Ta grafika miała pokazać "szybkie działanie rządu". Komentarze: "Przecież to samozaoranie", "Dno"

19.08.2017 12:19
Beata Szydło

Beata Szydło (JAN RUSEK / Agencja Gazeta / Twitter.com/KPRM)

Kancelaria Premiera opublikowała grafikę pt. "Szybkie działanie rządu" pokazującą, co i kiedy zrobiono w pierwszych dniach po nawałnicach. Miała być dowodem profesjonalnego działania rządu, ale chyba nie wyszło...

Komentarze pod grafiką na Twitterze są bezlitosne. Jak widać rządowi chyba nie udało się wszystkich przekonać, że reakcja państwa na nawałnice była błyskawiczna.

"Czy premier naprawdę uważa, że ludzie w Polsce są ślepi, głusi i głupi?"; "Straty wizerunkowe rządu nie do naprawienia, proszę nie robić z ludzi kretynów"; "Niestety z punktu widzenia poszkodowanych prawda jest inna. #Suweren nie zapomni"; "Przecież to jest samozaoranie. Pokaz nieudolności waszego rządu. tekturowe państwo. - piszą komentujący na Twitterze.

A inni zauważają: "A wystarczyłoby napisać: "przepraszamy, nie doceniliśmy powagi sytuacji. To się nie powtórzy."Przecież miejscowi i tak wiedzą jak było. DNO"

Groźne burze nad Polską

W nawałnicach, które przeszły nad Polską w ubiegłym tygodniu, ucierpiało 5 województw. Największe straty zanotowano w woj. pomorskim i kujawsko-pomorskim. W nawałnicach zginęło sześć osób, a ponad 50 odniosło obrażenia, w tym 12 strażaków. Zostało zniszczonych 3 688 budynków, głównie mieszkalnych, 44 tysiące hektarów lasów i 8 milionów metrów sześciennych powalonych drzew.

W biały dzień ukradli rowery ze strzeżonego osiedla. Poszkodowany poszukuje sprawców

Poznasz, który kraj zaznaczyliśmy na mapie? [QUIZ]
1/12Na początku państwo z głównego obrazka. Który to kraj?
Zobacz także
Komentarze (212)
"Szybkie działanie rządu" po nawałnicach? PiS obrywa w komentarzach
Zaloguj się
  • 162tony

    0

    Na wyspach Bergamutach
    Podobno jest kot w butach,
    Widziano także osła,
    Którego mrówka niosła,
    Jest kura smograjka
    Znosząca złote jajka,
    Na dębach rosną jabłka
    W gronostajowych czapkach,
    Jest i wieloryb stary,
    Co nosi okulary,

    Uczone są łososie
    W pomidorowym sosie
    I tresowane szczury
    Na szczycie szklanej góry,
    Jest słoń z trąbami dwiema
    I tylko… wysp tych nie ma.

  • Ryszard Kruk

    Oceniono 3 razy 1

    To było adresowane do fanów tvpis Ci napewno uwierzą

  • nie_mam_facebooka

    Oceniono 2 razy 2

    Własnie wróciłem z imprezy na wsi pod Krakowem. I mam takie refleksje: z domu kuzyna wychodziłem co chwilę, bo nie mogłem patrzeć na jęczącą ku...zję.i to jest smutne. Ale pocieszające jest to, że gadałem z czterema młodszymi kuzynami (wszyscy żonaci i dzieciaci 25 ,29, 37,42) i wszyscy nie cierpią tego zasranego rządu i są przeciwnikami 500+

  • andrzej.rokosz

    Oceniono 7 razy 7

    Żałosne. Co się stało polakom, że takie zarozumiałe i bezczelne tłuki dopuścili do władzy?

  • zd46

    Oceniono 2 razy 2

    Polska jest jedynym europejskim krajem, który do tej pory nie ma bezpiecznego, zintegrowanego kanału łączności dla wszystkich organów bezpieczeństwa i służb ratowniczych.One muszą dysponować sprawnym systemem komunikacji radiowej, umożliwiającym łączność w każdych warunkach, na dowolnym obszarze naszego kraju a nie tylko „na flance wschodniej” !!! Zajeliscie się budowaniem „trojmorza” , budowaniem prywatnej drogi do zagrody premierowej w Przecieszynie, rugowaniem z urzedow ludzi, obrazaniem inaczej myslacych, bizantyjskim swietowaniem, pomnikami, pochodami smolenskimi, nazwami ulic, 500+ kiedy wiatr może zdmuchnac dachy, zajeliscie sie burzeniem calego kraju, jakby dotknelo nas tornado wandali !! Morawiecki zachwycony cyframi a …….Polacy spogladaja z przestrachem w niebo !!!! Bo kto im pomoze w razie powtornej tragedii pogodowej ???? Ministrowie w bialych koszulach i garniturach, premier mowiaca byle co i sypiaca „grosiwem” 6 tys.zl.? OT Maciorki, lezaca w krzakacvh „bykiem” w nowych mundurkach,z nowymi lopatami i grabiami"? KTO, NO KTO ??? Becia lezaca na piasku w JastarnI ?????

  • stanislaw50

    Oceniono 4 razy 4

    "Przez osiem lat ...." - PO nie przygotowało właściwych przepisów, dla niedouków z PiS - u, żeby potrafili sprawnie udzielić pomocy poszkodowanym przez klęski żywiołowe.
    Plascak - weź się do roboty i wyjaśnij przyczyny wypadku z OŚWIĘCIMIA w brochą !!!!
    demos

  • zd46

    Oceniono 2 razy 2

    Po co "zlamany pniak" Mariuszek przeszkadza w pracy strazakom? Oni nie oczekuja uscisniecia lapy takiego nygusa. On plecie bzdury o "zapalkach" a jego z-ca urzadza w Suwalkach swieto "mlota" i szybciej tyje niz mysli. O reszcie szkoda pisac.

  • stanislaw50

    Oceniono 3 razy 3

    Brocha - "przez osiem lat" ... składaliście dla PiS -uaru pieniądze, dzięki którym łatwo nam SUWERENIE spełniać Twoje oczekiwania !!!
    Jak długo - czas pokaże ????
    Na razie najbardziej drożeje masło, ale i wypoczynek wakacyjny też ssie z portfela !!!
    demos

  • stanislaw50

    Oceniono 4 razy 4

    Ta propaganda "sukcesu", to chyba po szkoleniach u GEBBELSA !!!
    Brocha nawet na wizyty założyła broszkę w formie barw narodowych.
    Żałosna kobieta, uwierzyła, że to ona rządzi.
    Chyba naprawdę w tym wypadku się potłukła !!!!
    demos

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje