Letnie temperatury i chwilowa przerwa od burz. Ale jest ostrzeżenie dla Pomorza [POGODA]

W piątek synoptycy nie przewidują burz nad Polską. Temperatury będą się wahać od 20 do 27 stopni C. Uwaga na silny wiatr na Pomorzu.

Dziś czeka nas przyjemna, letnia pogoda. Temperatura wyniesie od 20 stopni w Gdańsku i Koszalinie do 27 stopni w Krakowie i Katowicach.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej nie wydał ostrzeżeń dla żadnego z województw. Dopiero jutro na południu mogą się pojawić burze z gradem. Ostrzeżenia pierwszego stopnia będą obowiązywały dla województw śląskiego, małopolskiego i podkarpackiego. W niedzielę burze i burze z gradem są prognozowane dla niemal całego kraju.

Ważna informacja dla mieszkańców pomorskiego i turystów przebywających nad Zatoką Gdańską i w powiatach słupskim, lęborskim, wejherowskim i puckim - należy uważać na silny wiatr w strefie brzegowej.

Gdzie jest burza?

Informacje o tym, gdzie aktualnie pada deszcz znajdują się na specjalnych stronach internetowych. Dowiemy się z nich, w jakim kierunku przesuwa się burza i kiedy dotrze do naszego miasta.

Zobacz, gdzie są burze w Polsce >>>

Zobacz, gdzie są burze w Europie >>>

Zobacz interaktywną mapę burzową >>>

Zobacz także
  • Syryjski rebeliant, zdj. z 13 października z Idlib Szojgu o rosyjskiej interwencji w Syrii. "Zabiliśmy prawie 88 tysięcy rebeliantów"
  • Smog w Krakowie, 2018-10-20. Sprawdź jakość powietrza w mieście
  • Smog w Katowicach, 2018-10-20. Sprawdź jakość powietrza w mieście
Komentarze (3)
Letnie temperatury i chwilowa przerwa od burz. Ale jest ostrzeżenie dla Pomorza [POGODA]
Zaloguj się
  • play100cen

    Oceniono 2 razy -2

    Wyrazy współczucia dla wszystkich, którzy wydali swoje oszczędności w tym roku na wakacje nad polskim morzem. Jest jakiś dramat po prostu w tym roku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje