Kosmita kazał mu staranować wejście na stację. Polak spędzi rok w norweskim więzieniu

Mężczyzna twierdzi, że słyszał obce głosy, które kazały mu wjechać w stację kolejki. Na tylnym siedzeniu auta widział nie tylko kosmitę, ale niedźwiedzia.

40-letni kierowca volkswagena do tunelu dolnej stacji kolejki linowej Fløibanen (łączącej miasto ze szczytem góry Fløyen) wjechał pod koniec listopada 2016 roku - podaje Polsat News. Jak widać na nagraniu z monitoringu, mężczyzna porusza się powoli, następnie przyśpiesza i wjeżdża w głąb stacji. 

Słyszał głosy

Wezwana na miejsce policja przyznała, że kontakt z mężczyzną był utrudniony. W sądzie Polak tłumaczył, że staranował stację, bo tak mu kazał głos, który słyszał. Jego zdaniem na tylnym siedzeniu samochodu siedziały dwie postaci - jedna przypominająca niedźwiedzia, druga kosmitę. Jak się później okazało, mężczyzna był pod wpływem amfetaminy. 

 

Rok i 4 miesiące

Jak ostatecznie zakończyła się sprawa? Polak spędzi rok i 4 miesiące w norweskim więzieniu. Stracił także prawo jazdy na 18 miesięcy. Poza tym skazany będzie musiał pokryć koszt naprawy zniszczeń. Straty wyceniono na 189 890 koron (ok. 85 tys. zł). 

W ostatniej chwili zobaczyła rozpędzony samochód. Własnym ciałem osłoniła chłopcaWięcej o:
Komentarze (66)
Kosmita kazał mu staranować wejście na stację. Polak spędzi rok w norweskim więzieniu
Zaloguj się
 • loneman

  Oceniono 11 razy -3

  Glosy?? To tak jak z Antkiem czy naszymi szamanami ktorzy "wiedza" co chce pambuk:/

 • japka_putina

  Oceniono 8 razy -2

  Dostanie własny pokój, wikt i opierunek, lapka z szybkim łączem, duży TV i konsolę. Szkoda, ze na tak krótko.

 • zyks

  Oceniono 15 razy -3

  Ten przypadek jest dość banalny, jeśli posłuchać i poczytać choć trochę z tego, co twierdzi p. Prezes, że widzi i słyszy. Ale prochów chyba nie łyka. Nie potrzebuje. Tak już ma.

 • java77

  Oceniono 4 razy -2

  wlasnie sie zastanawialem czego on sie nacpal....Amfetamina -i wszystko jasne

 • dante_waw

  Oceniono 6 razy -2

  "niedzwiedz akhbar"?

 • c2u

  Oceniono 7 razy -1

  W kosmitę to bym jeszcze uwierzył, ale niedźwiedź? To się kupy nie trzyma, w życiu by się nie zmieścił na tylnej kanapie golfa

 • Marcin Luczak

  Oceniono 2 razy -2

  Buahahahaha, 85 koła za parę przenośnych słupków. Ekipa w Norwegii też chyba dobrze wciąga towar. Potępiam oczywiście zachowanie. Przez rok i 4 miesiace to pacjent ręcznie te słupki może odtworzyć ??

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX