Agencja zamieszcza kolejne nagranie ws. Iwony Wieczorek. "Widać głowę, oczy, przedziałek i knebel"

Detektywi z prywatnej agencji, którzy twierdzą, że Iwona Wieczorek mogła zostać porwana nie wycofują się ze swoich twierdzeń i publikują kolejne nagranie. Według nich widać na nim głowę zaginionej przed siedmioma laty kobiety.

Według detektywów z prywatnej agencji Lampart Group, Iwona Wieczorek, która zaginęła w lecie 2010 roku, mogła zostać porwana przez pracowników firmy sprzątającej. Agencja sugeruje, że aby pozbyć się ciała dziewczyny, samochód dostawczy którym poruszali się prawdopodobni sprawcy napaści, w pewnym momencie zboczył z ustalonej trasy i dojechał w pobliże wlotu kanałów burzowych. 

Cały materiał wraz z nowymi dowodami ws. zaginięcia Wieczorek, do których jak twierdzą pracownicy agencji, dotarli sami, został przekazany Prokuraturze Okręgowej w Gdańsku. Śledczy w wydanym komunikacie oświadczyli, że to "powielone informacje", które znalazły się w analizie sporządzonej przez policję w 2015 roku.

Pracownicy agencji twierdzą jednak, że kobieta została porwana i wyjaśniają, na jakiej podstawie udało im się ustalić szczegóły na podstawie nagrań z monitoringu. W poniedziałek zamieścili na youtubie kolejny film z nagraniem. 

 

"Przedstawiamy początkowe etapy filtrowania kadru z ujawnionego przez nas monitoringu. Był to pierwszy i być może najbardziej czytelny etap z procesu symulacji i badań, które trwały łącznie kilkanaście dni, a z których pokazaliśmy jedynie najważniejsze elementy, w sposób skondensowany w ostatnim opublikowanym materiale" - napisała agencja w oświadczeniu rozesłanym do mediów. 

Co według nich widać na nagraniu? Głowę kobiety, oczy, przedziałek włosów, lewe oko, knebel.

"Kobieta na zdjęciu z monitoringu leży na lewym policzku, ma zakneblowane usta i widoczne zasinienie pod okiem. Leży również pod kątem, który wyliczono na trójwymiarowej symulacji modelowej" - przekonują detektywi agencji.

Iwona Wieczorek - tajemnicze zniknięcie

19-letnia wówczas Iwona Wieczorek zaginęła w nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku w Gdańsku. Tamtego wieczoru dziewczyna bawiła się w jednym z sopockim klubów. Po kłótni z koleżanką zdecydowała się sama wrócić do domu.

Od tamtej pory ślad po niej zaginął. Mimo umorzenia sprawy przez prokuraturę, policja wciąż bada sprawę. Wznowione niedawno poszukiwania nie przyniosły jednak rezultatu.

Nagranie z monitoringu dot. sprawy zaginięcia Iwony Wieczorek

Więcej o:
Komentarze (271)
Zaginięcie Iwony Wieczorek. Agencja detektywistyczna zamieszcza kolejne nagranie
Zaloguj się
 • Adam q

  0

  Dlaczego nie znaleziono ciała? moje podejrzenia są takie, że najprawdopodobniej ciało mogli wyrzucić do którejś z płynącej tam wody, do takiej odnogi, a konkretnie chodzi mi o odnogę koryta wodnego o nazwie "Czarne" tam Szukajcie a znajdziecie!!!!! Mieszkańcy, którzy są z okolic, jeśli znacie te odnogi jeśli są takie o takiej nazwie to będzie tam!

 • valdemar44

  0

  A ciekawa jest obecna wypowiedź matki Pani Iwony ...swego czasu sugerowała żeby zająć się znajomymi jej córki i że policja ten wątek olała ... a teraz taka pewność i obrona chłopaka córki ale może ma wiarygodne dane co do jego alibi ...hm

 • Iza Ramona Kinga

  Oceniono 1 raz 1

  Lampart Lampartem ... a mnie nikt nie przekona że ten cały miglanc Paweł nie ma nic wspólnego z zaginięciem Iwony, on i jego tajemnicza koleżanka ... dorwą Was ... to tylko kwestia czasu ..

 • zbychus1

  Oceniono 1 raz -1

  Lans Lamparta trwa dalej, Za darmo.

 • haen2010

  Oceniono 3 razy 1

  Tutaj widać działalność tzw plandekowców. Że niby nie opuścili plandeki. Odpowiadam - gdyby ją opuścili to byli by głównymi kandydatami do szczegółowego wyjaśnienia. Bo którzy śmieciarze ładują co kilkadziesiąt metrów worki z opuszczoną plandeką? Nawet śmieciarz wie o wszechobecnym monitoringu.

 • haen2010

  Oceniono 2 razy 2

  Najdziwniejsze jest w tym wszystkim grobowe milczenie policji i prokuratury. Poza jednym bełkotliwym komunikatem, że ślad był sprawdzany i zakończył się ich klęską. Po pięciu latach!!! Od zaginięcia dziewczyny. Tego nie da się sprowadzić do nędznej ilości IQ w tych formacjach. Muszą być inne przyczyny takiego stanu sprawy.

 • Jan Staszic

  Oceniono 1 raz -1

  Porywacze w wolnym czasie jezdza po trojmiescie i miotla zarabiają na życie.
  Czy ta agencja to na Polsacie kręci filmy kryminalne????
  Gratuluje hipotezy rodem ze szklanego ekranu.

 • Tytus Bydlas

  0

  nie no to są jakieś żarty. To jak rozpoznawanie kształtów z chmur. Worek odbija światło - jak będziesz tam szukał maszyny do szycia to też się dopatrzysz. Chodzi tylko o logo agencji przed filmem - żeby ludzie zaczęli ją rozpoznawać

 • wagadudu

  0

  Kolsony nie dały rady...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX