Sosnowiec. Złodzieja nagrała kamera zamontowana w okradzionym aucie. Policja prosi o pomoc [WIDEO]

Sosnowiecka policja prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do samochodu. W okradzionym aucie znajdowały się rzeczy o wartości 1600 zł. Sytuację zarejestrowana kamera zamontowana w samochodzie. Policja publikuje film ze zdarzenia i prosi o pomoc w ustaleniu sprawcy.

Do kradzieży doszło w nocy z 29 na 30 sierpnia na ulicy Sikorskiego w Sosnowcu. Sprawca wybił szybę w tylnych drzwiach auta, a następnie wykradł z wnętrza samochodu przedmioty o łącznej wartości 1600 zł. Wizerunek potencjalnego sprawcy zarejestrowała kamera zamontowana w aucie.

Na krótkim nagraniu, które opublikowała na swoich stronach śląska policja widzimy, jak złodziej z łupami przechodzi przed maską samochodu, po czym oddala się znikając w ciemnościach. Policja prosi o pomoc w ustaleniu personaliów mężczyzny.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z Komisariatem Policji III w Sosnowcu pod nr 32 269 1300 lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką policji. Osobom przekazującym informacje zapewniamy anonimowość

- czytamy w oświadczeniu Śląskiej Policji.

Więcej o:
Komentarze (18)
Sosnowiec. Złodziej włamał się do samochodu. Nagrała go kamera [WIDEO]
Zaloguj się
 • wawka3791

  Oceniono 1 raz 1

  Na pewno nie ukradł nawigacji, bo każda firmowa nawigacja 200m przed znakiem Sosnowiec, obwieszcza:
  "Za 200m Sosnowiec, zejdź na prawo i się zatrzymaj, ja wysiadam!"

 • stalowy_jez

  Oceniono 6 razy 2

  Policjaprosi o pomoc? Ale wystarczy przyprowadzic sprawce skutego czy musi trzymac w ząbkach podpisane i poswiadczone notarialnie przyznanie do winy? A wogole to dlaczego policja zajmuje sie pieddołami zamiast pilnowac pomnika?

 • rabbitt

  Oceniono 7 razy 3

  Niech kulsony poproszą o pomoc babcie z białymi różami i tych od słowa konstytucja !

 • mistermadmat

  Oceniono 7 razy 5

  Jak go złapiecie to służę siekierą i pieńkiem ,prawą ręke utniemy ku przestrodze...

 • tompyt

  Oceniono 6 razy 4

  Duda ułaskawi. Oni potrzebują bandytów do zbudowania Białorusi w Polsce a następnie do przyłączenia do Rosji.

 • ochujek

  Oceniono 23 razy 15

  Za ukrywanie złodzieja grozi kara? Bo za ukrywanie zbrodniarzy po innych parafiach nikt w Polsce nie został ukarany. Nawet nikogo nie przesłuchano.

 • maxwywar2

  Oceniono 17 razy 13

  Złodziej to sprawa drugorzędna - ale czy prokuratura nie może z marszu postawić zarzutów synoptykowi że nie wydał komunikatu że o tej porze jest już ciemno?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX