Liroy nazywa wicemarszałka "zgniłym kolesiem" i grozi, że się nim zajmie. Chodzi o marihuanę

Liroy, choć od ponad półtora roku jest posłem, nadal nie przebiera w słowach. W krótkim filmie zamieszczonym na Facebooku grozi wicemarszałkowi Sejmu i nazywa go m.in. "imbecylem".

Poseł Piotr Liroy-Marzec transmitował na Facebooku fragment meczu Polska-Anglia. Po minucie odwrócił kamerę telefonu w swoją stronę, opowiedział krótko o tym, że nasza drużyna przegrywa i zaczął niespodziewaną tyradę. - Kilka słów o tym imbecylu Staszku... Zapomniałem nawet jak on się nazywa. Staszek Tyszka - zwrócił się do wicemarszałka.

Słuchaj, frędzlu, jak będziesz dalej tak kłamał w sprawie medycznej marihuany i dalej będziesz gadał takie głupoty, to zobaczysz co. Zobaczysz, jak to się dla ciebie skończy. Pozdrawiam wszystkich. Pamiętajcie - Tyszka to zgniły koleś. Nim się trzeba będzie zająć

- mówił Liroy. - Aha! Tyszka, zapomniałem jedną rzecz ci oddać z klubu. Zapomniałeś tego wziąć ze sobą - dodał i pokazał w stronę kamery środkowy palec.  

Według informacji "Super Expressu", Liroy wściekł się za to, że klub Kukiz'15 przypisuje sobie sukces legalizacji medycznej marihuany, choć to on od początku zajmował się tym tematem. Z kolei Tyszka w rozmowie z tabloidem poinformował, że nie wie, o co chodzi byłemu klubowemu koledze. 

Liroy wyrzucony z Kukiz'15

Paweł Kukiz wyrzucił Piotra Liroya-Marca z klubu parlamentarnego na początku czerwca. W oświadczeniu Kukiz’15 wskazano na powód: "Liroy-Marzec w swojej działalności poselskiej otoczył się ludźmi, dla których, ze względu na nasze standardy, nie może być miejsca". Ci współpracownicy, którzy z nazwiska nie zostali wymienieni, to - w ocenie kukizowców - Paweł Dulski i Maciej Maciejowski.

Wedle naszych informacji Piotr Liroy-Marzec już podjął działania, które najprawdopodobniej będą skutkować pozwami przeciwko posłom Kukiz’15, którzy podpisali się pod oświadczeniem. Chodzi o ewentualne naruszenie dóbr osobistych jak i naruszenie art. 212 kodeksu karnego (zniesławienie), za co może grozić nawet do roku więzienie.

Czytaj więcej o konflikcie Liroya-Marca z klubem Kukiz'15 >>>

"Nie do końca rozumiem te argumenty". P. Liroy-Marzec wykluczony z klubu Kukiz'15

Więcej o:
Komentarze (128)
Liroy nazywa wicemarszałka "zgniłym kolesiem" i grozi, że się nim zajmie. Chodzi o marihuanę
Zaloguj się
 • yaro1771

  0

  na co ten Liroy liczy, że maryśkę mu zalegalizują...??? jeśli tak, to jest po prostu głupi. !!!! nikt nie zalegalizuje w tym kraju marihuany booooo...po pierwsze żadna matka i ojciec nie chce miec problemów z synami i córkami , którzy będą wówczas nie do pogadania. po drugie, jak liroy jest taki odważny to niech daje palić maryhę swoim dzieciom, a potem mówi co lepsze reszcie normalnych rodzin. po trzecie , to że on nie popadł w nałóg , nie znaczy , że mamy pozwolić to w kioskach sprzedawać.

 • junkamm

  Oceniono 3 razy 1

  brawo liroi . tego tyszke nigdy nie powinno byc w polityce . co on wyprawia . i to ma byc marszałek . to zwykły kłamca łgarz i fermeciaż zresztą jak ta cała partja kukizów . czy tam klub . a pogonic ich z polskiej polityki i paszoł wont . panie liroi gon pan te psy dalej niż pan widzi a szczególnie kukiza i tego wicemarszałka . to karierowqicze gdzie im nikt nic nie wychodzi . w polskiej polityce robią ferment i nieład . a po cichu wspierają zdrajce narodowego kaczora . tacy już oni są . obiecywali kukizy podwyżki emerytom rencistom chorym i nic nie zrobili tylko jeszcze i zuborzeli . i tak emeryci rencisci zaczeli chodzic za chlebem po mieszkaniach . i żebrzą . o tyle pomogło poitykowanie kukiza . pomogli ale sobie kabze napchać i taka jest prawda . paszli wont kukizy czy tam nowocesna w diabły . nikomu oni sie nie przysłużyli tylko chaos i ferment wywołują a ludzie dalej cierpią .

 • heepurian

  Oceniono 6 razy -2

  Tyszka doskonale wie o co konkretnie Liroyowi chodziło. Tyszka struchlał i gacie pełne strachu , że sprawa się rypnie. Dobrze ci tak marionetko Kaczora, posłów blokujących mównice chciałes karać, sobie będziesz musiał karę wymyślić. Czekamy na newsy Liroya, a ty spać nie będziesz spokojnie.

 • raz1dwa2trzy3

  Oceniono 10 razy -2

  Kukiz 15
  Gdzie 15 wyraża iloraz inteligencji...

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 19 razy -3

  Mi się coś zdaje że większość tego klubu to frędzle, które się do zamiatania liści w Kielcach nie nadają.

 • dzakarta

  Oceniono 18 razy 2

  Liroy ma rację ! Tyszka to taki zakamuflowany pis-dzielec, niewiele mądrzejszy od
  pis-dzielowatego wzorca niejakiego p-osła Pięty !

 • azteci

  Oceniono 12 razy -2

  Najpierw Morawiecki, teraz Tyszka. Kto jeszcze? Panie Kukiz najbliżsi współpracownicy rozmontowują panu "partię".

 • ajax333

  Oceniono 19 razy -1

  Słusznie , to gorsza wersja PiS . Próbuje wejść im w d... , podobnie jak pachołki medialne tej partii.

 • romek4805

  Oceniono 22 razy 0

  Kukiz 15 to alkoholicy i ćpuny dla pamięć ćpun nawet nie ćpający a alkoholik nie pijący to tylko ćpun i pijak i nic tego nie zmieni a P/I/S.to 70 procent z P.Z.P.R .Natomiast wujowie to ubecy zaś tatuś był członkiem partii i naczelnym lekarzem komitetu .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX