Matka zaalarmowała o dziwnym zachowaniu chirurga dziecięcego. Całe szczęście wezwano policję

Chirurg z Centrum Pediatrii imienia Jana Pawła II w Sosnowcu miał blisko dwa promile alkoholu podczas pełnienia dyżuru. Lekarz został zatrzymany przez policję.

Jak podaje TVN24, o stanie lekarza poinformowała obsługę szpitala jedna z matek. Kobieta miała podejrzenie, że chirurg jest pod wpływem alkoholu. Policja, która przybyła na miejsce, potwierdziła, że mężczyzna jest nietrzeźwy - miał niemal dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Lekarz został zatrzymany i przewieziony na posterunek. Funkcjonariusze sprawdzają, czy przeprowadzał jakieś zabiegi podczas pełnionego dyżuru. Za narażenie życia i zdrowia pacjentów grozi kara do trzech lat więzienia.

Pijany kierowca bmw jechał tak szybko, że nie zauważył nawet policji. Dogonili go, dalej nie pojedzie

Więcej o:
Komentarze (29)
Matka zaalarmowała o dziwnym zachowaniu chirurga dziecięcego. Całe szczęście wezwano policję
Zaloguj się
 • 1234qwerty

  Oceniono 7 razy 3

  A PERSONEL NIE WIDZIAŁ ???.

 • maciacho30

  Oceniono 5 razy -1

  Wina PISlamistów! kryją swoich! buhahahahahaha

 • tylk0p0

  Oceniono 17 razy -1

  www.wykop.pl/ramka/3767669/w-wyborczej-juz-taka-bieda-ze-az-kradna-informacje-z-pap/

  chineng mogłabyś z fuckibą wysłać jakieś koce ewentualnie ubrania na czerską?

 • Ser Dell

  Oceniono 10 razy -2

  Był pediatrą od ujadania bachorow popadł w alkoholizm...

 • sraczezwersacze

  Oceniono 14 razy -2

  "Według Ministerstwa Zdrowia w Polsce żyje około 600-700 tys. alkoholików - 2 procent społeczeństwa. Tych jednak, którzy nadużywają, a alkoholikami nie są, jest znacznie więcej. To aż 12 proc. Polaków. Piją i niszczą sobie zdrowie, czasem - życie." (www.tvn24.pl). Statystyka. 2% ze 100 tysięcznej rzeszy lekarzy daje około 2000 potencjalnych lekarzy alkoholików. Jeśli ktoś ma "potrzebę" wypicia alkoholu (i to jeszcze w takiej ilości !!!) to wiadomo, że mamy do czynienia z człowiekiem CHORYM (UZALEŻNIONYM). Dziękuję Państwu za uwagę. I bądźmy czujni. Wszyscy.

 • tylk0p0

  Oceniono 54 razy 2

  Jak to jest lemingi, że jak jeden ksiądz jest pedofilem to już należy zlikwidować KK i zamknąć wszystkich księży. Jeżeli natomiast jeden lekarz jest alkoholikiem to jest to wyjątek? Podobnie ze sławnymi reżyserami ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX