Łódzkie: 3-letni chłopczyk katowany i gwałcony przez konkubenta matki. Zmarł w szpitalu

Maluch trafił do szpitala w Wieruszowie w bardzo ciężkim stanie. Mimo natychmiastowego transportu śmigłowcem do specjalistycznej placówki w Łodzi, dziecko zmarło. Matka i jej partner zostali zatrzymani - podaje "Dziennik Łódzki".

Według wstępnych ustaleń, 3-letni chłopczyk był katowany przez opiekunów - informuje "Dziennik Łódzki". Z informacji dziennikarzy wynika, że dziecko miało wielonarządowe obrażenia i poważny uraz neurologiczny. Ze szpitala w Wieruszowie został w piątek przetransportowany śmigłowcem do specjalistycznej placówki w oddalonej o 130 kilometrów Łodzi. Tam zmarł następnego dnia. 

Krótko po tym, jak chłopczyk trafił do szpitala, policja zatrzymała 23-letnią matkę i jej 25-letniego konkubenta. Mężczyzna usłyszał dotychczas zarzut gwałtu dziecka i jego zabójstwa. 

Potrzebujesz wezwać pomoc? Czy wiesz, jak prawidłowo korzystać z numerów alarmowych?

Komentarze (247)
Łódzkie: 3-letni chłopczyk katowany i gwałcony przez konkubenta matki. Zmarł w szpitalu
Zaloguj się
 • Oceniono 1 raz 1

  Wierzę w Boga i Niebo...żeby nie zwariować...bo w ludzi coraz mniej...i to piekło które wzajemnie sobie stwarzamy...jest to trudne do ogarnięcia...i to pomimo takiego bólu i niesprawiedliwości jakie jeszcze niedawna krzywdziły ludzi, dalej dopuszczamy się takich wynaturzeń.

  Mam nadzieję, że teraz już znalazł miłość i ciepło...i że te wszystkie tragedie otworzą nam oczy na to co się dzieje wokół nas...i będą motywacją do reagowania.

 • april20

  0

  (Brak cenzuralnych słów...)

 • april20

  0

  K...., nie ma paragrafu na ten syf...

 • czwarty.wymiar

  Oceniono 2 razy 2

  Pierwsze co należałoby zrobić, to te ludzkopodobne osobniki wysterylizować. Ale oczywiście nie można, bo "to niehumanitarne"!

 • Ada Mitura

  Oceniono 2 razy 2

  jedyne co bym chciala,to aby matka ze swoim przydupasem tak samo musieli cierpiec jak to male bezradne dziecko ,ale gdzie sasiedi ,onintez powinni byc oskarzeni za nie udzielenie pomocy,ja dzwonilam 3 razy na policje gdy slyszalam przerazliwy krzyk dziecka,pomoglo

 • Oceniono 2 razy 0

  Jak tylko trafi do aresztu to koniecznie opieką musi go objąć: psychiatra, psycholog zbada lekarz potem porozmawia z nim przynajmniej godzinę wychowawca, no i koniecznie jak tylko zgłosi że czuje się samotny, źle śpi i ma myśli samobójcze to strażnik zgodnie z zaleceniami nawet ( do 15 minut i mówię to z całą powagą ) będzie do niego zaglądał aby to nasze najwyższe DOBRO SPOŁECZNE SOBIE COŚ nie zrobiło LUB KTOŚ mu nie dokuczał bo zaraz afera, postępowanie w jednostce, powiadomienie prokuratury itd. Ręce opadają bo w innych krajach za taki czyn była by po prostu CZAPA, a w POLSCE opieka nie byle jaka no i " resocjalizacja".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX