Matka zgodziła się na zgwałcenie dzieci, żeby partner jej nie zdradzał

Matka pozwoliła na to, by jej dwie nastoletnie córki zostały seksualnie wykorzystane przez konkubenta. Dziś w tej bulwersującej sprawie z Opola zapadł wyrok - 3,5 roku więzienia zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny.

Mieszkanka Opola Kamila Z., matka pięciorga dzieci, obawiała się zdrad ze strony swojego partnera Romana Sz. Jak informuje "Gazeta Wyborcza", kobieta pozwoliła, by mężczyzna lizał i dotykał w miejscach intymnych jej dwie córki - 12-latkę i 17-latkę. Nie tylko kazała im się rozebrać, ale również przytrzymywała ich ręce. Uderzyła jedną z córek, która zaprotestowała. Do zdarzenia miało dojść w marcu 2015 r. Sprawa wyszła na jaw, bo jedna z dziewczyn opowiedziała o tym koleżance. W sądzie w Opolu zapadł wyrok - 3,5 roku więzienia dla matki i konkubenta.

Para zaprzeczała zarzutom. - Nie wiem, dlaczego ona coś takiego powiedziała, bo przecież nie miała powodu, aby obciążać mnie albo swoją matkę - twierdził Roman Sz. - Mój konkubent nigdy nie zrobił krzywdy dzieciom. Nie zauważyłam też, aby był nimi seksualnie zainteresowany - zapewniała Kamila Z. Kobiecie już raz zostały odebrane dzieci po tym, gdy policja interweniowała po awanturze, którą wywołała pod wpływem alkoholu wraz z poprzednim partnerem.

Jak zwraca uwagę "Gazeta Wyborcza" prokuratura na podstawie art. 197 KK oskarżyła partnerów o doprowadzenie dwóch małoletnich do poddania się przez nich innym czynnościom seksualnych. Jest to czyn, który w kodeksie karnym kwalifikowany jest jako zgwałcenie. Za popełnienie takiego przestępstwa grozi do 8 lat więzienia.

Wyrok nie jest prawomocny.

Czytaj więcej na opole.wyborcza.pl>>>

Kierowco, zwolnij! W ostatnich latach wzrosła liczba wypadków z udziałem pieszych

Więcej o:
Komentarze (82)
Matka zgodziła się na zgwałcenie dzieci, żeby partner jej nie zdradzał
Zaloguj się
 • Tommy Schmidt

  0

  Eeeej ... no nie bądźcie tacy niekatoliccy! W końcu 4. przykazanie, przekazane przez samego Pambuka, brzmi: "Czcij ojca swego i matkę swoją!". No Pambuk chyba wiedział co mówi, no nie?

 • artur0121

  Oceniono 1 raz 1

  Powinni ja zamknac z facetami zeby ja gwalcili ile wlezie...jego zreszta tez...

 • jeremiah833

  Oceniono 1 raz 1

  czasem baby mózgu nie mają, znam przypadek, gdy matka wiedziała, że jej mąż moczymorda gwałci córkę - ale powiedziała, że lepiej niech to robi, niż miałby "na baby chodzić". Inna z kolei - pobożna rolniczka przez lata tolerowała gwałty na córce ale na policję pobiegła dopiero, gdy mąż alkoholik zaczął maszyny wyprzedawać.

 • bazmasta

  0

  3.5 roku. Skandal !!!

 • jnd

  0

  Kolejny raz sad pokazal, ze sędziowie nawet nie wiedza co to logika w stosowaniu prawa, a nie mowiac o sprawiedliwości.
  Mysle ze wyrok powinien być inny dla faceta i inny dla kobiety, Zarówno ona jak i jej corki były ofiarami. Goscio powinien dostać w okolicach maksymalnego wyroku.

 • hh7

  Oceniono 1 raz 1

  Co na to Linda . W Opolu nie bywał ?

 • jgkmarcin

  0

  Nie jest prawomocny. Nie ma tematu.

 • glunek

  Oceniono 7 razy -1

  pewnie pobierała 500 + :)

 • robertqq

  Oceniono 6 razy 2

  dlaczego 3, 5 a nie 8 ? dlaczego zgwałcenie nieletniej , przez rodziców, czyli najbardziej zaufane osoby, które mają je chronic przed takimi zboczeńcami, jest tak łagodnie karane?
  jaki kościół taki katolik ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX