Jedna osoba ciężko raniona nożem w centrum Kolonii. "Były też strzały"

• 1 osoba ranna w ataku nożem w centrum Kolonii - potwierdziła policja
• Lokalna gazeta "Koelner Express": Padły też strzały
• 2 podejrzanych zatrzymano, dwóch może być na wolności

Do kłótni kilku osób miało dojść - wg relacji świadków - w centrum Kolonii, ok. 4 nad ranem - podała lokalna gazeta "Koelner Express". To na jej doniesienia powołują się teraz światowe media i agencje informacyjne.

Według gazety świadkowie zeznali, że widzieli ludzi, którzy atakowali się nawzajem nożami. Później ranna osoba próbowała uciec, a inni strzelali do niej, ale trafili tylko w auto. Ma przestrzelone opony.

Policja zatrzymała dwie osoby podejrzane o udział w tym incydencie - poinformowali dziennikarze. Jeden lub dwóch uczestników zajścia może być jeszcze na wolności - wynika z relacji gazety.

Agencja AP potwierdziła u rzeczniczki lokalnej policji, że jedna osoba z poważnymi obrażeniami została przewieziona do szpitala. Powody zajścia i jego przebieg śledczy dopiero ustalają.

Więcej o:
Komentarze (149)
Jedna osoba ciężko raniona nożem w centrum Kolonii. "Były też strzały"
Zaloguj się
 • facio60

  Oceniono 63 razy 31

  Nic nadzwyczajnego. Kolonia to ogromne skupisko Arabów, Turków. A ci mają w swoim zwyczaju rozwiązywanie sporów za pomocą noży. Osobniki płci męskiej już od małego są przyzwyczajeni do obcowania z nożami. To swego rodzaju kult i zwyczaj. O ile dobrze sobie przypominam, w Niemczech jest zakaz noszenia noży o ostrzu ponad 5 cm. W tym miejscu ostrzegam moich rodaków, aby nie wdawali się w bójki z Arabami, bo tamci na bank wyjmą nóż. Kilkanaście lat temu, mój kolega pracujący w wesołym miasteczku w Paryżu musiał uspokoić awanturującego się Araba. Wyszedł z tego mocno poturbowany. Na samym początku otrzymał uderzenie nożem w szczękę. Efekt był taki, że miał wielotygodniowe leczenie połamanej szczęki co wiązało się z okropnym bólem i trudnościami w jedzeniu czegokolwiek. W opisanym przez gazetę przypadku, chodziło zapewne o wzajemne porachunki pomiędzy Arabami. Ale nie mamy co się cieszyć. Niemcy powoli próbują robić porządki w tym burdelu. Ostatnio dużo piszą (tak jak i Austriacy) o Czeczenach, którzy bardzo uprzykrzają im życie. Nie chcą się integrować, pracować, zajmują się wymuszeniami i chcą opanować handel narkotykami. Domy publiczne to jeszcze póki co, domena Turków.
  W tym kontekście pada nazwa Polski i to często wytłuszczonym drukiem, jako że Czeczeni przybywają tam via Polska. Polska straż graniczna nie ma umocowań prwanych aby weryfikować zeznania przybysza. Czeczeni, Tadżycy, Uzbecy masowo pojawiają się na polskich przejściach granicznych, głównie w Terespolu i próbują przedostać się na terytorium Unii mimo braku wiz a czasem i paszportów. Do gdzieś tak listopada ub. roku byli niemal w 100% odsyłani przez polską straż graniczną, bo po przesłuchaniach okazywało się, że nie szukają azylu (bo niby przed czym uciekali) a była to typowa ucieczka po zasiłki i dołączenie do kompanów zajmujących się przestępstwami. Po akcjach różnych organizacji zajmujących się "obroną praw człowieka" rozluźnili sito. Każdy bowiem kto stanie na granicy i ogłosi: "moje życie jest zagrożone, proszę o udzielenie azylu" MUSI BYĆ DO POLSKI WPUSZCZONY.
  Jego papiery straż graniczna musi przekazać do Białej Podlaskiej, a przybysza WPUŚCIĆ. Co zrobi on po wjeździe, jest słodką tajemnicą.W Większości przypadków przedostają się nielegalnie do Niemiec czy Austrii. Tamte władze już przebąkują, że będą ich odsyłać z powrotem do Polski. A mowa jest o kilkudziesięciotysięcznej grupie mężczyzn.
  Nie zapomnijmy, że Czeczeni to zahartowani w bojach ludzie, dla których sztuki walki i zabujanie to jak dla nas splunąć. Nie tak łatwo będzie ich spacyfikować. Dalej więc upajajmy się, że w Niemczech mordują. Za rok-dwa, sami będziemy mieli problemy z takimi ludźmi. Napór na naszą wschodnią granicę w ostatnich miesiącach jest niebywały.

 • caro3139

  Oceniono 30 razy 22

  Jak ustaliła Gazeta nie ma to nic wspólnego z imigrantami i islamem.Sprawca ataku to rodowity 18 letni Niemiec mieszkający w Kolonii od 30 lat niejaki Ahmed G. chory psychicznie

 • korgan123

  Oceniono 52 razy 22

  Ach ci rodowici Niemcy. Coraz bardziej agresywni i coraz więcej chorych psychicznie.

 • dyfly

  Oceniono 33 razy 19

  Szczały w centrum Kolonii ? Ale bezczelnie na ulicy, pod krzakiem czy w toalecie ? Brakuje tej informacji.

 • janmikolaj1

  Oceniono 22 razy 14

  Niemcy powinni się już przyzwyczaić, tak jak i Szwajcarzy, Francuzi, .... .

 • as.pik

  Oceniono 15 razy 13

  Dzień, jak co dzień. Niemcy chyba już się przyzwyczaili ?
  4 września są wybory regionalne w Meklemburgii, zobaczymy na ile przywykli.

 • prelude93

  Oceniono 14 razy 12

  Znowu jakis niemiec napada na swoich rodakow.
  Ciekawe czy chory psychicznie, czy zawiedziony w milosci???
  Co sie dzieje z tymi niemcami???

 • stary.gniewny

  Oceniono 10 razy 10

  Wiadomości z działu: codzienne ubogacanie. Ależ ci inżynierowie atomowi i profesorowie neurochirurgii są krewcy i porywczy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX