Nastolatki z lubuskiego "zagazowały" mysz. "No to się, k***a, w Hitlera pobawię"

Fot. Franciszek Mazur / AG

Dwie nastolatki wdmuchiwały myszy zamkniętej w pudełku dym z papierosa i rzucały przy tym wyjątkowo okrutne komentarze. Nagranie opublikowały w sieci.

"No to się, k***a, w Hitlera pobawię", a chwilę później: "Komora gazowa, szmato", to komentarze jakie rzucały nastolatki znęcające się nad myszą. Zwierzę zostało włożone do pudełka z niewielkimi otworami, a następnie jedna z nastolatek zaczęła do niego wdmuchiwać prawdopodobnie dym z e-papierosa. 

Z urządzenia wydychana jest para wodna i niewielkie ilości nikotyny. Choć dla dorosłego człowieka nie stanowi ona zagrożenia, to dla bardzo małej myszy już może. Jeśli wierzyć opisowi umieszczonemu na końcu krótkiego filmu, "pierwsza mysz zginęła śmiercią tragiczną, ale [dziewczyna] kupiła drugą"

 

Nagranie pojawiło się na Snapchacie, a następnie zostało opublikowane na kanale popularnego youtubera. Według "Gazety Lubuskiej", do zdarzenia doszło właśnie w woj. lubuskim.  

Zobacz także
Komentarze (163)
Nastolatki z lubuskiego "zagazowały" mysz. "No to się, k***a, w Hitlera pobawię"
Zaloguj się
 • madiele

  0

  Te komentarze bagatelizujace to wydarzenie dowodzą strasznej kondycji naszego społeczeństwa

 • chimi-churi

  Oceniono 1 raz -1

  Gdyby jednak okazało się że myszy wspierały PIS wielu z tych którzy potępiają teraz te siksy byłoby w stanie je zrozumieć😂

 • nanabun

  Oceniono 3 razy 3

  Wyjątkowo głupie dziunie. Policja powinna je łatwo namierzyć - na to jest paragraf. Na razie była to mysz (też tworzenie Boże, które cierpiało), potem będą koty, psy, koleżanka .... i zdziwienie, że nikt wcześniej niczego nie zauważył.

 • kriso135

  Oceniono 8 razy -4

  Ale news. Wy już jesteście poniżej Faktu

 • dar61

  Oceniono 2 razy 0

  Co na to reżimowe organy ścigania?
  Nikotyna odmóżdża.

  ***
  Starcie red. 'WB' z ortografią:
  '...Według [„]Gazety Lubuskiej", do zdarzenia doszło właśnie w woj. lubuskim...' [weługoza, wariant PRZECINKOZY]
  >>> Lubuskiej" [BEZ PRZECINKA] do zdarzenia...

 • tadlucas

  Oceniono 8 razy -6

  Ale sensacja! Ja wczoraj zatrzasłem 10 much muchobojką. Zbrodnia?

 • dyna mit

  Oceniono 8 razy 0

  Bez przesady w stosunku do uboju naturalnego, który jest praktykowany także w Polsce to co się tam wydarzyło było wręcz zabawą i to przyjazną. Niestety ktoś czujny kasuje moje wypominki, wszak ten ubój czyli znęcanie się nad zwierzętami praktykują wiadomo kto i Żydzi i muzole. Giertych ich broni.

 • dyna mit

  Oceniono 8 razy -2

  Gdyby zabiły je zgodnie z religijną procedurą halal czy uboju rytualnego przez poderżnięcie gardła problemu pewnie by nie było.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje