"Stop, stop!". Tłum na koncercie, ale artysta postanowił dać nauczkę fanowi, bo ten źle traktował kobietę

• Wokalista Pearl Jam przerwał na chwilę występ na koncercie w Chicago
• W tłumie widzów zauważył mężczyznę, który źle traktował jedną z fanek zespołu
• "Zabierz swój paluch z twarzy tej kobiety, sk***" - wykrzyczał i wyprosił gościa

Do nietypowej sytuacji doszło podczas koncertu zespołu Pearl Jam w Chicago. Eddie Vedder, wokalista zespołu, w trakcie wykonywania jednej z piosenek zauważył dziwne zachowanie widza.

Mężczyzna miał źle traktować stojącą obok niego kobietę. Wtedy artysta nie wytrzymał. - Chwila, chwila, stop, stop, stop - nakazał kolegom z zespołu, a następnie zwrócił się do niegrzecznego fana i wykrzyczał:

Zabierz swój paluch z twarzy tej kobiety, sk***

Vedder poprosił ochronę, by ta wyprowadziła mężczyznę z koncertu. Po chwili zapytał kobietę, czy nic się jej nie stało, i wznowił koncert.

 
Więcej o:
Komentarze (45)
"Stop, stop!". Tłum na koncercie, ale artysta postanowił dać nauczkę fanowi, bo ten źle traktował kobietę
Zaloguj się
 • nino.rota

  Oceniono 27 razy 23

  "wiecie co z nim zrobić"...

 • beemka13

  Oceniono 23 razy 17

  Jak bardzo trzeba mieć nasr*** w głowie, żeby przy okazji newsu o Pearl Jam międlić temat muzułmanów, katolików PiSu czy PO?!

 • tom-pek

  Oceniono 65 razy 5

  czy on nie wie ze w kulturze islamu kobieta jest miedzy capem i kurą i nic nie znaczy,ten Per Dżem nie jest multi kulti ,nie szanuje odwiecznych praw islamu

 • bgmnt1

  Oceniono 5 razy 3

  Oddajmy głos tej Pani (tak trudno było dotrzeć do tej informacji redachtorze?)
  "Here's what happened. Someone in front of me accidentally knocked me unconscious and I fell back. My friend caught me and carried me toward the front. We were about 5th row center and the closest place to safety was in front of the stage. This jerk wad a few feet in front of us wouldn't let us by to get my knocked-out butt to safety. So everyone nearby him started yelling and pointing at him to let us through. Thankfully a huge guy pulled me over the barrier to safety. You can see it at second 25 in the video in the bottom left screen. Eddie saw it and stopped him and kicked his jerkface out. Thanks Eddie! Super bummed I lost my 5th row spot for the rest of the night. I guess I"ll just have to see them yet again :)"

 • cholonek

  Oceniono 23 razy 1

  HAHA ale musicie mieć sraczkę, czerskie blumsztajny, skoro nawet pod taką pierdołą czyścicie niewygodne wam wpisy...

 • volkszorn

  Oceniono 31 razy 1

  podczas wystepow w ussa niemiecka grupa ramstein bryzgala publicznosc sztuczna sperma ktora wokalista przez okolo minute rozpylal pod estrada, po koncertach dochodzilo do orgi i ekscesow z fankami, podczas koncertow fanki kopulowaly z przygpdnymi mezczyznami pod scena

 • city-zen

  Oceniono 11 razy 1

  W porównaniu z tekstami Kodyma z lat 90-tych to pikuś. "Nie lubię jak pchła beka!" komentował Kodym n.p. zachowanie jednego ze swoich widzów na koncercie w Gdyni. Eddie zachował się szlachetnie - jak prawdziwy genteman.

 • white_lake

  Oceniono 5 razy -1

  "Mężczyzna miał źle traktować stojącą obok niego kobietę."???? WTF?
  ludzie, piszcie z sensem, proszę, myślcie przy tym choć trochę
  bo na razie to wy źle traktujecie czytelników
  robicie z nich idiotów!!!
  albo piszemy konkretnie, co kto komu robił, język polski na pewno ma tu multum pasujących słów, albo nie piszemy wcale!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX