Komentarze (502)
Były radny ma nową linię obrony ws. drastycznych nagrań. "Uderzałem ręcznikiem w fotel"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Oceniono 4 razy 4

  No, no, Piasecki jak się rozpędzi w tym łganiu, to jeszcze się okaże, że on w ogóle żadnej żony nie miał, tylko ona miała obsesję na jego punkcie, jakaś obca pani za nim chodziła, w końcu go zaatakowała, więc się bronił, ale przeciez żadnej Karoliny on w ogóle nie zna.

 • chumski

  Oceniono 4 razy 4

  Jak on śmie wspominać o Bogu???!!!
  Damski bokser , oj przydała by się brygada sprawiedliwych żeby tak sam poczuł jak to boli.

 • rew222

  Oceniono 5 razy 5

  Gość jest bez jaj, powiedz gościu jak było bo tak to wychodzisz tylko na damskiego boksera.

 • Katylina77

  Oceniono 3 razy 1

  Skończcie już z tym pisem. Facet jest prawdopodobnie psychopatą. Znęcanie psychiczne nie jest zarezerwowane dla żadnej partii. Sam znam posła i prezydenta z PO którzy są nie lepsi od tego pana.

 • 1stanczyk

  Oceniono 4 razy 0

  "Na tym nagraniu nie jestem sobą"

  Otóż, tak jak znam nasz wyrosły z awansu spolecznego "dyktatury proletariatu" polswiatek półinteligencji, wprost przeciwnie .....
  Na tym nagraniu był właśnie sobą ..

  I jeśli ktoś sadzi, że Piasecki Rafał to jest w naszym kraju jakiś szczególny wyjątek to po prostu żyje urojeniami

  Inaczej skąd wzięłoby się "ludowe" przysłowie, porzekadło:

  "Nie mów, nie opowiadaj nikomu, co się dzieje w domu"

  To właśnie "na zewnątrz" nie jest sobą tylko, jak na cwaniackiego gó...arza przystało tak gra, żeby jak najszybciej piąć się po szczeblach "kariery".
  Z tej gry na "zewnątrz", bo nie z przekonań w dużej mierze bierze się w naszym kraju taka a nie inna przynależność partyjna.

  W PRL-u to była sowiecka agenturalna nomenklatura w wersji "Polskiej" Zjednoczonej Partii "Robotniczej" z "przybudówkami", później "przefarbowanej" na SLD, dalej pałeczkę miał przejąc POPiS ale okazało się za jest dużo chętnych a za mało stołków.

  Przyszło to podziału stołków i do tego transferowego "chocholego tańca" pomiędzy wyborczymi stajniami: Rosati, Hübner, Sikorski, Kluzik-Rostowska, Kamiński, Gilowska z tych jeszcze niedawno "na świeczniku"
  "Chocholego tańca" znanego zresztą wcześniej w pierwszych latach po tej magdalenkowej i okrągłostołowej szopce "demokratyzacji" naszego kraju (z początkiem lat 90 XX wieku życia )

  To z tej właśnie gry, z przywiązania do prezentowanej "na zewnątrz" formy a nie do z rzeczywiście reprezentowanych wartości i treści bierze się dzisiejszy rządzący naszym krajem wyrosły na sowieckich wzorcach z "dyktatury proletariatu" cały czas ten sam establishment, ta półinteligencka banda odmozdzonych "patriotycznych", bardziej lub mniej rozmodlonych (rowniez na pokaz) chowanych w naszych akademickich ochronkach pieszczoszków.

  Ale jak ma być inaczej skoro jak się okazuje, będąc w jakimś sensie osobą publiczną i w swojej działalności korzystającą z nazwiska swojego syna będącego prezydentem, można bezkarnie mącić ludziom w głowach publicznie z autorytatywnie "po profesorsku" pouczając że "wartości bez wiary są kaprysem" (Jan Tadeusz Duda).

  Chyba tylko dla tych w Europie (ale pewnie i na świecie) dla ktorych w związku z tym były wystarczającym powodem do licznych, w Europie nie koniecznie począwszy od wypraw krzyżowych, krwawych wojen religijnych.

  "Po profesorsku" w naszym kraju często jak w tym przypadku znaczy obłudnie bo niby dlaczego i skąd profesor z zakresu informatyki miałby być autorytetem w sprawach etyki i filozofii ?
  Na pewno ma zadatki, jak zresztą wielu PRL-owskich profesorskich w naszym kraju pajaców, na nieudolnego propagandystę

  PS.
  Nie zdziwiłbym się gdyby to upublicznione nagranie audio Piaseckiego miało rowniez dotychczas nieopublikowaną wersje video "czekającą" na będące częścią tej "gry na zewnątrz" klamstwa Piaseckiego.

 • maxym9

  Oceniono 4 razy 4

  Jednak wolę PO grypę niż PiS tyfus. Tak było, jest i będzie.
  Życzę tej pani wytrwałości i odwagi. Mam dla niej wielki szacunek. I niech jej przez myśl nie przejdzie żeby się pogodzić, wrócić. On już taki jest i inny nie będzie choćby nie wiadomo jakie obietnice składał. Mam nadzieję, że znajdzie się sąd który wymierzy mu adekwatnie surową karę bezwzględnego więzienia. Jestem żonaty dłużej niż on żyje i takich sytuacji ani przez moment nigdy nie było a bywało różnie.

 • iffa4

  Oceniono 4 razy 4

  Ręcznikiem w fotel.
  Suko na psa za oknem.
  Ch.., cw.... na pająka, który siedział w rogu pokoju.

  Panie radny, jest pan troki od kaleson, nie chłop.

  Mężczyzna, nawet jeżeli coś zawini. bierze to na klatę i nie unika odpowiedzialności.
  A pan jest małym tchórzliwym stworkiem, który boi się nie tego, że skrzywdził rodzinę, ale kary za to co zrobił i szuka każdej wymówki.

 • signum_t

  Oceniono 2 razy 2

  Żona pana Rafała stosowała przemoc wobec męża - uderzyła go nosem w kolano i policzkiem w pięść.

 • aynr

  Oceniono 4 razy 0

  >JESTEM INTELIGENTNA SKOŃCZYŁAM STUDIA
  Wydaje mi się że obydwoje są nieźle popaprani, ten bije żonę, tamta się szczyci że skończyła jakieś studia szczania do bidetu i ciągle to wypomina

 • zioolo

  Oceniono 1 raz 1

  co za sku...syn bez honoru. i jak zwykle taki pisor wyciera sobie ryj bogiem. Życzę ujebania mężusia Pani Karolino chociaż się dziwię że wybrała Pani taką szmatę. Kiedyś taki frajer strzeliłby sobie w łeb w imię honoru.Honor to ten kundel wyczytał z banknotu. Dziś pokazuje jakieś zdjęcia z wakacji, które zapewne sam robił a nie zdziwię się jakby to byli jego własni koledzy. Życzę samosądu koleżko. I żeby ci to zrobiły kobiety damski bokserze

 • stachkaz47

  Oceniono 1 raz 1

  Nie piszcz chłopie nie piszcz-
  Teraz kur a ty piszczysz- zamknij ten PiSi ryj bo cię zaj ebię.
  TERRORYSTA myślał że jest BEZKARNY- trochę się kiwnął.
  Znalazł się kij na cwaniaka.
  Z gęby widać co to za bandzior.

 • ulther

  Oceniono 2 razy 2

  Ten Pan chyba powinien zadeklarowac niepoczytalnosc i oddalic sie do jakiegos zakonu, bo chyba jest kosciolkowy. Innej drogi ratunku raczej nie ma.

 • yureck

  Oceniono 4 razy 2

  jak gebelsik z tvp płaci mandaty to nie jest piratem! katobolszewia wiecznie żywa

 • acototak

  Oceniono 1 raz 1

  Jak go skażą, to i tak Adrian ułaskawi.

 • ollele

  Oceniono 3 razy -1

  Skąd w Was tyle odwagi w wymierzaniu batów dla winowajcy? Takie sytuacje dzieją się codziennie wokół nas. Sami też w nich uczestniczycie. Tylko niektórym się wydaje że jak powie żonie sp..r..aj to nic strasznego, bo przecież jej nie uderzył. A tu mamy nagrania i odwagę społeczeństwa w wymierzaniu sprawiedliwości osobie publicznej. Wielu z nas jest takich jak R.P. Rozejrzyjmy się wokół siebie lub spójrzmy po prostu na siebie. Nie trzeba daleko szukać. Miłego dnia Wam życzę.

 • credit28

  Oceniono 2 razy 2

  Bo to głupia baba jest. Jakby raz złapała za największy nóż jaki był w kuchni i np. podczas obiadu niespodziewanie przyłożyła mu do gardła mówiąc jak najbardziej poważnie, że następnym razem go użyje (i to nie będzie krojenie chleba), to ten damski bokser nawet by jej więcej nie dotknął. Ludzie pokroju pana Piaseckiego to cyniczni tyrani odczuwający przyjemność ze strachu i bólu innych. Równocześnie sami w takich sytuacjach robią w portki lub uciekają. Gdy pojawi się coś (jakieś zdarzenie), co może spowodować ich uszczerbek, to momentalnie odpuszczają. I to właśnie był błąd Pani Piaseckiej, że nie użyła podstępu, tylko dała się terroryzować i znęcać nad sobą.

 • cob22

  Oceniono 1 raz 1

  Najwiekszych dupkow i ludzi bez charakteru poznaje sie po tym ze nie potrafia sie nigdy przyznac do winy. W najgorszym razie byli ocmieni a reszta byla wola Boga.

 • starszy-65

  Oceniono 1 raz 1

  Biedny ten Piasecki!, taki partyjny aktywiśta który od proboszcza dostał wszystkie rozgrzeszenia a jakaś baba i partyjni poplecznicy jakiegoś PO rozgłaszają na całą Polskę to, że on tylko realizował przyrodzone mu oraz kościelne prawa do swojej "wrednej żony" no i pewnie dzieci też, co za kraj ta Polska?, jak tu działacz polityczny ma żyć???

 • valdomino

  Oceniono 2 razy 2

  Panie tfuu... były radny, przyznaj sie pan że te uderzenia to nie był ręcznik tylko ...penis!

 • a.k.traper

  Oceniono 2 razy 2

  Chłopie, dałeś się podpuścić jak Kazio Izabel, byłeś zazdrosny i ja to zmęczyło, ktoś jej dobrze doradził i przegrałeś.
  Nie przywołuj Boga i nie twórz teorii, fizycznie przegrałeś, psychicznie pękłeś.

 • plastikpiokio

  Oceniono 5 razy 5

  ja bym tego bandytę wykastrował i wywióżł do workuty do kopalni --ale patrzcie jaki ten bandzior teraz cwany i niewinny---kto by pomyslał

 • janusz990

  Oceniono 3 razy 3

  ..............z geby mu zle patrzy. Za taka gebe to bez sadu 25 lat ciezkich robot !!!

 • ml2403

  Oceniono 4 razy -4

  To przecież prawdziwy katolik, wierzy w święty związek małżeński, a że tam trochę jej przyłozył to co tam. jak mówi stare przysłowie jak się żony nie bije to jej wątroba gnije. Jedyne co jest zastanawiające to fakt, że takie kobiety tkwią przy takich facetach latami, a inne jak znajdą czułego i wyrozumiałego faceta to bez przerwy szukają dziury w całym, a wręcz znęcają się nad nim psychicznie codziennie przypominając jak to Kowalska ma dobrze mając zapobiegliwego męża. Nie zapomni też wspomnieć, że już trzy razy była na imprezie w tej samej sukience, a ich samochód ma już 5 lat nie to co nowy BMW Malinowskiej. Na to jednak nie ma paragrafów i ci faceci znoszą to pokornie bo oni nie walną swojej żony w pysk. Czasem wydaje się, że kobieta jk tajemnica trójcy świętej jest nie do zrozumienia.

 • sceptyk1

  Oceniono 3 razy 3

  "Kończ waść, wstydu oszczędź!"

 • leszek.30

  Oceniono 4 razy 4

  Typowy , PiS-katol , spod ręki Rydzyka i zboczonych biskupów..!!

 • zdybka

  Oceniono 4 razy 4

  Kosciol moze byc teraz dumny, ze taki to posel robi mu darmowa reklame.
  Rodzina tradycyjna wedlug przykazan koscielnych znaczy, wpie...na dzien dobry, poczuc sie jak klecha na ambonie i lgac caly dzien.
  Ten Piasecki to musi pochodzic z gleboko potologicznej rodziny.
  Co wyprawia jego ojciec ? Bo to, ze w genach ma juz sku...synstwo zakodowane nie ulega zadnych watpliwosci.

 • infaillible

  Oceniono 3 razy 3

  no a czego się spodziewać po kimś kto należał do PISu? Prawdy???

 • leszek.30

  Oceniono 3 razy 3

  Dlaczego ten PiS-owski bydlak przebywa jeszcze na wolności, a nie pod celą !?

 • alexander59

  Oceniono 2 razy 2

  " Nawet po rozwodzie cywilnym, to w moim sercu i dla Boga będziemy mężem i żoną"- ale ma zlasowany mózg. Szkoda komentować to coś!

 • marklos3

  Oceniono 2 razy 2

  No nie mogę tego słuchać.
  Wszystkich bym was bydlaki wykastrował. Takich jak on jest więcej...

 • cugier

  Oceniono 3 razy 3

  Cokolwiek nie powie nie ma znaczenia... w co uderzył i dlaczego. Słów jakie używa w relacji z drugim człowiekiem świadczą o poziomie jego człowieczeństwa. Polecam intensywną terapię - agresja to choroba której nie ma co tłumaczyć tylko trzeba leczyć!

 • Marek Marczuk

  Oceniono 3 razy 3

  A te słowa, które słychać w nagraniu, to też uderzenia ręcznika o fotel?!
  Mnie sam tekst wystarczy, żeby temu "moraliście" ręki nie podać.

 • witajtabloidzie

  Oceniono 2 razy 2

  Jedyna słuszna linia obrony dla tego śmiecia to zasłanianie ryja dłońmi przed kopniakami.

 • jedyny_times

  Oceniono 2 razy 2

  Trzeźwy przychodził i robił grande, choć i pijanego niec nie tłumaczy. Ja, to jak nie mieliśmy dzieciaków, to czasem sobie poszedłem w długą z kolesiami i popiło się do nocy, ale po cichuślu, żeby nie narobić hałasu szedlem spać i schluss. Teraz, jak są dzieci nawet mi to do głowy nie przychodzi, żeby popić mocno i się pokazywać z zalanym, a robić takie sceny to jest coś niepojętego, niepojętego po prostu.

 • 2kotunia1

  Oceniono 4 razy 4

  katol= zakłamane bydlę

 • kotmiki

  Oceniono 3 razy 3

  w pisie same świry

 • ubaruta

  Oceniono 4 razy 4

  Prosze udostepnic nazwisko obroncy tego wszarza. Abysmy wiedzieli, do kogo nie udawac sie po pomoc.

 • hublo54

  Oceniono 4 razy 4

  Nic dodać nic ująć damski bokser ciekawe czy z facetem też by tak pogrywał. Może pod celą zrobią z niego człowieka

 • polak_katoli

  Oceniono 3 razy 3

  wyjątkowa kreatura...czy to przypadek, że z PiSu?

 • niezalany

  Oceniono 3 razy 3

  przeskoorwysyn! jeszcze na koniec coś o bogu, no typowy pisowiec!

 • ad2009

  Oceniono 5 razy 5

  Ponieważ jest to nasz święty sakrament małżeństwa. Nawet po rozwodzie cywilnym, to w moim sercu i dla Boga będziemy mężem i żoną - stwierdził.

  W moim sercu jest Bog i Ojczyzna!
  Typowy Polak-katolik, narodowy bolszewik, wstretny pisdzielec

 • dezyderymarchewka

  Oceniono 3 razy 1

  on przecież "szukał miłości" i "kocha żonę". Co za czasy? To już nawet sobie żony ponapie.dalać spokojnie nie można, bo ta zaraz pójdzie i "zrobi aferę na cała Polskę".
  Ech, bezczelne są te baby.
  Biedny, biedny skrzywdzony przez kobietę misio.

 • John Juniper

  Oceniono 1 raz 1

  gość ma podobne spojrzenie jak leo johnson z twin peaks ;)

 • el_niunio

  Oceniono 6 razy 6

  to jest męska piz...a, czyli miękki wiadomo co. najpierw tłukł żonę, a teraz jak się to wydało, to robi w majciochy ze strachu i stara się wybielić. zaraz się okaże, że tak naprawdę to żona go biła..... bo to zła kobieta, chciała pracować i mieć normalne życie

 • otopolskiepieklo

  Oceniono 2 razy 2

  PIS

  PIS

  PIS

  PIS

  PIS

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX