Poseł PiS znów chwali się luksusami. "Umieszczanie takiego tweeta jest nieco samobójcze"

Dominik Tarczyński

Dominik Tarczyński (SŁAWOMIR KAMIŃSKI/ Agencja Gazeta)

Pomoc dla poszkodowanych w nawałnicach płynie z całej Polski. Ich tragiczną sytuacją zdaje się nie przejmować poseł Dominik Tarczyński, który po zagranicznych wakacjach wrócił do Polski i od razu pochwalił się kolejną wycieczką.

Poseł PiS Dominik Tarczyński ostatnio chwalił się zdjęciem roznegliżowanej partnerki na wakacjach, chociaż wcześniej informował, że jedzie do przyjaciół, którym umiera matka. Twierdził też, że leci do Miami, by ostatecznie wylądować w azerskim Baku. Tym razem zaś - i nie jest to pierwszy raz - pochwalił się luksusami. Parlamentarzysta zamieścił na Twitterze zdjęcie, na którym wraz z partnerką siedzi na skórzanych kanapach łódki. "Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej! PL ??" - napisał Tarczyński.

Nie byłoby w tym może nic zdrożnego (poza tym, że znów byłoby to pewnym zaprzeczeniem hasła o bliskości ludziom, z jakim PiS szło do wyborów), gdyby nie to, że zaledwie tydzień temu przez Polskę przeszły potężne nawałnice. "Szefowa" posła, premier Beata Szydło wizytowała dziś miejscowości, które najbardziej ucierpiały, a szkody wyrządzone przez pogodę będą usuwane jeszcze bardzo długo. 

W komentarzach wiele osób pozdrawiało posła i życzyło mu wszystkiego dobrego, ale nie brakowało też głosów krytyki. "Podczas gdy część Polski boryka się z usuwaniem skutków nawałnic umieszczanie takiego tweeta jest nieco samobójcze"; "Pan poseł jak widać lubi luksusy, jak to łatwo oderwać się od społeczeństwa, panie pośle" - czytamy. 

"Gość jest niereformowalny"; "Nic się pan poseł nie nauczył" - pisali inni. 

W sieci szybko pojawił się fotomontaż, na którym za plecami Tarczyńskiego widać drzewa powalone po nawałnicy. 

Tarczyński lubi błyszczeć

Dominik Tarczyński został wybrany do Sejmu po raz pierwszy w 2015 roku. Od tamtej pory "zasłynął" m.in. swoją wypowiedzią skierowaną do byłego prezydenta Lecha Wałęsy. "Bolek mówi przez media do posła na Sejm RP, że ‘wyrwie mnie z korzeniami’. Zapraszam cię na solo, bydlaku” - pisał wówczas na Twitterze. Za wpis przeprosił dopiero pod wpływem krytyki.

Poseł bardziej niż z pracy parlamentarnej znany jest z aktywności w mediach społecznościowych. Kiedyś wrzucił zdjęcie w futrze z jenota, innym razem fotografię z jacuzzi w ekskluzywnym hotelu. W przeszłości parlamentarzysta był asystentem egzorcysty, o czym opowiadał kilka lat temu w telewizji. Nakręcił o tym nawet własny film dokumentalny.

Poznasz, który kraj zaznaczyliśmy na mapie? [QUIZ]
1/12Na początku państwo z głównego obrazka. Który to kraj?
Zobacz także
 • Rybnik Smog w Rybniku, 2018-10-22. Sprawdź jakość powietrza w mieście
 • Wybory samorządowe 2018. W Olsztynie zaginęło 399 kart do głosowania
 • Media bez kobiet Stulecie praw kobiet, a w telewizjach sami mężczyźni. "W mediach dalej XIX wiek"
Komentarze (468)
Poseł PiS znów chwali się luksusami. "Umieszczanie takiego tweeta jest nieco samobójcze"
Zaloguj się
 • Marian Greber

  0

  PiS- Prymityw i Szuja. Tarczyński jesteś żałosnym dupkiem, Prymitywem i Szują.

 • goooral

  Oceniono 1 raz 1

  Dominiku pokazuj co i kogo chcesz i tak wiemy że musisz robić patelnię Pawłowicz, takiego losu nikt Ci nie zazdrości ;-))))))))))))))))))))))))))

 • Oceniono 1 raz 1

  Słoma z butów nigdy nie wyjdzie choćbyś był najbogatszym człowiekiem na świecie - jak ciężko będzie na starość zrezygnować z tych luksusów.

 • Julian Arden

  Oceniono 1 raz 1

  "Zawsze wesół, rzuca wąsem, ciesząc się, że jest alfonsem"

 • dzaga41

  Oceniono 2 razy 2

  Nuworysz

 • senior2244

  Oceniono 2 razy 2

  Prostak z szamba PiSowskiego chce zaimponować swoją głupotą. Ale oni wszyscy tacy durni a na przykład Błaszczak jeszcze do tego wyjątkowy cham.

 • 45starsza

  Oceniono 1 raz 1

  Mizerny jest człowiek, który chce zaimponować prostactwem

 • cah50

  Oceniono 2 razy 2

  Zwykły pisowski burak pastewny !!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje