Prostytutki w hotelach i obietnice składane Rosjanom. Wyciekły kompromitujące materiały na temat przeszłości Trumpa

11.01.2017 09:18
Donald Trump

Donald Trump (JONATHAN ERNST / REUTERS / REUTERS)

Rosjanie mają kompromitujące informacje na temat przeszłości Donalda Trumpa - twierdzi amerykański portal BuzzFeed.com i publikuje raport byłego brytyjskiego szpiega. W dokumencie są m.in. szczegóły jego kontaktów z prostytutkami.

Raport napisany przez byłego brytyjskiego szpiega zawiera kompromitujące Trumpa doniesienia dot. jego spraw zawodowych i życia seksualnego. Informacje zawarte w raporcie miały pochodzić z tajnych rosyjskich źródeł. Według dokumentów, Trump miał korzystać z usług prostytutek w hotelach w Moskwie, a jego współpracownicy wielokrotnie kontaktować się z Rosjanami. Ekipa prezydenta elekta uzgodniła m.in. ze stroną rosyjską, że nie będzie poruszać w trakcie kampanii wyborczej kwestii działań Rosji na Ukrainie.

"Fałszywe informacje - totalne polityczne polowanie na czarownice!" - tak materiały na swój temat opublikowane przez portal BuzzFeed.com skomentował prezydent elekt Stanów Zjednoczonych Donald Trump.

Inne amerykańskie media takie jak m.in. "Huffington Post" zauważają jednak, że dokumenty nie są niczym nowym i krążyły w tamtejszych redakcjach już od miesięcy. Nie zostały jednak ujawnione z prostego powodu - nie można potwierdzić ich wiarygodności. Sama redakcja portalu BuzzFeed przyznaje, że informacje są "niezweryfikowane". Posunięcie portalu zostało skrytykowane przez środowisko dziennikarskie.

Przedstawiciele amerykańskich agencji wywiadowczych przedstawili raport w sprawie tych doniesień prezydentowi elektowi i jego poprzednikowi Barackowi Obamie. Jednak wstrzymali się od jakichkolwiek publicznych wypowiedzi w tej sprawie.

Amerykanie: Rosja korzystała z usług hakerów

W ostatnich tygodniach agencje wywiadowcze USA twierdziły, że Rosja przy pomocy swoich hakerów starała się pomóc Trumpowi w wygraniu wyborów prezydenckich poprzez skompromitowanie jego demokratycznej rywalki Hillary Clinton. Kreml stanowczo odrzucał te twierdzenia. Trump, mimo wywieranej na niego presji, wyrażał się sceptycznie o tych zarzutach a przeciwników dobrych relacji z Rosją nazwał "głupcami".     

Dziś prezydent elekt ma wystąpić na konferencji prasowej, na której - jak się oczekuje - ustosunkuje się do całej sprawy.

Zobacz także: Trump prezydentem USA: Będę prezydentem wszystkich Amerykanów

Tylko kierowca będzie w stanie zrobić ten quiz. Znajomość przepisów drogowych nie wystarczy
1/11Włącznik kierunkowskazu w polskich samochodach znajduje się zazwyczaj:
Zobacz także
Komentarze (274)
Prostytutki w hotelach i obietnice składane Rosjanom. Wyciekły kompromitujące materiały na temat przeszłości Trumpa
Zaloguj się
 • magickiller

  Oceniono 42 razy 20

  Sam fakt że korzystał z usług prostytutek chyba nikogo nie zaskakuje. Koleś z jego ego, szowinizmem i pieniędzmi na pewno prowadzi i prowadził rozwiązłe życie seksualne, niczym Berlusconi (nota bene Berlusconiemu notowania rosły w miarę ujawniania jego rozwiązłości). Natomiast na pewno byłoby dla Trumpa i Ameryki niewiarygodnie upokarzające jakby "przypadkiem" wyciekły nagrania jak prezydent USA się zabawia w Moskwie, a niewykluczone że takie nagrania istnieją.

 • skandy5

  Oceniono 33 razy 17

  Przecież to samo zrobiono w Polsce. Wspomagano PiS - partię która przekręciła na SKOKach kilka miliardów PLN - podsłuchami w restauracji Sowa I przyjaciele. Nagłaśniano rozmowy bez jakiegokolwiek znaczenia - jak to porównać do wyprowadzenia kikudzisięciu milionów PLN przez Biereckiego do Luxemburga?

  Biznesmen Falenta - organizator - robił interesy z Rosją
  Dziennikarz Latkowski - Wprost - kryminalista - przez lata ukrywał się w Rosji
  Restauracja należy do Rosjan - o tym pisął nawet propisowski Fakt

 • sipanmars

  Oceniono 22 razy 14

  zaczesany wydupczył więcej w swoim życiu niż potrafiłby zliczyć. jak ktoś uważa, że nie istnieją na niego tzw. haki, zwłaszcza po wielokrotnych, hucznych pobytach w rosji, to jest głupim naiwniakiem.

 • fakiba

  Oceniono 59 razy 13

  W każdej plotce jest trochę prawdy , a w tym wypadku wydaje się , że więcej niż trochę

 • antipatico

  Oceniono 28 razy 12

  Ruscy zaprzeczyli, to musi być prawda

 • lech2011

  Oceniono 8 razy 8

  żeby tak Kaczyński korzystal z prostytutek, to byłbym nawet dumny....
  Jurny prezes, a nie niewiadomo co.

 • adam1967r

  Oceniono 12 razy 8

  Amerykanie wybrali sobie sowecką marionetkę na prezydenta- jeszcze większa żenada niż PiS dent

 • adolfiutin11

  Oceniono 16 razy 8

  W PL z kolei ruSSkie trolle wspierały kandydaturę Kaczynskiego (internet). Im większy bałagan w PL tym lepiej dla Putina.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje