Komentarze (230)
Krzysztof Czabański: nic nie uratuje władz TVP, jeśli oglądalność będzie spadać
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • jerzysm42

  Oceniono 8 razy 8

  Dopóki kurski wykonuje dla Kaczyńskiego brudna robotę jest bezpieczny.
  Nawet w PiS trudno znaleźć lepszego Goebbelsa.

 • gtpress

  Oceniono 3 razy 3

  38 mln Narod stac na dobra telewizje....., kadry sa, wystarczy tylko dokonac przegladu obecnego rynku I usunac pare jarmarcznych stoisk z badziewiem I bedzie OK.

 • idioteka-narodowa

  Oceniono 5 razy 5

  Prawie 2 lata Kurski grzebie telewizje publiczna,a łaskawca Czabański daje jemu jeszcze szansę do wiosny 2018 r. na poprawienie programowej oferty. P.Czabański z g...na bata się nie ukręci.

 • calmy

  Oceniono 10 razy 8

  "Generalnie jednak nie ma w Polsce podporządkowania publicznych i prywatnych mediów propagandzie."

  Za przeproszeniem, Panie Czabański, ale jest to ordynarne kłamstwo łatwe do zdemaskowania.
  Jeśli media publiczne wyrzucają setki dziennikarzy - bo ich nowym włodarzom ideologicznie jest z nimi nie po drodze, jeśli na czele staje dyspozycyjny funkcjonariusz partyjny którego los zależy od skinienia palcem jednego człowieka i który może być zdymisjonowany bez podania "publiczności" czyli właścicielowi tych mediów powodu, gdy media są krytyczne jedynie wobec opozycji a rządzącym nie patrzą już na ręce chociaż jest to ich główne zadanie to są one instrumentem partyjno-rządowej propagandy a nie mediami publicznymi.

  I nic tu zaklinanie rzeczywistości nie zmieni.

 • 55kris

  Oceniono 6 razy 4

  Co jeden to lepszy pisdzielec - oszust i złodziej

 • baaag

  Oceniono 6 razy 6

  Przy poprzedniej próbie odwołanie ku...kiego podkuliłeś pan ogon, panie Czabański.

 • jacaja

  Oceniono 10 razy 10

  Zakłamany drań. Himalaje hipokryzji i... niewiarygodna ostrożność by nie chlapnąć czegoś, co by się kurduplowi nie spodobało, 'harcownik' psia jego...

 • piotr3004

  Oceniono 8 razy 8

  TVP leci na łeb na szyję bo przekszatłciła się w partyjną, propagandową telwizję partyjną !
  I nic jej nie ocali póki tuby będą grały !!!

 • zerozer52

  Oceniono 6 razy 6

  TVPiS dziewie dla katodebili.

 • charly42

  Oceniono 6 razy 6

  politruk pisdzielski.

 • koenzymq10

  Oceniono 6 razy 6

  Przeczytałem cały wywiad. Uff. Im bardziej czytałem, tym bardziej utwierdziłem się w przekonaniu, że ten Czabański to bardzo niebezpieczny człowiek. Paradoksalnie ma duży wpływ na media i jest bardzo zadowolony, że teraz pierwsze skrzypce grają kato-oszołomy wyklęto-smolensko-narodowe. Tylko że on tego nie mówi. Nauczył się nie ujawniać uczuć. Nie jest pieniaczem jak Wildstein, Pereira czy ci z Sieci Prawdy albo Niezaleznego gvna. Tamci to jego żołnierze, on jest NADZORCĄ intelektualnego prania mózgów i łącznikiem, aby wszystko grało, żeby tylko nie wypłyneła żadna opozycja czy "lewactwo". Bardzo niebezpieczny gostek, którego trzeba posunąć. Taki ważny trybik, od którego dużo zależy, ale sam musi robić to co robi, żeby cały mechanizm działał. Oczywiście wahadłem porusza karakan z Żoliborza.

 • pyffello114

  Oceniono 5 razy 5

  Czabański może Jackowi Kurskiemu nakukać. Jacek Kurski "dziadkiem z Wehrmachtu: usadowił
  Lecha Kaczyńskiego w fotelu Prezydenta Rzeczypospolitej i Jaroslaw Kaczyński nie pozwoli tak zasłużonemu dla PiS-u czlowiekowi zrobić krzywdy.

 • pisking

  Oceniono 12 razy -8

  Rzygam prywatną produkcją Polsatu i TVN-u. Toż to programy dla inteligentnych inaczej. Te Azje expresy i Panie domu czy robienie dam to kpina z ludzkiej inteligencji.

 • vas-b

  Oceniono 5 razy 5

  czy ta peerelrowska pokraka nie pojmuje,że media prywatne mogą robić co chcą za własną kasę,a publiczne z samej nazwy utrzymują się z naszej darowizny i powinny służyć darczyńcom a nie walczyć z mediami prwantymi

 • niebozaoknem

  Oceniono 3 razy 3

  Innymi słowy: tv Kurski jest nieco zgrzebna i to jedyny problem pana Czabańskiego, bo ordynarnej propisowskiej propagandy wcale tam nie ma, belki są wyłącznie kwestią gustu, jeśli ktoś tam lekko przesadza, to wyłącznie wina konkurencji, a jedyny realny problem to ewentualna likwidacja jego stołka przez następną ekipę. To się chyba nazywa prostytucja mentalna i intelektualna. Ale niby czego się spodziewać po pezetpeerowskim betonie.

 • smarekdarek

  Oceniono 5 razy 5

  Czabański kręci, lawiruje, byle tylko nie przyznać, że sprzyja i popiera, pełną kłamstw i jadu, linię programową PiS, która serwowana jest z TVP
  www.youtube.com/watch?v=H26xvJAOAgI

 • Cargolux Michal

  Oceniono 1 raz 1

  jeżeli on twierdzi, żę oglądaalność programów informacyjnych to 5% całości to dla mnie jako dla laika jest coś nie w porządku. wiadoości ogłada ca2,5mln ludzi, a jakieś tam sylwestry zdaje się około 4 i to podobno był mega sukces pod każdym względem

 • sophia-1

  Oceniono 2 razy 2

  Od kilku lat nie oglądam żadnej ze stacji firmowanej przez TVP + Trwam. Są tendencyjni a tego nie lubię, Seriale (przed wojną (II)j się mówiło "dla strażaków i panien podkuchennych" (ww. aktualne profesje przepraszam), filmy powtórki, czasem coś ciekawego tylko na Kulturze (jak cenzura puści). Nie powinien być pobierany haracz za coś czego się nie dotyka. Do informatyków winien należeć sposób wyłonienia TYLKO wielbicieli TVP i oni oczywiście niech płacą nie tylko zapowiadane+- 23 złote ale np.100 zł/m-c. Reszta może sobie korzystać z operatorów prywatnych bez TVP (lub za dodatkową opłatą przelewaną np. p. Kurskiemu (oby "rządził" jak najkrócej, bo "położy" całkowicie TVP).

 • Ada Par

  Oceniono 6 razy 6

  "A ogląda pan TVP Info?

  Akurat ostatnio byłem na urlopie - poza Polską."

  To wystarczy za cały komentarz...
  Dopiero za granicą można odpocząć od tego dusznego propagandowego klimatu "IV RP"

 • kotmiki

  Oceniono 5 razy 5

  TVP uprawia jednoznacznie propagandę jak za czasów tow. Gierka ;prostacką ,naiwną agresywną,kłamiwą albo fałszywą a przede wszystkim ubliżającą inteligencji większości telewidzów ,to TV dla plebsu niewykształconego ludu pisowskiego żyjącego w świecie równoległym biało-czarnym .

 • pafnusia

  Oceniono 4 razy 4

  Wije się jak obślizgły piskorz!

 • egg69

  Oceniono 3 razy 3

  "jeśli się okaże, że wpływy z reklam będą niższe, bo spada oglądalność (powodują to wyniki badań Nielsena), to oczywiste jest pilnowanie oglądalności, bo inaczej TVP dostanie po kieszeni"

  Czy temu panu wydaje się, że to nie jakość programów TVP a wyniki badań Nielsena są powodem niższych wpływów z reklam?

 • eastofeden

  Oceniono 2 razy 2

  Czyli facet mówi wprost że "telewizja publiczna" na którą płacą wszyscy jest tylko dla 1/3 społeczeństwa.

 • maciacho30

  Oceniono 2 razy 2

  A kto ten szajs ogląda jeszcze? PO co aby nabijać kabze kurskiemu? Ja od wyborów jeszcze nie włączyłem i nie żałuje!

 • zloty_cielec69

  Oceniono 2 razy 2

  towarzyszu czabański, prezes prezesów na pewno jest dumny z waszej niezłomności. w nagrodę medal z misiewiczem.

 • mariuszet

  Oceniono 1 raz 1

  "Inna narracja" w Wiadomosciach to ściema, manipulacja, propaganda i klamstwo. O to walczył Czabański. A jak się prześledzi jego działania "biznesowe" wsplnie z J. Kaczyńskim to "inna narracja" to po prostu propaganda władzy w stylu sowieckim.

 • kazimierz111

  Oceniono 6 razy 6

  Ten Czabański to jakiś dziwny facet jest. Nie wiem, nie widziałem, nie słyszałem, nie czytałem, nie oglądałem, nie było mnie.... Za co on ku..a bierze państwowe i obywateli pieniądze? Rada Mediów Narodowych którą reprezentuje ten pajac? To brzmi śmiesznie i strasznie.

 • esteef

  Oceniono 2 razy 2

  No więc ten wywiad można spokojnie nazwać "autoparodią" jak to sam określił Pan Czabański.

 • tadjan

  Oceniono 4 razy 4

  hahahahah czabański o cokolwiek walczył oprócz koryta?

 • janeq.bar

  Oceniono 4 razy 4

  czy to prawda ze Jacek Kurski ma dostać szefostwo w TVN po repolonizacji?

 • spyderman2

  Oceniono 4 razy 4

  "narracja" nie powinna być zróżnicowana tylko zgodna z prawdą. tak było do 2015. teraz w w tvpis są same kłamstwa, po co widzowi taka "narracja"

 • pisdode

  Oceniono 2 razy 2

  Na razie tlo czabańskiego należy rozliczyć.Szkodzi TVP przez brak ustawy o abonamencie.Co za nieudolnośc.

 • z.lo

  Oceniono 4 razy 4

  Ale komuch z tego Czabana. Totalny komuch.

 • antek59

  Oceniono 3 razy 3

  wierszydła recytowane przez niejakiego WOLSKIEGO na końcu programu są beznadziejne w treści, jak przyśpiewki na wiejskiej zabawie. Co z Ciebie MARCINIE zostanie? Denka od Pepsi-Coli. Talent masz wrodzony- każde oko w drugą stronę. Łatwo czytać z lewa i z prawa.

 • walek7003

  Oceniono 2 razy 2

  Ten Pan nie rozumie świata, w którym żyje. To co Powie ktoś w TVP, czy w wiadomościach czy w jakimś innym programie publicystycznym podlega natychmiastowej weryfikacji w internecie. TVP po prostu kłamie, podaje nieprawdę i jest tubą propagandową PIS. Przykładem jest kładzione stępka pod budowę promu w stoczni Szczecińskiej, wiadomości odtrąbiły sukces a w Szczecinie nikt o takim promie nie słyszał...itd..itd.A złemu Tuskowi oczy by wydrapali, choć to bardzo ważna postać w EU i dla dobra kraju powinni z nim współpracować..ale co tam Prezes go nie lubi.

 • antek59

  Oceniono 2 razy 2

  tzw. KurTVP nie oferuje nic.. poza wieczornymi występami sekretarza Podstawowej Organizacji Partyjnej przy Dziale Programu Trzeciego Radia Polskiego w latach komuny... - niejakiego WOLSKIEGO. Uważał się on wówczas za "podziemniaka", który satyrą KOMUNĘ obalał.

 • ad2009

  Oceniono 2 razy 2

  Tow. Czabański to zwykly tchorz i oportunista.
  Nawet nie doczytalem tych 2/3 "wywiadu".

 • kabareciar

  Oceniono 3 razy 3

  Media publiczne nigdy nie były publiczne, a zawsze rządowo-partyjne, a abonament jest od posiadania telewizora (nawet nieczynnego). Jeśli ma dotyczyć programów konkretnej stacji (tu: rządowej TVP) powinien zmienić nazwę na np. abonament propagandowy. A co do programów TVP, to jest to light-owa wersja TV Trwam oparta na wychowankach ojca dyrektora, którzy inaczej nie potrafią. Co do obrażania wyborców PiS przez telewizje komercyjne, to brak konkretów oznacza subiektywną interpretację. Trudno też zgadnąć jaką wrażliwość mają Ci upokarzani wyborcy, którzy teraz cieszą się z upokarzania innych i odreagowują emocjonalnie swoje (rzekome?) upokorzenia (od lat mogli się dowartościować oglądając TV Trwam). Czy widok Pałacu Kultury i Nauki wybudowanego przez komunistów tak ich drażnił? A Warszawę to odbudowano w jakich czasach? Za PiS-u? Teraz zmierzają do podporządkowania sobie także nadawców prywatnych i siania tylko jednej, wg nich właściwej, wersji świata, który Stwórca - chyba im na złość - stworzył tak różnorodnym i do tego dał ludziom wolną wolę (co za granda, prawda).

 • robertqq

  Oceniono 8 razy 6

  W latach 1967–1981 pracował jako reporter w czasopismach RSW Prasa-Książka-Ruch: „Sztandarze Młodych”, „Zarzewiu”, „Dookoła świata”, „Literaturze” i „Kulturze”. Był członkiem Związku Młodzieży Socjalistycznej[1]. W latach 1967–1980 należał do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej--- prawdziwy Polak, prawdziwy Katolik...jak to jest SB, milicjanci , ochrona rządu, -- słuzyło PZPR i państwu przez niemu zarządzanemu--jest zbrodniczą organizacja i zabiera sie im emerytury i zabrania pełnic funkcje--- a kim byli zleceniodawcy , czyli PZPR w tym towarzysz Czabański ? 13 lat , az sie naród zbuntował --- tworzył system

 • representation1

  Oceniono 14 razy -10

  "Bo media prywatne powstają za prywatne pieniądze"
  ------------------------------------------------------------------
  To wcale nie znaczy, drogi redaktorku z GW, że macie nieograniczoną wolność i możecie manipulować, mówić i pisać, co wam się podoba. Tak samo jak media publiczne obowiązują was zasady rzetelności dziennikarskiej.

  Nie wiem kto wymyślił tę bzdurę o totalnej wolności mediów prywatnych. Wolny rynek nie załatwi wszystkiego. Najwyższy czas skończyć z tym głupim gadaniem, tym bardziej, że prywatne media źle zapisały się historii TVP. Mieliśmy przykład haniebnej działalności propagandowej Lisa, etatowego pracownika Axel Springer.

 • bombadilwlocie

  Oceniono 5 razy 5

  Nie wiem, o ile centymetrów podczas tego - ciekawego skądinąd - wywiadu urósł nos panu Targalskiemu.

 • jerpis

  Oceniono 8 razy 8

  Jakość tzw publicznej TV to nie tyle gnój co fekalia! Gnój może użyźnić, fekalia są trujące i nie nadają się nawet na kompost!

 • bkiton

  Oceniono 9 razy 9

  A czy TVP za dobrej zmiany poinformowało swoich abonamentów ile kosztowało wyrzucenie dziennikarzy z pracy w latach 2005-2007?????
  To przypomnę panu z PZPR - prawie 300 mln na odprawy, odszkodowania i przegrane procesy.
  A wyrzucenie dziennikarki za gierkowski ryjek pan pamięta???????
  A ryjek Kurskiego pasuje????????

 • teacher

  Oceniono 6 razy 6

  Żeby widz mógł mieć w miarę obiektywny obraz sytuacji musiałby mieć darmowy dostęp do TVP24 lub płatnego odpowiednika Polsatu. Na dziś dzień 60 procent Polaków nie ma dostępu do TVN24, bo są dostępne tylko z płatnymi pakietami. Informacja kosztuje, a w tych okolicznościach, skutki braku dostępu do wszystkich możliwych źródeł informacji to strata dla opozycji. Opozycja w TVP jest przedstawiana jako ludzie sprzedajni, broniący złodziei, cwaniacy, miglance, skorumpowani sędziowie, rabuliści, pokątni adwokaci, przekupni notariusze, ci wszyscy, których władza chce chwycić za mordę. W TVN24 natomiast PIS ma swobodną szansę, by się wypowiedzieć. Oczywiście i tutaj odchodzi manipulacja, ale subtelna, inteligentna, na poziomie. Tutaj każde potknięcie gościa jest z miejsca wyszydzane w Szkle. Ludzie oczywiście wolą oglądać TVN24, bo tutaj można powiedzieć wszystko bez cenzury. Tymczasem pozostaje kwestia interpretacji. By nie być gołosłowną. Co to jest "gorszy sort"? Gorszy sort to jest błędna interpretacja "najgorszego sortu", a chodziło tutaj o kakistokrację, ludzi najgorszego sortu, którzy rządzą krajem, lub zdrajców wszelkiej maści. TVN na kolanie upichcił i puścił jednak inną interpretację, użył gorszego sortu, bo w ten sposób przeciwnicy władzy mogli się ironicznie określać mianem ludzi "gorszego sportu" i odpowiednio kontrastować. A zatem również tutaj manipulacja. Oczywiście TVN24 ma świetną markę i zna się na rzeczy, tak że nie zaszkodzi mu durnawa i toporna propaganda TVP, bo TVP musi się wielu rzeczy nauczyć, jeśli chce kogoś w ogóle przekonać do czegokolwiek. Na razie przekonuje tylko przekonanych do 500+. Póki co pracują tam same dzieci, fanatyczni zwolennicy sekty, wielbiciele mamony, i trochę nieogarnięci nauczyciele.

 • n29a

  Oceniono 5 razy 5

  "Potrzebna jest, ale ocena pracy tego, co się dzieje w TVP. Jeśli ta ocena będzie negatywna," - błagam... jeśli już mydlicie ludziom oczy (i pupy), róbcie to nieco subtelniej. Jasne jak słońce, żeby tu i ówdzie tym i owym po prostu staże/angaże poprzedłużać. Bo akurat ktoś kafelki kończy kłaść czy lasek karczuje pod działkę...

  Kłamcie profesjonalnie, Parteigenossen!

 • grubel

  Oceniono 8 razy 8

  Jak go czytam to jestem przekonany, że jedynym ratunkiem dla TVPiS jest likwidacja stacji komercyjnych. Inaczej nasza Narodowa się zaorze i Martyniuk będzie musiał lecieć 24h/dobę.

 • Beata Pisda

  Oceniono 11 razy 11

  40 lat temu towarzysz Czabański ssał pałę towarzyszom sekretarzom jako członek Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej!

 • Jan Osik

  Oceniono 11 razy 11

  Czabański i opozycja - DOBRE!
  Czabański to stary PZPRowski cep więc opozycją to mógł być co najwyżej do Bronka Wildsteina, Komorowskiego, Wałęsy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX