Jechali pomóc poszkodowanym w wypadku, sami wpadli na drzewo. Uderzenie rozerwało kabinę

Wypadek strażaków z Sycowa

Wypadek strażaków z Sycowa (youtube.com/Olesnica998)

Kabina wozu strażackiego została rozerwana niemal na strzępy, po tym, jak pojazd uderzył w drzewo. Strażakom pędzącym do wypadku prawdopodobnie zajechał drogę inny samochód.

Jak informuje serwis Olesnica998.pl, strażacy z Sycowa jechali na pomoc poszkodowanym pasażerom samochodu, który dachował w miejscowości Ligota Dziesławska. Sami ulegli jednak poważnemu wypadkowi. 

"Na jednym z łuków, drogę zajechał im jadący z naprzeciwka pojazd osobowy. Kierowca bojowego MANa aby uniknąć czołowego zdarzenia odbił w prawo, a następnie przez grząskie pobocze zsunął się  do rowu. Z uwagi na masę samochodu, nie udało już mu się wrócić na drogę. Kilkadziesiąt metrów dalej uderzył on z impetem w drzewo" - czytamy.

Jak widać na zdjęciach, samochód został poważnie uszkodzony - uderzenie zerwało dach z kabiny, a fotel dowódcy i prawe koło zostało wyrwane. Poważnie rannych jest trzech z czterech strażaków, którzy byli w pojeździe. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 

 
Zobacz także
 • W Polsce powstał największy dzwon na świecie Największy dzwon na świecie powstał w Krakowie. Waży 55 ton
 • Bankiet w Pjongjangu z udziałem północnokoreańskiego lidera Kim Dzong Una, jego żony Ri Sol Ju i prezydenta Korei Południowej Moon Jae-ina Prezydent Korei Południowej z wizytą u Kim Dzong Una. Padły deklaracje, ale Kim stawia warunki
 • Spotkanie Andrzeja Dudy z Donaldem Trumpem Spotkanie Andrzeja Dudy z Donaldem Trumpem w obiektywie fotoreporterów
Komentarze (29)
Jechali pomóc poszkodowanym w wypadku, sami wpadli na drzewo. Uderzenie rozerwało kabinę
Zaloguj się
 • 0

  Rodzine poszkodowanych prosze o pilny kontakt, mam ważną informację do przekazania arturs2509gt@popk.pl

 • Adam Adamowicz

  0

  Te nasze polskie wozy strażackie to jakaś pomyłka. Słaba konstrukcja,kiepski silnik,zanim to się rozpędzi na drodze to już nie ma co gasić. Wozy z Nowego Yorku to są dopiero maszyny budowane od podstaw z tym przeznaczeniem no i silniki mają też odpowiednio dużą moc nie tak jak zwykłe ciężarówki.

 • ochujek

  0

  Dlatego Szyszko wycina drzewa. Od Tupolewa się zaczęło.

 • Lech Kuc

  0

  A na "ziemiach wyzyskanych " w ostrzejszych łukach poniemiekie kocie łby na poboczach i jak starzy Mazurzy powiadają " Po Panu Bogu i po Niemcu się nie poprawia "

 • j.an

  Oceniono 2 razy 2

  Takie są oszczędności naszych drogowców,likwiduje się utwardzone pobocza,jest taniej a co tam życie ludzkie aby kasa się zgadzała.

 • shtalman

  Oceniono 3 razy 1

  Jakieś pancerne to drzewo było, niemożliwe żeby tak pokiereszowało taką ciężarówkę, może był tam trotyl albo bomba termobaryczna, potrzeba jakiejś komisji przygłupów za pierdyliard PLN

 • Oceniono 3 razy 3

  Cały czas powtarzam że 80% osób nie powinno posiadać prawa jazdy i nie ukarać tego człowieka samochodu osobowego ale zabrać prawo jazdy na dożywocie.Nie mam zielonego pojęcia jak zdał egzamin.

 • elenem

  Oceniono 3 razy 3

  To jest cud ze oni żyją. A tego który im zajechał drogę powinno sie surowo ukarać, o ile go znajdą.

 • e50604

  Oceniono 6 razy 0

  Proszę - zwykłe drzewo przerobiło na blaszaną mielonkę, bądź co bądź, dość masywny samochód.
  Ale Tupolew to przecież był bombowiec :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje