Mazurska Noc Kabaretowa bez transmisji w TVP? Telewizja zaprzecza

19. Mazurska Noc Kabaretowa nie będzie transmitowana w TVP - poinformował "Press". Telewizja w wydanym oświadczeniu zdementowała jednak te doniesienia.

"Press" potwierdził informację o wycofaniu się z transmisji u organizatora, czyli w Stowarzyszeniu Promocji Sztuki Kabaretowej "Paka". "Stowarzyszenie nie podaje na razie, czy i która telewizja pokaże imprezę - czytamy.

Kilka godzin później TVP wydała jednak oświadczenie, w którym zdementowała wspomniane informacje.

Telewizja Polska jest otwarta, zainteresowana i przygotowana do pełnej współpracy przy wydarzeniach, związanych z polską sceną kabaretową

- napisano w komunikacie. "TVP chce transmitować tegoroczną Mazurską Noc Kabaretową i serdecznie zaprasza organizatorów tego wydarzenia do współpracy w tym i następnych latach" - dodano.

Podczas 19. Mazurskiej Nocy Kabaretowej wystąpią m.in. Ani Mru-Mru, Katarzyna Pakosińska, Kabaret pod Wyrwigroszem i Jerzy Kryszak. Impreza ma odbyć się 8 lipca, tradycyjnie w amfiteatrze nad jeziorem Czos.

Mazurska Noc Kabaretowa od zawsze z TVP

Pierwsza edycja Mazurskiej Nocy Kabaretowej odbyła się w 1999 roku. Imprezę zorganizowano wówczas z TVP, która w kolejnych latach zawsze transmitowała występy artystów. Każdego roku impreza ma motyw przewodni, a gospodarzem wydarzenia jest wybrana grupa kabaretowa lub artysta.

Opole 2017. Polscy artyści masowo bojkotują festiwal

Więcej o:
Komentarze (15)
Mazurska Noc Kabaretowa bez transmisji w TVP? Telewizja zaprzecza
Zaloguj się
 • de Mnm

  Oceniono 10 razy -2

  Sam diabeł zamieszał, aby ten kłamca i oszust został prezesem tvp. Człowiek, bez honoru, ambicji, zasad. Zawsze nim pogardzałem, a on stale udowadnia, że na tą pogardę zasługuje

 • Jozef Rybus

  Oceniono 4 razy -2

  I bardzo dobrze pajace nieroby błazny występy dla dekli na widowni brawo panie Jacku Kurski.

 • huba562

  Oceniono 11 razy -1

  Hehe komuniści tez bali się śmiechu i kabaretów ,nierząd PiS owski robi to samo ,jak to historia lubi się powtarzać. Mam nadzieje ze tak samo skończą jak dygnitarze PRL u.

 • dartiko

  Oceniono 14 razy -2

  k.........wa! To za co ma być ten abonament w wysokości 22,70? Misję to można czynić w Afryce czy Ameryce Południowej - skoro płacę, to wymagam!

 • kemor234

  Oceniono 20 razy -6

  Cały świat się głośno śmieje, że pisowcy to złodzieje.
  Od krytyki nie uciekniesz.

 • zaffaran

  Oceniono 12 razy 0

  No i Kurski od razu powinien pozwać Mrągowo, w zasadzie wszystko jedno za co.
  A że sami zrezygnowali z transmisji? Czy to ma jakieś znaczenie?

 • Lord of The Ducks

  Oceniono 10 razy 0

  Mentalność z czasów Breżniewa - jak czegoś nie pokażą to tego nie ma.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX