Komentarze (164)
"Taśmy Dubienieckiego". Po naszej publikacji główny prokurator został odsunięty
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • kania.u

  Oceniono 11 razy 9

  Lud się gubi, o co chodzi a sprawa jest tymczasem jasna.
  Dubieniecki, od kiedy już nie jest zięciem Lecha Kaczyńskiego, a nawet związał się z inną kobietą, został wyjęty spod ochronnego parasola Jarosława, jest nawet wręcz przeciwnie. Obecnie jest przez Kaczyńskego grillowany. Oprócz folgowania osobistej urazie i mściwości Kaczyński zechce pokazać, że PiS jest niby wolny od nepotyzmu (...śmiech!) i przykładnie karze nawet osoby blisko związane z Kaczyńskimi. Jednak kluczowe w tej sprawie jest to, że to BYŁY zięć, w dodatku osobiście przez Jarosława nielubiany. Prokuratura spełnia życzenia Kaczyńskiego, czyniąc to niezgodnie z prawem. Niezależnie od winy Dubienieckiego ma on jednak swoje obywatelskie prawa, a one są łamane,
  Niechcący prok. Sosnowski to przyznał i ujawnił naciski z góry,
  Po cichu go odsuną a kariery za PiS-u jiuż nie zrobi

 • drdr2

  Oceniono 7 razy 5

  Minister Spraw Zagranicznych odkrył San Escobar, a rzecznik prokuratury, niejaki Krzywicki Włodzimierz, nie chce być gorszy i wymyślił Szeszele:))

 • milorex10

  Oceniono 13 razy 3

  Wychodzi na to, że złodziej i przestępca w Polsce ma więcej praw niż szary obywatel. Prawo i sprawiedliwość jest dla maluczkich, dla grupy milionowych przestępców istnieje osobny kodeks. Pan Dubieniecki korzysta z wolności mimo że wraz z kompanami wyłudził (ukradł) z państwowej kasy kilkanaście milionów złotych. Pamiętam jakiegoś nieboraka, który poszedł do ciupy za kradzież batonika. Jakże triumfowała wtedy ta nasza zgniła "sprawiedliwość", gdy usadziła biedaka w kiciu na wiele miesięcy. Arystokracja złodziejska zamiast w kiciu siedzi w luksusowym domu lub dobrym hotelu i myśli jak to zamienić na Lazurowe Wybrzeże. Tak jakoś się składa, że zgodnie z prawem. Naszym prawem.

 • petrucchio

  Oceniono 8 razy 2

  W całym mieście jeden tylko prokurator to porządny człowiek -- a i on, prawdę mówiąc, świnia.

 • tijeras66

  Oceniono 5 razy 1

  "Szeszelach"? - oj panie rzeczniku prasowy...

 • n29a

  Oceniono 4 razy 2

  Rozmówca Dubienieckiego sprawia wrażenie nieprzemakalnego. I bardzo dobrze. A że poleciał - ano, czasy ciężkie...

 • agnrodis

  Oceniono 15 razy 11

  Widac juz upolitycznione sądownictwo w wydaniu "dobrej zmiany" jaka nam zafundowal PiS!!!!!!

 • agnrodis

  Oceniono 8 razy 4

  Podsluchy, to niezawodna metoda, wyjatkowo czesto stosowana przez PiS i bolszewikow.

 • wilbik.a

  Oceniono 6 razy 0

  "Prokurator powiedział prawdę i skompromitował durną zmianę i za karę go odsunęli.

  Mamy do czynienia z próba mataczenia i ukrywania faktu, że prokurator generalny po zmianach w prawie przeprowadzonych przez durną zmianę, ma na każdym etapie śledztwa mozliwość ingerowania w jego przebieg i pokazywania dokumentów osobom trzecim o ile uzna to za stosowne ."
  Tak napisał antoszek22 i to jest właśnie to, o co chodzi w tej sprawie.

  Zupełnie nie rozumiem, dlaczego redaktor gazety się puszy odsunięciem prokuratora, który (chcący czy niechcący) powiedział prawdę o naciskach na niego

 • Piotr Adamczyk

  Oceniono 4 razy 2

  Kto nagraniami wojuje ten on nagrań ginie - jak samo poczucie PiS'owskie matołki , a tak naprawdę wolność Dubienieckiego została WYLICZONA NA 3 MLN ZŁ . Bo co zrobią jak sobie wsiądzie w samochód i pojedzie do Portugalii albo gdziekolwiek w Europę. Już go nie znajdą - cena wolności przy wałkach pieniężnych to 3 mln zł - pamiętajcie,

 • yaro1771

  Oceniono 11 razy 3

  dobry jest "papuga", który mówi, że to jest gorsze stanowisko niż areszt. w takim razie proponuje wrócić do aresztu. to po pierwsze. po drugie Dubieniecki wyraża zdziwienie, że przepadnie mu 3 mln. tylko zapomniał dodać, że przecież i tak je ukradł. po trzecie pieprzy coś o obywatelstwie Dominiki, a co to ma do rzeczy ćwoku. ukradłeś 14 baniek i się mazgaisz, że dzieci na wakacjach nie były? Jakaś kara musi być. I szkoda, że ten prokurator jasno mu tego nie powiedział.

 • agnrodis

  Oceniono 8 razy 2

  Dubieniecki, szuja przygotowal sie niezle do nagrania...wyciagnal karte "na dzieci" .... corki nie byly z nim przez dwa lata na wakacjach! A co, w Polsce nie mozna spedzic wakacji z dziecmi?????

 • rhplus1

  Oceniono 7 razy 3

  Pierwszy raz coś takiego słyszałem i mam wrażenie , że to była rozmowa z potulnym pieskiem, który, zachowuje się gorzej jak lizus wśród pracowników.

 • agnrodis

  Oceniono 12 razy 10

  Widac, ze wszyscy zwiazani z PiSem maja we krwi nielegalne nagrywanie i jakims cudem zawsze nagrywany jest przez nich niszczony!!!!! Zeby zniszczyc Sikorskiego osmiorniczkami, bo nic innego na niego nie mieli, trzeba miec wyjatkowo glupich wyborcow.... takich jak prymitywny katolicki motloch, ktory doslownie niczego nie rozumie. To, ze Sikorskiemu mogli zarzucic tylko osmiorniczki oznacza, ze jest on najczystszym politykiem swiata!!! I w ten to sposob Polska polityka i dyplomacja poniosla tak ogromna strate przez malostkowego, zawistnego karla! Czy to byl to juz wdrazany prgram niszczenia wszystkiego co dobre dla Polski? Putin z pewnoscia sie cieszyl. Jego inwestycja w Rydzyka i nadajniki Radia Maryja w Rosji, przynosza Putinowi oczekiwane zyski.... Polska w ruinie!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • kania.u

  Oceniono 8 razy 4

  Po cichu odsunęli prokuratora, który szczerze przyznał, że prokuratura w przypadku Dubienieckiego łamie prawo i że nie jest to jego decyzja a decyzja jego SZEFA, na co on nie ma wpływu.
  Mało myślący redaktor się cieszy z odsunięcia prok. Sosnowskiego i tryumfuje
  a właściwy sprawca bezprawia, szef tego prokuratora , Prokurator Regionalny MAREK WOŻNIAK ma się dobrze, a nawet jak najlepiej

 • bob_59

  Oceniono 13 razy -9

  Chyba zamiast na lewy paszport Dubieniecki przeznaczył kasę na sponsorowanie artykułów Gazety.
  Świat zwariował i stanął na głowie...

 • yaro1771

  Oceniono 8 razy -6

  ten prokurator wcale nie powinien z nimi rozmawiać na ten temat. A, że nie wiedział jak ich spławić to ciągnął tą rozmowę i wyszło to co wyszło. Dziwię się, że "gazeta" próbuje zrobić z tego użytek, bo Dubieniecki nie jest akurat osobą, której należy bronić bez względu na to co mówi prokurator. To trochę strzał we własne kolano, ponieważ z tego materiału wychodzi, że "gazeta" staje w roli obrońcy malwersanta i oszusta.

 • 3000m

  Oceniono 6 razy -2

  Prokurator został odsunięty. Mnie frapuje inna rzecz. Może pan Dubieniecki właśnie na to liczył z jakiegoś powodu. Gazeta jest zadowolona, że to dzięki jej publikacji, czytelnicy się cieszą i nikomu nie przychodzi do głowy, że Dubieniecki mógł mieć właśnie taki zamiar. Nie twierdzę, że prokurator nie powinien być odsunięty, ale dziennikarze powinni wg mnie spróbować dociec dlaczego dostali ten materiał.

 • kania.u

  Oceniono 22 razy 14

  Czuję niesmak.
  Tryumfujecie, że ziobrowska prokuratura po cichu odsunęła prokuratora, którego wielkim błędem było to, że okazał się szczery.
  A dlaczego nie piszecie głośno o FAKTYCZNYM decydencie bezprawnego postępowania czyli o przełożonym tego prokuratora,
  prokuratorze Marku Wożniaku
  ???

 • rabingoldblatt

  Oceniono 17 razy 11

  Ojciec niektórych dzieci Marty Kaczyńskiej nagrywa prokuratorów.... Gazeta to publikuje... Prokuratura twierdzi, że nagrania są nielegalne... TVPiS ma orgazm jak może puścić nagranie z knajpy Sowy jak Sikorski rzuca mięsem...

  Stwierdzenie, że świat stanął na glowie to jakby nic nie powiedzieć...

 • u_corsu

  Oceniono 12 razy 10

  A czy pracodawca tego prokuratora tez zostanie osduniety?

 • staq

  Oceniono 19 razy 11

  gazeto, opamiętajcie się!
  Nie ma co dąc w fanfart!
  Odsunięty został prokurator, który UCZCIWIE przyznał, że to jest decyzja jego szefa ,
  Prokuratora Regionalnego w Krakowie
  Marka Woźniaka.

  To ofiara jest sekowana a nie WŁASCIWY SPRAWCA

 • dziadekjam

  Oceniono 9 razy -1

  Różnica między taśmami z Sowy a taśmami Dubienieckieg jest taka, że w pierwszym przypadku ukarano nagrywających, a w drugim nagranego...
  I kto teraz do dymisji?

 • antoszek22

  Oceniono 23 razy 17

  Prokurator powiedział prawdę i skompromitował durną zmianę i za karę go odsunęli.

  Mamy do czynienia z próba mataczenia i ukrywania faktu, że prokurator generalny po zmianach w prawie przeprowadzonych przez durną zmianę, ma na każdym etapie śledztwa mozliwość ingerowania w jego przebieg i pokazywania dokumentów osobom trzecim o ile uzna to za stosowne .

  a ktoś postawi zarzut Dubienieckiemu za to że szantażował prokuratora tym, że kupi sobie nielegalny paszport ?

 • jxl82

  Oceniono 16 razy 10

  Najciekawsze są taśmy z Jarosławem ,z Martą i Ziobrą. Ale na razie Dubieniecki pokazuje Jarkowi "Pamiętasz? Zaraz może być użyte przeciwko tobie, bądź posłuszny" . Dubieniecki rozsadzi Szabo od środka.

 • dziadekjam

  Oceniono 8 razy 0

  "Po publikacji Gazeta.pl o "taśmach Dubienieckiego" szef zespołu śledczego prok. Marek Sosnowski został odsunięty od występowania przed sądem w sprawie wyłudzenia 14,5 mln zł z PFRON."
  ==========================================================================
  Wniosek? Jakby się nie kręcić dupa zawsze z tyłu.

 • vontomke

  Oceniono 7 razy 3

  Prokurator który chciał stosować prawo i skarżył się na naciski został odsunięty, o naciskającym cisza. Państwo "Prawa i Sprawiedliwości", tak działa prokuratura Ziobry - teraz prokuratury i sądy będą działały jak na Białorusi - na wszelki wypadek będą karać wszystkich żeby nie podpaść władzy, natomiast przedstawiciele partii czy klerykałowie będą bezkarni - ich prawo nie będzie dotyczyć, tak jak nie nie ma księży w publicznym rejestrze pedofili. W Polsce prawo będzie stosowane w zależności od tego czy się należy do partii, jak w PRLu, tak wygląda "praworządność" w Polsce pod rządami pisu.

 • bling.bling

  Oceniono 8 razy 4

  Czyli Dubaniecki osiągnął zamierzony cel. Rozprawa przeciągnie się a on zawsze będzie już argumentował stronniczość.

 • loneman

  Oceniono 5 razy 3

  To mamy juz "panstwo prawa" czy nie bo nie wiem co myslec? Jak "wielki pan" uwaza, przeciez mowi o osiagnieciu celu i "dojsciu do prawdy" (to za niecaly tydzien), jako leming nie smiem domyslac sie przeciez sam :/

 • cezaryk

  Oceniono 22 razy 16

  Średni szczebel dostaje po głowie, decydenci wyżej śpią spokojnie.
  Dzień jak co dzień.

 • sailor20170605

  Oceniono 18 razy 14

  Mam wrażenie, że Dubienieckiego każe z zemsty grillować za nieudany związek bratanicy Kaczyński, a prokuratorzy zamiast zgodnie z Kodeksem Postępowania Karnego prowadzić sprawę patrzą jak tu się nie narazić politykom. Widać jasno na podstawie tej sprawy, że prokuratura jest ślepym narzędziem w rękach polityków, a jak podporządkują sobie sądy to witamy w Białorusi Bis. Prokurator przyznał, że tak długi areszt tymczasowy nie był zasadny ale bał się Zera. Natomiast paszportu panu Dubienieckiemu nie ma podstawy zwracać gdyż zaraz czmychnie do kraju z którym nie mamy umowy o ekstradycję, a do podróżowania po Europie wystarczy paszport. Prawdę mówiąc na jego miejscu też chciałbym czmychnąć gdyż nie zależnie od tego co zrobił to na sprawiedliwy wyrok nie ma co liczyć.

 • krynolinka

  Oceniono 19 razy 7

  Takie tylko przepychanki. Jak on pójdzie siedzieć to ja zaśpiewam w operze. Zięć pierwszego poległego ..Dajemy się nabierać jak na atlas kotów.

 • def11

  Oceniono 21 razy 15

  Jak to PiS mówił w sprawie nagrań u Sowy , "nieważne kto, jak i po co nagrywał..."
  Teraz dopiero się wyczuleni zrobili :)

 • saviour

  Oceniono 26 razy 18

  Latkowski ujawniający taśmy PO z Sowy to "uczciwy dziennikarz zatroskany o los kraju" (i ośmiorniczek). GW publikująca nielegalnie nagraną rozmowę to już przestępcy? Szczyty hipokryzji prawactwa. Czy do odpowiedzialności pociągnięty będzie ten, który został nagrany? Przecież nie ważne kto nagrywał, ważne kto został nagrany. Jak u Sowy i Amber.

 • mppmpp

  Oceniono 23 razy -15

  I teraz pytanie retoryczne? Jak długo trwałoby "odsuwanie" za czasów PO/PSL ?

 • kejuhc

  Oceniono 7 razy 3

  Hehehe... Do piekła!!!

 • tadjan

  Oceniono 22 razy 12

  wuj Jarosław K. nie da zrobić krzywdy zięciowi zabójcy smoleńskiego, ale musi trochę odczekać, żeby motłoch nie pomyślał, że Jarosław K. załatwia prywatę....... zbyt niecierpliwy ten prezydencki złodziej.

 • rocznik59

  Oceniono 13 razy 7

  To prokuratura po raz kolejny dała ciała, bo można nagrywać swoje rozmowy z innymi bez ich wiedzy (nie można nagrywać rozmów innych osób bez ich wiedzy), no chyba, że w nocy po cichu już to zmienili...

 • dyzio-badyzio

  Oceniono 20 razy -12

  Latkowski ujawniający taśmy PO z Sowy to "przestępca". Lato ABW i sprawa w sądzie. GW publikująca nielegalnie nagraną rozmowę już nie ? Szczyty hipokryzji. Czy do odpowiedzialności pociągnięty będzie ten, który nagrywał ? Przecież nie ważne o czym mówią, ważne kto nagrywał. Jak u Sowy i Amber.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX