Trump chce testów narkotykowych przed kolejną debatą. I oskarża Clinton: Ona się pompuje!

• Ostatnia, decydująca debata prezydenta w USA odbędzie się 19.10
• Trump chce, by on i jego przeciwniczka przeszli testy narkotykowe
• Powód? Polityk twierdzi, że Hillary Clinton odurza się przed debatami

Kandydat Republikanów zarzucił przeciwniczce, że bierze narkotyki przed debatami. - Chcecie znać prawdę? Ona się pompuje, nakręca się przed środą - twierdzi Trump cytowany przez "The Independent". Jego zdaniem Clinton podczas poprzedniej debaty była podejrzanie energiczna, jednak po zakończeniu starcia całkiem opadła jednak z sił i "ledwo doszła do samochodu". - Jesteśmy jak sportowcy, a oni przechodzą takie testy. Dlaczego my nie mamy tego zrobić? Uważam, że powinniśmy, bo ja nie wiem, co się z nią dzieje - przekonywał. Problem w tym, że po pierwszej debacie o branie narkotyków podejrzewano właśnie Trumpa. Powód? Polityk co chwila pociągał nosem.

Dowiedz się więcej:

Kryzys w kampanii Trumpa - co ujawniły media?

Przełom września i października był bardzo ciężki dla Trumpa. Największy oddźwięk miały dwie publikacje dotyczące przeszłości polityka. "New York Times" ujawnił przesłane do redakcji zeznania podatkowe z 1995 r. - wynika z nich, że Trump poniósł wtedy straty o łącznej wysokości 916 mln dol. Dzięki temu mógł uniknąć płacenia podatków federalnych przez 18 lat. Z kolei "Washington Post" ujawnił nagranie z 2005 r.; Trump opowiada w nim o tym, jak podrywał zamężną, niewymienioną z imienia i z nazwiska kobietę, chwaląc się, że "mocno się do niej dobierał" i używając wulgarnych słów. O molestowanie oskarżyło go też osiem kobiet. CZYTAJ WIĘCEJ >>>

Co trzeba wiedzieć o wyborach prezydenckich w USA?

Głosowanie, w którym amerykanie wybiorą kolejnego prezydenta, odbędzie się 8 listopada 2016 r. Głównymi kandydatami są nominowana przez Partię Demokratyczną Hillary Clinton (była senator i sekretarz stanu oraz żona b. prezydenta Billa Clintona) oraz nominowany przez Partię Republikańską Donald Trump (kontrowersyjny biznesmen i miliarder, gwiazda telewizji). Kandydaci na wiceprezydentów to odpowiednio Tim Kaine oraz Mike Pence. Na miesiąc przed wyborami Clinton prowadzi w sondażach.

Więcej o:
Komentarze (129)
Trump chce testów narkotykowych przed kolejną debatą. I oskarża Clinton: Ona się pompuje!
Zaloguj się
 • radek_sziwa

  Oceniono 97 razy 19

  Oglądałem całe wystąpienie Trumpa. Szkoda, że z całego przemówienia wyciągnęliście tylko tą jedną rzecz, ale czego się spodziewać po liberalnych mediach. Jeszcze nie czytałem tutaj artykułu o machlojach Clinton, za to nagonka na Trumpa na całego. Obiektywizm. Cenisz dobre dziennikarstwo? Wy nie wiecie co to znaczy.

 • party-pooper

  Oceniono 61 razy 13

  Hillary Clinton zdradza poważne symptomy choroby Parkinsona. Do tego znika na całe dni sprzed kamer, nie rozmawia z prasą (to już prawie rok), a jeśli rozmawia to wysyła wcześniej listę pytań, które wolno jej zadać. Dodatkowo zdradza pewien pociąg do alkoholu, ma problemy z poruszaniem się o własnych nogach i mdleje przy wsiadaniu do samochodu i schodzeniu ze sceny.

  A WY DAJECIE VIDEO Z TRUMPEM I PODPISEM "PORAŻKA".

  To wy jesteście porażka. Porażka dziennikarska. Hoax za hoaxem.

 • razb1947

  Oceniono 17 razy 11

  Clinton może bierze narkotyki bo za dużo się śmieje.

 • wuetend

  Oceniono 14 razy 10

  Szprycowanie tak, ale z pewnością sie nie zaciągała.

 • mark6

  Oceniono 67 razy 7

  Trump to nieszczęście ale ta wściekła, schorowana baba Clinton to KATASTROFA !!

 • metenburg

  Oceniono 10 razy 6

  Niechaj Trump nie przesadza, lepiej niech poprosi o alkomat dla pani Rodham. Tu dopiero moga wyjsc cuda-wianki.

 • admcanarisfanclubpoland

  Oceniono 28 razy 6

  Prawda!
  W koncu zauwazyl to co bylo widoczne golym okiem!
  ZBADAC JA!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX