja zla passe", ,,pasazer tuz przed startem rozlozyl sie na ich siedzeniach I zasnal snem sprawiedliwego" , zapewni im miejsca w klasie business, nie ekonomicznej ( bo przeniesli sie kilkanascie miejsc dalej ,,nie chcac przeszkadzac".

  Po zamachach 11.09 zmienilo sie prawo lotnicze I w niektorych krajach zajmowanie nieswojego ( niezarejestrowanego) miejsca zaczelo byc przestepstwem, o Ile dobrze kojarze w Stanach wlasnie tak jest. Ludzie liczyli na darmowe ,,upgrade" a tu taki ,,zonk".

 • mr_gm

  Oceniono 17 razy 5

  Parka opowiada bzdury, bo każdy normalny pasażer jeśli jakiś inny gość zajmuje ich miejsce to najpierw wyjaśnia sytuację z nim, albo z załogą samolotu i ewentualnie wtedy mogą zająć inne miejsca.

 • mocno_kwasny

  Oceniono 6 razy 4

  Michael Hohl i jego narzeczona Amber Maxwell powiedzieli, że na ich miejscach spał rozłożony inny pasażer. Nie chcieli go budzić, więc zdecydowali się poszukać innych miejsc w tej samej klasie.

  Debile normalnie ... Zamiast podejść do stewardessy i zgłosić problem zaczęli kombinować ... Skąd się biorą takie imbecyle ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX