Gorzów Wielkopolski. Zakneblował i uwięził 9-latkę w wersalce. Zarzuty dla 24-latka

Prokuratura Okręgowa w Gorzowie Wielkopolskim przedstawiła zarzuty 24-latkowi podejrzanemu o skrzywdzenie 9-letniej dziewczynki. Rzecznik gorzowskiej prokuratury Roman Witkowski poinformował, że są one związane z przestępstwami dotyczącymi pozbawienia wolności i przestępstwami przeciwko wolności seksualnej i obyczajności.

Czyny, które zostały zarzucone podejrzanemu, są zagrożone karą od 5 do 15 lat więzienia. Witkowski dodał, że jutro prokurator planuje wystąpić do sądu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie podejrzanego. Śledczy badają jeszcze, czy doszło do gwałtu.

Jak podaje portal gorzowianin.com dziewczynka przebywała w mieszkaniu znajomego swojej matki od soboty 18 maja. Następnego dnia, w niedzielę 19 maja, 24-latek miał zadzwonić do kobiety i poinformować ją, że 9-latka uciekła podczas spaceru i nie może jej znaleźć. W historię nie uwierzył 14-letni brat dziewczynki, który razem z trzy lata starszym kolegą postanowił szukać swojej siostry.

Gorzów Wielkopolski. Zakneblowana i związana dziewczynka w wersalce

Chłopcy udali się do miejsca zamieszkania 24-latka jednak nikt nie otwierał im drzwi. Usłyszeli jednak ze środka przytłumione odgłosy. Brat dziewczynki zdecydował się poinformować o swoich podejrzeniach policję. Po godzinie 22 policjantom, przy pomocy strażaków którzy wyważyli drzwi, udało się dostać do mieszkania mężczyzny. Po przeszukaniu funkcjonariusze odkryli, że w wersalce znajduje się zakneblowana i związana dziewczynka. Rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim nadkom. Marcin Maludy podał, że znaleziona dziewczynka ledwo oddychała.

Około pierwszej w nocy policjanci odnaleźli i zatrzymali 24-letniego mężczyznę, w którego mieszkaniu znaleziono skrępowaną dziewczynkę. Podejrzany próbował uciekać przed policją. 

Poszkodowana 9-latka znajduje się obecnie w szpitalu.  

Więcej o:
Komentarze (18)
Gorzów Wielkopolski. Zakneblował i uwięził 9-latkę w wersalce. Są zarzuty dla 24-latka
Zaloguj się
 • lun9

  0

  Pierwszy beneficjent 30. letniego wyroku?

 • malkontent58

  0

  na teraz iles mu tam grozi, a niedługo badania biegłych, ekspertyzy, wyjaśnienia,.....i s k u r w i e l się wywinie

 • heniofrey

  Oceniono 1 raz 1

  A oroba morderstwa to poan prokurator zapomnial !??

 • kastoripollux

  Oceniono 5 razy 5

  Mamusia może sprzedała córkę temu zbokowi za flaszkę. Dobrze, że starszy brat stanął na wysokości zadania. Brawo dla chłopaka. A wujek mam nadzieję pójdzie siedzieć na długie, długie lata a w pierdlu takiego zboka odpowiednio podregulują.

 • brzmski

  Oceniono 5 razy -5

  ...czyżby poklosie...?
  na zasadzie - co mi tu k(...)wa sukienkowi napletkowi wchodzą w paradę

 • mazen17

  Oceniono 3 razy -1

  Co tu sie kurde dzieje? Stawiam ze mamusia "sprzedala" corke pedofilowi....

 • darazetes9898

  Oceniono 3 razy 1

  pie ... y pedo

 • wujek_chester

  Oceniono 17 razy 17

  Na szczęście ma mądrego brata, bo mamusię to taką sobie...
  Brawo chłopaki.

 • daretz

  Oceniono 3 razy 3

  Jak dla mnie to dożywocie bez możliwości wcześniejszego zwolnienia i niepodlegające amnestii.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX