Te plakaty zawisły tuż przed wejściem do TVP. Jacek Kurski nie będzie zachwycony

Kilkadziesiąt metrów od wejścia do monumentalnego budynku Telewizji Polskiej, na samotnym słupie ogłoszeniowym zawisły plakaty, które nie spodobają się prezesowi Kurskiemu. 

"Uwaga! Strefa propagandy" - głosi plakat, który przypomina ostrzeżenia o zagrożeniu radioaktywnym. Poniżej znalazł się trójkąt ostrzegawczy z logo TVP przerobionym na TVPiS i charakterystycznym orłem w koronie, który znajduje się w emblemacie partii.

Wildstein: W TVP panuje natrętna propaganda

O "natrętnej propagandzie" w TVP Info pisał niedawno Bronisław Wildstein, prawicowy publicysta, a prywatnie ojciec jednego z dyrektorów stacji. "Na początku pomyślałem, że to sabotaż. TVP Info opanowane zostało przez KOD, który robi wszystko, aby wykpić nową władzę i jej przekaz" - stwierdził Wildstein po obejrzeniu jednego z serwisów informacyjnych.

"Starszy widz szczypie się, bo czuje się jakby wehikuł czasu przeniósł go 40 lat wstecz i oglądał TVP Szczepańskiego [Maciej Szczepański, działacz PZPR, szef Komitetu ds. Radia i Telewizji - red.]" - skomentował publicysta.

"Pościgowy reporter" TVP kontratakuje. Tym razem na cel wziął posła Nitrasa

Więcej o:
Komentarze (131)
Te plakaty zawisły tuż przed wejściem do TVP. Jacek Kurski nie będzie zachwycony
Zaloguj się
 • gtpress

  0

  Oni zaraz bedą tu..........

 • zyks

  Oceniono 5 razy -1

  P. Prezes uznał, że afera z Opolem, to atak układu na Dobrą Zmianę i kazał Jackowi trwać niezłomnie jak skała. Śśświetnie, p. Prezesie, brawo ! Im gorzej, tym lepiej. Tak trzymać :))) ! Liczę zatem na "serię koncertów" w Kielcach, które będą - jak mówi p. Jacek - "prognostykiem pozytywnej energii muzycznej". :)))

 • zyks

  Oceniono 3 razy -1

  Opole w Kielcach? Kielcole? G. prawda. Zejść w końcu z niego! To po prostu taki prognostyk. Jacek Kurski o planowanej "serii koncertow" w Kielcach: "to będzie taki prognostyk pozytywnej energii muzycznej".

 • serty44

  Oceniono 2 razy 0

  TVP opanowane przez uczni "szatana" z Torunia. Za PO przynajmniej zachowywali pozory i zapraszali do programow także inaczej myślacych dziennikarzy polityków różnych opcji nawet ptezes wydał zakaz swoim talibom na idział w niektórych programach, wywiadach.Teraz występują oprócz Woronicza.17 tylko popierajacy dobrą zmiane, no i jakiś klecha. To jest demokracja prezesa.

 • wolak_pospolity

  Oceniono 7 razy -1

  Kurski, człowieku z wazeliny nie martw się - ciemny lud tego nie kupi.

 • K S.

  Oceniono 5 razy 1

  Uwaga! Stan zagrożenia. Bardzo agresywny! Co to jest? Atrax z głową kurdupla, a na odwłoku pisowskie logo. :-)

 • pisking

  Oceniono 20 razy -2

  Czy tutaj ktoś pilnuje porządku? Pomyje jakie wylewają się na PiS świadczą tylko o was państwo gazetowi.

 • Piwo Jasne

  Oceniono 17 razy -1

  Ja mam bardzo małą prośbę , zwracałem się z nią jak była walka o festiwal w Opolu.
  Prośba jest taka , aby każdy kto nabył telewizor bądź radio "wiek klamota nie gra roli mógł być kupiony nawet dziś w hiper markecie , czy innym Media Markt " aby zaniósł go do gmachu telewizji na ulicy Woronicza w Warszawie z dedykacją dla pana Jacka Kurskiego jako dar narodu polskiego za pomysł kablowania na Polaków Poczcie Polskiej . Najlepiej jak by te urządzenia RTV zanosić do zainteresowanego , a więc pana Jacka Kurskiego. Jest to apel do wszystkich posiadaczy w całym kraju.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX