Policjantka wracając w nocy do domu nie zauważyła TEGO zapadliska. Nie miała szans

W niedzielną noc samochód policjantki wjechał do wielkiego zapadliska w drodze w San Antonio w amerykańskim stanie Teksas. Auto było zanurzone niemal w całości w wodzie, kobieta zginęła na miejscu.

Ok. 3,5 metra głębokości miało zapadlisko, które powstało na drodze w San Antonio w Teksasie. Dora Linda Nishihara, 69-letnia policjantka pracująca w sądzie, jechała tamtędy w niedzielną noc. Nie zauważyła niebezpieczeństwa. Samochód wpadł do wody, wylądował na dachu. Kobieta nie mogła się wydostać, auto było zanurzone w ok. 90 procentach. Zginęła na miejscu - informuje CNN.

Tego samego dnia do zapadliska wpadło też inne auto. Kierowcy udało się wydostać z pomocą osoby, która przejeżdżała w pobliżu. Obaj zostali jednak ranni i trafili do szpitala.

W poniedziałek lokalna straż pożarna zorganizowała akcję wyciągania samochodów. Konieczny był do tego stutonowy dźwig. Ciało kobiety wydobyto na powierzchnię dopiero ok. godz. 13. Zapadlisko powstało najprawdopodobniej w wyniku awarii systemu kanalizacyjnego.

Zobacz także: Floryda pełna lejów. Potężne podziemne dziury zagrażają domom

Floryda pełna lejów. Potężne podziemne dziury zagrażają domom (CNN/x-news)

Komentarze (70)
Policjantka wracając w nocy do domu nie zauważyła TEGO zapadliska. Nie miała szans
Zaloguj się
 • dziadekjam

  Oceniono 38 razy 30

  "... 69-letnia policjantka pracująca w sądzie,"
  =================================
  A w Polsce 34 letni agent Tomek, po 15 latach "służby" w czasie której jeszcze ukończył studia na UWł i szkołę policyjną, przechodzi na emeryturę z płacą 5,7 tys. zł miesięcznie. I gdzie jest ta prawdziwa "Ameryka"?

 • zigzaur

  Oceniono 16 razy 12

  No tak, Antonio.

 • zimnabuka2016

  Oceniono 6 razy 6

  dlaczego nie miala pracowac w sadzie majac 69 lat ? nie ma dyskryminacji ze wzgl na wiek, chcesz to pracujesz. Moze lubila pracowac, moze chciala dorobic, nie rozumiem tego owczego pedu do wczesnych emerytur (glodowych na dodatek) i nie rozumiem tego zakladania, ze kazdy powyzej 50 jest glupi, zacofany, niesprawny fizycznie i leniwy. Jak ktos jest zniszczony 40 lat ciezkiej pracy fizycznej, ma ciezka chorobe zawodowa to ok, rozumiem, ale jakby chcial to i wtedy moze robic cos innego na czesc etatu (no chyba, ze niewyksztalcony). Jakby chcial. Starsi moga pracowac na czesc etatu,moga sie przekwalifikowac na cos innego .... nie robcie na sile ze starszych ludzi niedorozwinietych niezaradnych niezguł. I powtórze, mówie o tym, ze wcale nie wszyscy tylko chca nie pracowac. Nie wciskajcie sila wszystkich do jednego wora. Dzisiaj 60 lat to nie starosc. Praca fizyczna to moze byc nieraz za ciezka na 40h/tydz, ale powinno sie ludzi cale zycie zachecac do nauki nowych rzeczy, rozwoju, samodoskonalenia, a nie jak drwal to juz nic innego mysli, ze nie moze sie nauczyc.

 • smurfmadrala

  Oceniono 10 razy 4

  Przy okazji tej tragedii dowiedziałem się, że policjantka miała 69 lat i wciąż była w służbie.
  Po-komunistyczne obyczajem nasi gliniarze to w wiekszości szczyle.
  Peerelowskie i sowieckie zasady wieku w policji wynikały z alkoholizmu funkcjonariuszy.
  Czy policjant MUSI być młodym mięśniakiem ?
  Moim zdaniem tylko w określonych rodzajach służby.

 • cacadux

  Oceniono 7 razy 3

  hey, czytacie to ? cyt: "Dora Linda Nishihara, 69-letnia policjantka pracująca w sądzie,". Powtarzam: 69-letnia policjantka.

 • momma-sed

  Oceniono 3 razy 3

  "Zapadlisko powstało najprawdopodobniej w wyniku awarii systemu kanalizacyjnego."
  Z tego co można wyczytać w internetach to San Antonio jest miejscem bogatym w złoża ropy naftowej i gazu łupkowego. Ale to tylko pęknięta rura.

 • e.olsen

  Oceniono 10 razy 2

  > 69-letnia policjantka pracująca w sądzie...

  Dziki kraj. A u nas Dobra Zmiana funduje kobietom emeryturę od 60 lat! Wszak mamy kraj mlekiem i miodem płynący. I kto jest debeściak? Kto?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX