Ogromny korek w górach w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Wszyscy chcieli zobaczyć... śnieg

W tym regionie nawet kilka centymetrów śniegu wzbudza sensacje. Aby zobaczyć śnieg na górze Dżabal al-Dżajas, turyści ustawili się w gigantycznym korku.

Tysiące kierowców utknęły w gigantycznym korku w emiracie Ras Al-Chajma, będącym częścią Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Powodem były... opady śniegu, które w tym kraju należą do prawdziwej rzadkości.

Warstwa białego puchu o grubości nawet 10 centymetrów pokryła okolice góry Dżabal al-Dżajs położonej przy granicy z Omanem. W efekcie do regionu zjechali turyści z całego kraju, co spowodowało ogromne zatory drogowe.

Więcej o:
Komentarze (41)
Ogromny korek w górach w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Wszyscy chcieli zobaczyć... śnieg
Zaloguj się
 • Jakub Adamik

  Oceniono 1 raz 1

  NIENAWIDZE was za te samowłączające się filmy. Najlepsze są te na samym końcu artykułu, do których doscrollowanie zajmuje parę sekund. Po co??? Dlaczego??? Czy ja nie mogę zdecydować sam, czy chcę obejrzeć film czy nie?

 • alt-stettin

  0

  Może by im ten śnieg pakować do chłodni i wysyłać do tych Emiratów?

 • tysonc

  0

  No to gdzie, ku..., ten snieg?

 • mr_gm

  0

  Taki śnieg to ja widzę u nas na co dzień w lipcu.

 • kaczyzmowi_stop

  0

  Ras-Al-Khaymah. Po za tym to nie pierwszy to śnieg w UAE. Osobiście zrobiłem zdjęcie zaśnieżonej pustyni w pobliżu Dubaiu chyba w 2008 lub 2009 roku.

 • atropos666

  Oceniono 1 raz 1

  To bardzo konserwatywny emirat jałmużna jest nakazem wiary w sklepach stoją lodówki z bezpłatnymi produktami cudów nie ma ale podstawowe są.

 • tom-pek

  Oceniono 2 razy 0

  fury to ładne są, ciekawe jak pomagają współwyznawcą imigrantom islamistom?

 • kkrispl

  0

  Nie rozumiem, na sacharze to normalne w nocy, często w Libii widziałem jak w nocy jeżdżą na pustynię bo śnieg spadł latem

 • czarna_brygada09

  Oceniono 2 razy 2

  Lepienie bałwanów ze śniegu to jakiś archetyp ewolucyjny człowiek. Obyczaj ogólnoświatowy, niezależnie, czy śnieg jest, czy go niema, czy pada, czy nie pada ... można założyć, z dużym prawdopodobieństwem, że jest to wyraz opinii o władzy, gdyż zjawiskiem ogólnoświatowym jest też przeświadczenie, że u władzy są zawsze sami idioci, więc istnieje wyraźny związek między tymi dwoma zmiennymi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX