Spalił kukłę Żyda, teraz obraża żonę prezydenta. "Żydostwo zajęło moją ojczyznę"

FOT . WOJCIECH NEKANDA TREPKA

Oskarżony i skazany na areszt domowy za spalenie kukły Żyda na wrocławskim rynku znów w akcji. Tym razem Piotr Rybak na umieszczonym na Twitterze antysemickim nagraniu obraża pierwszą damę Agatę Kornhauser-Dudę.

Prezydent jest proukraiński, jego rodzice też, jego żona jest żydówą…Dzisiaj takie żydostwo zajęło moją ojczyznę i mówi, co robić - pokrzykuje na nagraniu, które w czwartek pojawiło się na Twitterze. Potem jeszcze Rybak dodaje, że z Żydami powinno się zrobić to, co przed laty zrobili Mościcki i Gomułka, czyli "wypędzić do Izraela". Nie wiadomo, kiedy powstał film.

Nagranie umieścił na Twitterze Wojciech Kussowski. "Pozwala Pan się w taki sposób wyrażać o swojej żonie, o sobie, o swojej rodzinie? Pańska formacja otworzyła puszkę Pandory, ośmieliliście bardzo złych ludzi. Macie odwagę to powstrzymać, dopóki jeszcze można?" - pyta we wpisie dołączonym do nagrania. 

Piotr Rybak dwa lata temu, podczas manifestacji organizowanej przez ONR, podpalił kukłę symbolizującą Żyda. Sąd skazał go za to najpierw na dziesięć, a po apelacji na trzy miesiące bezwzględnego więzienia. Ostatecznie zgodził się jednak, by podpalacz odbywał karę w warunkach dozoru elektronicznego. Rybak nie może wychodzić z domu między godziną 19 wieczorem a 9 rano.

[5x5] Pięć pytań, pięć kategorii - quiz wiedzy ogólnej dla ambitnych
1/25Kategoria I - Owoce

Truskawka jest odmianą:
Zobacz także
 • Głosowanie podczas wyborów samorządowych 2018 Incydent wyborczy. Przypadki łamania prawa podczas wyborów - głos za flaszkę i niszczenie kart
 • Kandydat na prezydenta Poznania Tadeusz Zysk podczas wieczoru wyborczego Miał być "Zysk dla Poznania", ale starczyło na 20 proc. Kandydat PiS przegrał z Jaśkowiakiem
 • Poznań. Niekontrolowany wystrzał pistoletu w gabinecie lekarskim. Kula przeleciała obok pacjentów Poznań. Lekarzowi w gabinecie lekarskim wystrzeliła broń. Kula przeleciała obok pacjentów
Komentarze (221)
Piotr Rybak w antysemickim nagraniu. Obraża żonę prezydenta
Zaloguj się
 • ukw8087

  0

  ten Rybak przypomina mi Kowalskiego , tego Młotka ...
  Obyś , Rybak , długo siedział , tego ci życzę.

 • hiess

  0

  Mieć za współobywatela takie indywiduum jak P. B. to nieszczęście.

 • qudaq

  Oceniono 2 razy 0

  Jakoś mało operatywny. A może tak do przodu z hasłem odwetowym: Narodowcy do Izraela. Negew czeka. Tam sie wreszcie odkuja, nieprawdaż?

 • loneman

  Oceniono 2 razy 2

  Biedak, tak jest bezdennie glupi jak jego koles Kowalski co obala miedzy kolejkami teorie Darwina :D Obalac to on nie ma co cudzej zony czy mniejszosci jakich u nas na lekarstwo, do tego rzadzi ktos inny w kraju kto mieni sie Polakiem choc jego genealogia temu przeczy.......

 • Paweł Stępniewicz

  Oceniono 3 razy 3

  A mnie się wydaje że ludzie są zdezorientowani. Nie do końca wiedzą w co uderzyć, bo robiąc to na oślep i tak gdzie nie trafią wypływa gnój.

 • wolak_pospolity

  Oceniono 3 razy 3

  A mózg co ci zajęło - gó... prezesa?

 • Bogdan Kluska

  Oceniono 7 razy -5

  żydzi są tylko "czyścicielami Polski" dla kogo wiemy chińczycy kupili naszą ziemie a teraz trzeba nas z niej wyrzucić !!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje