Wielka kumulacja Lotto. Do wygrania 35 milionów złotych

Ostatnie losowanie Lotto nie przyniosło rozstrzygnięcia, dlatego pula nagród została skumulowana i na najbliższym, czwartkowym losowaniu będzie do wygrania aż 35 mln złotych.

We wtorek w losowaniu Lotto nikomu nie udało się wytypować właściwych liczb, dlatego kumulacja, która rośnie od połowy miesiąca, jest jeszcze większa. W poprzednim głosowaniu można było wygrać 30 mln zł, a w czwartek za "szóstkę" wygraną będzie już 35 mln złotych.

Losowania Lotto i Lotto Plus odbywają się we wtorki, czwartki i soboty o godzinie 21:40. Są transmitowane na antenie TVP Info i na stronie Lotto.

Największe wygrane w Lotto

Największa wygrana w Lotto padła 22 sierpnia 2015 r. w Ziębicach. Szczęśliwy posiadacz losu wygrał w Lotto 35 234 116,20 zł. Poprzedni rekord wygranej w Lotto padł w 2012 roku w Gdyni. Wygrana wyniosła 33 787 496,10 zł.

Największe kumulacje Lotto

Rekordowa kumulacja w Lotto, wynosząca dokładnie 60 mln zł, miała miejsce 7 maja 2016 r. Szczęśliwe szóstki trafiło wtedy aż trzech graczy pomiędzy których owa kwota została podzielona.

Poprzedni rekord kumulacji miał miejsce we wrześniu 2011 roku. Kumulacja wtedy wyniosła 56 100 000 zł. W tym losowaniu Lotto szóstka padła dwa razy.

Czy wielkie wygrane uszczęśliwiają? Milioner: Bez tych pieniędzy już bym nie żył i miałbym spokój >>>

Więcej o:
Komentarze (17)
Wielka kumulacja Lotto. Do wygrania 35 milionów złotych
Zaloguj się
 • saviour

  Oceniono 2 razy 2

  PiSdy muszą sobie odbić porażkę z UE :(

 • ovo_sapiens

  Oceniono 1 raz 1

  Coraz częściej będą takie kumulacje Ludzie przestali grać w Totka, bo i po co? Ci, co grali, żyją sobie teraz spokojnie na koszt państwa. Reszta na nich zapi*dala.

 • kasiapanowie

  Oceniono 8 razy 2

  Nie gram mam 3 razy 500+ pewne ...

 • Jan Kowalski

  Oceniono 11 razy 5

  Wiki, jeśli trafie tą kumulację to obiecuję, że przeleje po bańce na konta jakieś organizacji LGBT, pokrzywdzonych Żydów, biednych uchodźców, WOŚP, KOD i co tam jeszcze w Agorze kochacie:)

 • michu-najlepszy

  Oceniono 17 razy 1

  Apeluje do rządzących aby sprawdzili uczciwość w losowaniu cyfr. Widziałem film na YouTube, że w piłeczkach są przekaźniki, które mają wpływ że wpadają do tulei tylko te które są naładowana odpowiednimi ładunkami. Film po dwóch tygodniach został wykasowany. Twórca filmu przedstawił się że był dyrektorem technicznym w lotto. Jego film przedstawiał dowody które dla mnie były wiarygodne. Zastanawiałem się nad możliwością manipulacji i wiem że technicznie jest możliwe, ale sposób który On przedstawiał był tak ordynarny że bardzo łatwy do wykrycia. Moje podejrzenia były o wiele prostrze i nie do wykrycia. Uważałem że piłeczki które miały wpaść były ładowane ładunkami ale bez żadnych wklejek w piłeczkach. Jeżeli takie wklejki są no to należy sprawdzić. Toto lotek jest grą dającą pewne zyski, gdyż 50% idzie tylko na wygrane. Ale jeżeli mianoby okradać ludzi ze szczęścia byłoby to największą podłością.
  Z poważaniem

 • czesiu.wisniak

  Oceniono 4 razy 4

  Trzeba skreślić w szczęśliwej budce na bazarku przy Olbrachta w Warszawie. Tylko czy przypadkiem nie zlikwidowali tego bazarku budując metro? Ciekawe, gdzie przenieśli tę kolekturę.

 • remo29

  Oceniono 10 razy -4

  Ludzie sobie nie zdają sprawy jakie to jest nieszczęście mieć nagle tyle kasy. Tylko pakować papier w walizki i spie...ć na drugi koniec świata.

 • antropoid

  Oceniono 13 razy 5

  Teraz jest Wolska - tylko "Balbina" i "Muchomor" wygrywają, głupie pisiorki forumowe :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX