Śmiertelna pułapka koło Piły. Ktoś powbijał w drogę kolce, które mogą spowodować tragedię

Zdjęcia kolców pokazali strażacy z OSP Kaczory

Zdjęcia kolców pokazali strażacy z OSP Kaczory (facebook.com/OSP-Kaczory)

Na drodze powiatowej w okolicach Piły ktoś umieszcza ostro zakończone metalowe przedmioty. Pułapka jest perfidnie montowana na łukach drogi. Najechanie może skończyć się w najlepszym razie przebiciem opony.

O niebezpiecznym odkryciu zaalarmowali strażacy z OSP Kaczory. "W ostatnim czasie na drogach GMINY KACZORY można spotkać specjalnie montowane w drodze urządzenia służące do przebijania opon. To nie są żarty. Rozsypywane są również specjalnie przygotowane gwoździe które mają służyć również przebiciu opony. Takie sytuacje zostały zaobserwowane zwłaszcza przy łukach dróg. Kierowcy prosimy o wzmożoną czujność!!!! - napisali strażacy. Zamieścili też zdjęcia groźnie wyglądających kolców.  

Policja potwierdza, że wie o niebezpiecznej pułapce. - Wpłynęła do nas informacja, że na drodze powiatowej Piła–Kaczory znajdują się ostre przedmioty, które uszkodziły już kilka pojazdów. Na miejsce pojechali policjanci, którzy ujawnili jeden ostry przedmiot wwiercony w asfalt - mówiła portalowi tvn24.pl podkom. Żaneta Kowalska.

Myślisz, że dobrze pamiętasz te kultowe filmy komediowe PRL-u?
1/12Co musiały zrobić krasnoludki, żeby zostać w KINGSAJZIE?
Zobacz także
 • W tygodnikach "Wprost": Przed wyborami ugrupowanie Kukiza się sypie, może stracić pozycję [W TYGODNIKACH]
 • Kim Dzon Un i Donald Trump w gazetach Szczyt Kim Dzong Un - Donald Trump. Co pokazała propaganda? Jest najnowsze wydanie gazety
 • Protest studentów przeciw ustawie Gowina. UW, Warszawa, 5 czerwca 2018 r. Protest studentów nabiera tempa. Dlaczego okupują uczelnie? Są cztery kluczowe powody
Komentarze (137)
Śmiertelna pułapka koło Piły. Ktoś powbijał w drogę kolce, które mogą spowodować tragedię
Zaloguj się
 • ochujek

  Oceniono 2 razy -2

  Ekolodzy?

 • loneman

  Oceniono 2 razy 2

  Czyzby tzw. "patrjoci" juz trenowali lub powoli zaczynaja wojne z Polakami szykujac sie do zaciagniecia w szeregi powstajacego ORMO i Pissjugend??

 • oszrany

  Oceniono 2 razy 2

  zmiennikow sie naogladal wulkanizator wyklety, niech policja sprawdzi kto ostatnio w okolicy ogladal online ten odcinek i juz :)

 • houq

  Oceniono 2 razy 2

  żebyś zgnił w pierdlu pomysłowy dobromirze

 • podobny_do_nikogo

  Oceniono 4 razy 4

  Może jakiś nowy szpital prywatny w okolicy.... a tak na serio to wygląda na profesjonalną robotę z wierceniem. Czyli psychopata albo psychopaci w wersji zdeterminowanej.

 • romek4805

  Oceniono 6 razy 6

  policjanci stwierdzili ostry przedmiot w drodze i co zostawili i pojechali obstawiać miesiączkujących a co z tym prętem czy to jakiś żart bo mnie się zdaje że pierwsze co powinni zrobić to usunąć ten pręt!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje