Duża akcja CBA. Kilkadziesiąt osób zatrzymanych w sprawie wyłudzeń z SK Bank Wołomin

Zatrzymani zostali zarówno pracownicy SK Banku jak i różnych przedsiębiorstw - mówi Temistokles Brodowski z Centralnego Biura Antykorupcyjnego.

Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało kilkadziesiąt osób w Warszawie i okolicach w śledztwie związanym z jednym z wątków sprawy wyłudzeń kredytów z SK Banku w Wołominie - powiedział Informacyjnej Agencji Radiowej Temistokles Brodowski z CBA.
Sprawa dotyczy przedsiębiorstw, które wyłudzały kredyty z wołomińskiego SK Banku. Jak powiedział Brodowski zatrzymani zostali zarówno pracownicy SK Banku jak i różnych przedsiębiorstw.

Kwota wyłudzonych kredytów to ok. 1,6 mld złotych. Prokuratura na razie nie udziela żadnych dodatkowych informacji. Zapowiedziała konferencję w tej sprawie około południa. 

W górnictwo pompujemy miliardy, i co z tego wynika? Sprawdziliśmy. Woleliśmy tego nie wiedzieć [MAKE POLAND GREAT AGAIN odc. 9]

Komentarze (67)
Duża akcja CBA. Kilkadziesiąt osób zatrzymanych w sprawie wyłudzeń z SK Bank Wołomin
Zaloguj się
 • last.j23

  Oceniono 1 raz 1

  Mózg dalej na wolności.

 • Adam Persson

  Oceniono 3 razy -1

  Porwania urzadzane przez PiSowskich siepaczy! Jak za Pinoczeta! Na ulice, demokracja zagrozona !

 • ugrydul

  Oceniono 3 razy 3

  Czy pan Temistokles to ten, co pirackie płyty sprzedawał???

 • Jacek Malczewski

  Oceniono 6 razy 4

  Znowu akcja pozorowana!
  Swoich się nie czepiają.

  Zauważcie, że grupa osób ze Stowarzyszenia Św. Michała nie może się doprosić żeby Prokuratura zainterweniowała w sprawie mafii uczestniczącej w postępowaniu upadłościowym SKOK Wołomin - w osobach syndyka, sędziów-komisarzy i innych wysokich urzędników państwowych.
  "Zwykłemu" syndykowi boją się postawić jakikolwiek zarzut żeby nie odsunąć go od sprawy! To jest jakiś absurd!

  Ministerstwo Sprawiedliwości wydaje jakieś podejrzane opinie prawne żeby lista oszustów wyłudzaczy kredytów nie wpadła w ręce żadnego banku.

  Wszystko można znaleźć na stronie Stowarzyszenia. Poczytajcie, włos się jeży na głowie...
  swsfsm.pl

 • sympatyklewicy

  Oceniono 10 razy -8

  KNF zawiesiła działalność SK Banku w listopadzie 2015 r., a w grudniu 2015 r. sąd ogłosił jego upadłość.
  Pierwsze działania dotyczące SK Banku (Spółdzielczego Banku Rzemiosła i Rolnictwa w Wołominie) CBA przeprowadziła w maju 2016 r.
  **********************************
  Wszystkie przekręty działy się za rzundów PełO. Dopiero jak PiS doszedł do władzy podjął działania w tej sprawie. PełO ma rację, potrzebna w tej sprawie jest komisja śledcza.

 • bog43

  Oceniono 8 razy 6

  2 lata świńskiej zmiany przy korycie a nie zauważyli " Kwoty wyłudzonych kredytów na ok. 1,6 mld złotych." . Na złodziei brakuje czasu , na demonstrantów i ochronę kaczej dupy to mają .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX