18-latek z forda wyprzedza rowerzystę, a wszystko nagrywa kamera. Sprawą zajęła się policja

W połowie lutego kierujący fordem zajechał drogę rowerzyście na trasie Kartuzy- Dzierżążno. Ten niebezpieczny manewr zarejestrowała kamera innego kierowcy, a po publikacji filmu sprawą zainteresowała się policja.

Do zdarzenia doszło 17 lutego, dwa dni potem film trafił do sieci. Widzimy na nim, jak kierujący fordem nie dość, że omal nie zepchnął rowerzysty z drogi, to jeszcze zajechał mu drogę. Na szczęście rowerzyście nic się nie stało.

 

Dzięki publikacji filmu policja dotarła do autora nagrania, a następnie do kierowcy, który podjął niebezpieczny manewr wyprzedzania.

- Kierowcą pojazdu okazał się 18-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego. Mężczyzna został przesłuchany. Usłyszał zarzut spowodowania niebezpieczeństwa w ruchu drogowym - informuje p.o. rzecznika prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, Magdalena Formela, w rozmowie z portalem kortuzy.info.

Zobacz także: Jarosław Kaczyński: "Donald Tusk jest politykiem, który łamie elementarne zasady Unii Europejskiej"

Jarosław Kaczyński: "Donald Tusk jest politykiem, który łamie elementarne zasady Unii Europejskiej"

Komentarze (364)
18-latek z forda wyprzedza rowerzystę, a wszystko nagrywa kamera. Sprawą zajęła się policja
Zaloguj się
 • Mieczysław Ficner

  Oceniono 2 razy 2

  Gdyby policjanci przesłuchiwali każdego rowerzystę, który spowoduje zagrożenie na drodze, to zatrudnienie w policji trzeba by było zwiększyć 10-krotnie.

 • Marek Wasilewski

  Oceniono 4 razy 0

  Polska to taki dziki kraj . Polak Polaka zagoni . Źle przejechał postąpił ale zaganiac. Ciekawi mnie czy wy tak idealnie jeździcie że tak ocenianie . Widziałem dużo takich i innych sytuacji . Ale ja nie donosze nie po to mam kamery w samochodzie żeby na swoich donosić. Młody to i nie doświadczony . Czepiacie się młodego . Wy patrzcie jak wy jeździcie . Bo nikt nie jest idealny .

 • octopus_buster

  Oceniono 2 razy 0

  Niestety, na kartuskich rejestracjach jeździ pełno gnojków. Tak to jest, gdy nieuczony kmieć oderwie się od wideł gnojnych i trafi w sferę interakcji między ludźmi. Słoma ze skorzni wychodzi całymi wiechciami.

 • ztomek

  Oceniono 7 razy -1

  polaczek pieprzony w zdezelowanym fordzie!
  debil debil debil

 • Oceniono 6 razy -2

  Większość "panów Kierowców" to bezczelne chamy i ciule , myślący iż rowerzyści nie znają kodeksu drogowego wiecej nie piszę szkoda nerwów ale mandaty winny być tak samo wysokie jak w każdym innym zdarzeniu drogowym

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX