Komentarze (166)
TVP Info również podsumowuje rok od wyboru PiS. I co się okazuje? Same sukcesy!
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • fezuj

  Oceniono 14 razy -2

  Zamiast robić z Polski wrak ekonomiczny obecna władza mogłaby w końcu sprowadzić wrak Tupolewa. A nie tylko: wina Tuska, wina PO. Pokażcie Pisiewicze, co potraficie!

 • l1l99

  Oceniono 25 razy -1

  patologia + zrealizowane
  dojna zmiana + zrealizowane
  hołota + zrealizowane
  koryto + zrealizowane
  ciemnota + zrealizowane
  Belzebub + zrealizowane
  mają rozmach sku...syny

 • traper08

  Oceniono 13 razy -1

  Na jak długo starczy PiS-owi zapasów po PO. Narazie "jedzie" na sukcesach platformy, chociaż "Jęczydło" mówiła o Polsce w ruinie.
  Jako Polak i patriota nie powinienem tego pisać ale czekam, aż PiS strąci na dno naszą Ojczyznę. Może wtedy się opamiętają, a może znowu będzie wina Tuska.

 • laspegas

  Oceniono 11 razy -1

  Nie jesteśmy już jednym z państw decyzyjnych UE.
  Autorytet Polski zniszczony.
  Pogorszone stosunku z Francją, Niemcami i Rosją.
  NATO zastanawiało się nad przeniesieniem szczytu do innego państwa-termin za krótki, szczyt odbył w Polsce
  Macierewicz zawłaszcza plany NATO dot. ściany wschodniej, które poznał 2 tyg. przed szczytem, a traktuje je jako swój sukces (propagandowy i populistyczny).
  Rozbijanie i osłabienie armii, + 500 za pożyczone pieniądze, kosmiczne zapożyczanie się, widzę tylko powolny upadek państwa.

 • jozbieszczad

  Oceniono 10 razy 2

  Donald Tusk w expose z 2007 roku:

  Sprawiedliwe państwo bierze pod opiekę zawsze najsłabszych, nigdy najsilniejszych *** Teraz chciałbym powiedzieć o solidarności, która jest szczególnie mi bliska, o solidarności z niepełnosprawnymi. My słusznie w Polsce mamy poczucie, mam nadzieję, że mamy to poczucie ciągle wyrzutów sumienia wobec tej przecież pełnoprawnej, teoretycznie pełnoprawnej grupy.****To ludzie, którzy nie mają zdrowotnych ograniczeń muszą zrozumieć, że w niepełnosprawnych tkwi wielki, pozytywny potencjał. Jeśli zrozumiemy tę prawdę, to edukacja, doradztwo, rehabilitacja i praca staną się dla niepełnosprawnych bardziej dostępne. Mam nadzieję, panie marszałku, i tę prośbę i apel zgłaszam w imieniu także niepełnosprawnych zasiadających w tej izbie. Że znakiem czasu będzie także taka zmiana tego miejsca, która umożliwi niepełnosprawnym zabieranie głosu z tego miejsca.****„Żądamy wsparcia dla edukacji Polskiego Języka Migowego”,"Słyszycie. Nie bądźcie głusi na nasze problemy", "Mamy problemy z komunikacją w szpitalach, na policji i w urzędach, nie traktujcie nas obojętnie", "Jesteście tylko mocni w gębie, a słabo pomagacie", "Domagamy się prawa do normalnego życia", "Nowa ustawa dla głuchych"***

 • obserwatorfiubziu

  Oceniono 13 razy -1

  POLACY KIJE W DŁOŃ I PISOWSKICH BOLSZEWIKÓW3 GOŃ!DOŚĆ, WYSTARCZY JEDEN ROK ICH IDIOTYZMÓW!!!

 • jozbieszczad

  Oceniono 19 razy 3

  Czemu usunęliście mój wpis zawierający słowo "szechterówka" ?

 • gorzki_pl

  Oceniono 8 razy -2

  curvy z piss ja się pytam gdzie wcześniejsze emerytury obiecane z kampanii?

 • laspegas

  Oceniono 24 razy -2

  ŚRODA: Polska zrywa kontrakt na zakup Caracali.....
  CZWARTEK: Polska kupuje black-hawki.....
  PIĄTEK: black-hawki nie mają uzbrojenia i nie mogą latać w nocy......
  SOBOTA: będziemy budować własne śmigłowce razem z Ukrainą.....
  PONIEDZIAŁEK: black-howki będą produkowane w USA......
  WTOREK: wracamy do negocjacji sprzed 2 lat.

  kaktus

 • fezuj

  Oceniono 18 razy -2

  Boże, dlaczego pokarałeś nas PiS-em?
  Za jakie grzechy zesłałeś tych szkodników na ten udręczony naród?
  Ta partia hipokrytów, życiowych nieudaczników, zakłamanych złodziei nie potrafi rozwiązać ŻADNEGO istotnego problemu, z jakim boryka się nasz kraj. Jedyne co robią, to bezczelnie okradają naród, skłócają Polaków i generują sztuczne problemy, które potem bohatersko starają się rozwiązywać(za nasze pieniądze).
  Pokażmy im czerwoną kartkę w najbliższych wyborach!!
  Oni są jak złośliwy rak naciekający zdrową tkankę!!

 • maciej.kodowski

  Oceniono 18 razy -2

  Wrzesień 2016
  12.09.16 Pracownik biura prasowego PiS atakuje i bije w sejmie działacza Fundacji Dobrego Pasterza, który poprzez zadanie pytania przeszkodził w wywiadzie prasowym wicemarszałkowi PIS Ryszardowi Terleckiemu.

  19.09.16 Antoni Macierewicz znosi limit wydatków MON na cele reprezentacyjne. Według nowej regulacji limit jest nieograniczony i wynosi 'według potrzeb'.

  Październik 2016 – Projekt o wartości 6 mln zł fundacji "Niezależne Media", której jednym z zarządzających jest Grzegorz Tomaszewski, krewny Jarosława Kaczyńskiego, zostaje pozytywnie zaopiniowany przez Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej i trafił na listę projektów, które mogą dostać dofinansowanie.
  Fundacja "Niezależne Media" tuż przed złożeniem projektu do konkursu wpisuje do KRS jako cel działania akcje pro-ekologiczne.

  Zbigniew Ziobro, Minister Sprawiedliwości, przyznaje 3 mln. zł Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, należącej do Tadeusza Rydzyka, na "Opracowanie i wdrożenie programów szkoleń medialnych dla pracowników sądów i prokuratury". W sumie w 2016 różne ministerstwa przekazały ponad 30 mln. zł do firm powiązanych z T.Rydzykiem www . dlugwdziecznosci . pl

  12.10.2016 - Jarosław Kaczyński w wywiadzie dla PAP stwierdził: "Ale będziemy dążyli do tego, by nawet przypadki ciąż bardzo trudnych, kiedy dziecko jest skazane na śmierć, mocno zdeformowane, kończyły się jednak porodem, by to dziecko mogło być ochrzczone, pochowane, miało imię."

  Cały 2016 - Członkowie rodzin polityków PIS, ich znajomi oraz szeregowi działacze PIS bez kompetencji otrzymują posady w spółkach zależnych od skarbu państwa. www . misiewicze . pl

 • maciej.kodowski

  Oceniono 19 razy -1

  Maj 2016
  Antoni Macierewicz przeznacza 650 tys. zł z budżetu MON na telewizyjne spoty reklamowe promujące szczyt NATO, który odbył się w Warszawie. Szczyt NATO było to zamknięte spotkanie przedstawicieli NATO, w którym nie mógł uczestniczyć przeciętny obywatel oglądający telewizję. Jedynym celem wydania 650 tys. zł na reklamę w telewizji było więc promowanie Antoniego Macierewicza, który pojawia się w spocie.

  Czerwiec 2016
  Antoni Macierewicz uzależnia uczestnictwo asysty wojskowej na uroczystościach Czerwca’56 w Poznaniu od odczytania w ich trakcie tzw. apelu smoleńskiego.

  30.06.2016 Dominik Tarczyński, poseł PIS, wyzywa Prezydenta Lecha Wałęsę ‘na solo’ oraz nazwał go bydlakiem. Dominik Tarczyński ma 37 lat (rocznik 1979), Lech Wałęsa 73 lata

  Lipiec 2016
  Antoni Macierewicz, żąda od kombatantów, Powstańców Powstania Warszawskiego, żeby w czasie obchodów rocznicy wybuchu powstania 1.08 został odczytany tzw. apel smoleński. W przeciwnym razie MON odmówił asysty wojskowej.
  Apel smoleński był czytany miedzy innymi 1.09 na Westerplatte oraz 2.09 w obozie koncentracyjnym Stutthof.

  Sierpień 2016
  Beata Kempa, szefowa kancelarii premiera, przyznaje asystentom premier Beaty Szydło oraz asystentom wicepremierów 112% podwyżki. Przed zarabiali 3100 zł, po podwyżce 6560 zł

 • maciej.kodowski

  Oceniono 17 razy -1

  Styczeń 2016
  5.1.2016 posłowie PIS uchwalają zmiany w ustawie o Policji, które umożliwiają policji dostęp do danych internetowych (np. informacji o odwiedzanych stronach) bez wcześniejszej zgody sądu.

  29.01.2016 Piotr Babiarz, poseł PIS z okręgu Wrocławskiego, głosując nad projektem ustawy budżetowej na rok 2016 zagłosował przeciw poprawce, która zapewniała pieniądze na budowę obwodnicy Oławy. Na swoim profilu FB w grudniu 2015 chwalił się, że złożył interpelację poselską wsp. budowy obwodnicy Oławy, dając do zrozumienia, że popiera jej budowę.

  Luty 2016
  16-17.02.2016 Wiceminister Sportu w rządzie PIS, Dorota Dulińska, w służbową podróż do Pragi na Szczyt Grupy Wyszehradzkiej, zabiera swego partnera, który na oficjalnych spotkaniach pełnił rolę doradczą.

  25.02.2016 Premier Beata Szydło oraz 225 innych posłów PIS głosuje za odrzuceniem poprawki zwiększającej kwotę wolną od podatku do
  8000 zł.
  Premier Beata Szydło obiecała w Expose wygłoszonym dnia 18.11.2015, że: "Ale już dzisiaj chcę powiedzieć, co przede wszystkim zrobimy w czasie pierwszych stu dni naszych rządów. ... Po trzecie, podniesienie do ośmiu tysięcy złotych kwoty wolnej od podatku. "
  Premier Beata Szydło nie dość, ze nie zrealizowała swojej obietnicy, to jeszcze głosuje przeciwko niej. Z 5 obietnic na pierwsze 100 dni została zrealizowana jedna.

  Marzec 2016
  Zbigniew Ziobro, pełniąc obowiązki Ministra Sprawiedliwości i Prokuratora Generalnego w rządzie PIS, wstrzymuje wykonanie kary pozbawienia wolności osoby skazanej prawomocnie za naruszenie nietykalności cielesnej policjanta.
  Marcin F., jest związany z Ruchem Narodowym. Miał rozpocząć odsiadywanie 6 miesięcznego wyroku 23.03.2016. Marcin F. był już wcześniej skazany za znieważenie funkcjonariuszy w 2002 i 2008.

  Kwiecień 2016
  Marek Kuchciński marszałek sejmu, poseł PIS, zatwierdza podwyżki dla posłów na prowadzenie biur z 12 150 zł do 13 200 zł/miesiąc (podwyżka 1050 zł miesięcznie). W 2016 wzrosła również o 2000 zł kwota, którą posłowie otrzymują na remonty biur oraz o 5% limity wydatków na benzynę do sejmowych samochodów.
  Piotr Gliński, Minister Kultury, przeznacza 140 tyś. zł ze środków ministerstwa na kampanię społeczną w TV Trwam nt. propagowania czytania.

 • maciej.kodowski

  Oceniono 18 razy -2

  Podsumowanie roku pis:

  Listopad 2015
  16.11.2015 Prezydent Andrzej Duda ułaskawia Mariusza Kamińskiego, byłego szefa CBA, skazanego przez sąd pierwszej instancji za przekroczenie uprawnień na 3 lat pozbawienia wolności i 10 lat zakazu pełnienia kierowniczych stanowisk w administracji państwowej, wsp. tzw. „afery gruntowej”.
  Było to pierwsze ułaskawienie prezydenta Andrzeja Dudy.
  Było to pierwsze w historii ułaskawienie osoby, która nie została skazana prawomocnym wyrokiem sądu (nie odbyła się jeszcze sprawa apelacyjna).
  Dzięki ułaskawieniu, Mariusz Kamiński mógł zostać ministrem, koordynatorem działalności służb specjalnych, w rządzie PIS.

  Grudzień 2015
  11.12.2015 Mariusz Błaszczak, minister spraw wewnętrznych w rządzie PIS, nominuje na stanowisko komendanta głównego insp. Zbigniewa Maja.
  Zbigniew Maj składa dymisję po 2 miesiącach urzędowania, po tym jak okazuje się, że od dwóch lat łódzka prokuratura prowadzi śledztwo dotyczące korupcji w kaliskim samorządzie, a w aktach sprawy pojawia się wątek załatwienia przez Zbigniewa Maję w 2014 r. swojej żonie stanowiska w Towarzystwie Budownictwa Społecznego w Kaliszu.

  22.12.2015 posłowie PIS uchwalają ustawę o Trybunale Konstytucyjnym, której celem był paraliż działania tego konstytucyjnego organu. Ustawa wymagała między innymi, żeby TK orzekał w pełnym składzie liczącym co najmniej 13 na 15 sędziów TK, co w przypadku nie przyjęcia do tej pory przez prezydenta Andrzeja Dudę ślubowania od 3 sędziów TK wybranych 8.10.2015, powodowało niemożliwość orzekania przez Trybunał Konstytucyjny

  30.12.2015 posłowie PIS uchwalają nowelizację ustawy o Służbie Cywilnej, na mocy której:
  - wyższe stanowiska w służbie cywilnej będą obsadzane w drodze powołania, a nie konkursu najlepszych kandydatów .
  - zlikwidowano wymóg wobec szefa służby cywilnej, by nie był członkiem partii politycznej w okresie 5 lat poprzedzających objęcie tego stanowiska. Obecnie nie może on być członkiem partii politycznej w momencie objęcia stanowiska.

 • fezuj

  Oceniono 18 razy -4

  Program 500+ nie został zrealizowany. Wsparcie miało przysługiwać na KAŻDE dziecko - to obiecywała pani "premier" Szydło!

 • remo29

  Oceniono 13 razy -1

  Czyli będzie jak zwykle - rozsypią kasę na prawo i lewo, przyjdą następni i zaczną od uzupełnienia pustego sejfu, a ci co sejf opróżnili będą krzyczeć "za naszych czasów ludziom żyło się lepiej" i tak to się kręci od ćwierćwiecza. Tylko episkopat ma zawsze dobrze, bo tańczy raz z jednymi, raz z drugimi.

 • 0721x

  Oceniono 15 razy -1

  jedno jest pewne zrealizował marzenia wszystkich misiewiczów - chcesz za fosę głaskać misie zobacz czy masz krewnych w pisie

 • maciej.kodowski

  Oceniono 9 razy -1

  Expose 18.11.15 B. Szydło:
  Ale już dzisiaj chcę powiedzieć, co przede wszystkim zrobimy w czasie pierwszych stu dni naszych rządów.

  Po pierwsze, pięćset złotych na dziecko, począwszy od drugiego, a w rodzinach o mniejszych dochodach od pierwszego dziecka. Dziecko to nie koszt to inwestycja. Po drugie, obniżenie wieku emerytalnego do sześćdziesięciu lat dla kobiet i sześćdziesięciu pięciu lat dla mężczyzn. Po trzecie, podniesienie do ośmiu tysięcy złotych kwoty wolnej od podatku. Po czwarte, bezpłatne leki od siedemdziesiątego piątego roku życia. Po piąte, podwyższenie minimalnej stawki godzinowej do dwunastu złotych o czym szczegółowo będę mówić w dalszej części wystąpienia.

  Po 100 dniach zrealizowana jedna.
  Leki dla 75+ to fikcja (spytajcie seniorów)
  12 zł/h będzie dopiero od stycznia i to nie rzad za to zapłaci.
  Kwota wyższa od podatku : Brak konkretnych planów
  Zmniejszenie wieku emerytalnego: Brak konkretnych planów

 • otopolskiepieklo

  Oceniono 25 razy -9

  stawka godzinowa wyzsza już obowiazuje?

  CIT z 9 do 15 już obowiązuje?

  wyzsze emerytury... o 5 PLN?

  ale ciemny lud wszystko łuknie

  od tego jest tuba propagandowa w końcu

 • tet233

  Oceniono 21 razy -3

  Demontaż państwa prawa - zrealizowane
  Paraliż TK - zrealizowane
  Tysiące miejsc pracy dla kolegów z partii - zrealizowane
  Cenzura w mediach publicznych - zrealizowane
  Izolacja Polski - zrealizowane

 • ochujek

  Oceniono 9 razy -1

  Czyli jak zwykle. Co innego obiecują, co innego wykonują. Liczyć nie potrafią, ale ciemny lud też niegramotny i wierzy popierając obiecujących. Kler też ma poparcie za obietnice zbawienia. Za pieniądze.

 • delfinadupa

  Oceniono 13 razy -1

  R O K H A Ń B Y

 • pt.nut

  Oceniono 10 razy -2

  Elektorat specjalnej troski ma jedno ucho nastawione na TVP, drugie na ambonę. Nic sie nie zmieni, dopóki normalni ludzie nie pójdą na wybory.

 • ar25

  Oceniono 50 razy 8

  PiS w ciągu roku zrealizował więcej niż PO w tym samym czasie. Ciekawe będzie podsumowanie rządów PiS w 2019 r. Zrealizowane obietnice PiS vs złodziejstwo i komuna poprzedniej władzy. Lewactwo łączcie się! :)

 • komentarzdramatyczny

  Oceniono 40 razy 4

  Z rana dużo lepiej słuchało się tvn24 i np szczekania Grzesia razem z Bolkiem. Co udało zrobić się PiS? -Skłócić Polaków!
  To ja się pytam. Kto tu mówił o opozycji totalnej?
  Im więcej muszę słuchać tych kretynów z PO/Nowoczesnej i pozostałych tym bardziej kibicuję Kaczyńskiemu. Do tego te analogie do "parasolek" mówiących, że mają dość szowinistycznych dowcipów. Litości. Za trzy lata PiS z Kukizem będą mogli sobie zmienić konstytucję bez niczyjej pomocy. Jestem tego pewien.

 • nopetopis

  Oceniono 7 razy -1

  Z dedykacją na okoliczność rocznicy:

  Utwór okolicznościowy (rocznicowy):

  Rok temu zmrok złowróżbny okrył TĘ ZIEMIĘ
  Mściwe, krwi żądne zalało ją plemię
  Prymitywne, zjadliwe i bez tolerancji
  Niegodne miana polskiej nacji

  Z katakumb, średniowiecza cienia
  Wypełzło i się rozprzestrzenia
  Jadem dokoła na tych plują
  Co zjadliwości tej nie wtórują

  Lecz Naród rozumny jest i dzielny
  Nie będzie prymu wiódł lud kościelny
  Nie damy wydrzeć sobie Europy
  A wam damy wkrótce potężne kopy

 • bkiton

  Oceniono 17 razy -1

  Wyższe emerytury i renty o 2,50 - zrealizowano.
  Brechłem
  Tyle to dostaje troll za wklejkę

 • kkes

  Oceniono 26 razy 0

  Jakos nie widze newsow o finansowaniu fundacji emerytowanego sędziego TK Stępnia z budżetu stolicy. To samo z fundacjami Sorosa, ktory to potem ładuje w Agore. Cała prawda całą dobę

 • antekpociecha

  Oceniono 24 razy -2

  Ani grosza z tych rozdawanych 500+ nie zarobił pis. Leki za darmo? śmiech przez łzy bo większość leków np dla chorych na raka po chemii zdrożało nawet 3000%
  Prawdziwy obraz "państwa w ruinie" będzie za kilka lat
  Czyjeś rozdawać bardzo łatwo ale co będzie gdy zabraknie?

 • zawszeprawdomowny

  Oceniono 14 razy -2

  Czesc frankowiczie oraz Pawlicki, boli was pewna czesc ciala? Pawlickiego juz pewnie nie boli, bo dostal posadke w TVPis, ale was musi bolec skoro juz oficjalnie Kaczynski, Duda i Szydlo powiedzieli, ze zostaliscie w..................

 • nopetopis

  Oceniono 8 razy -2

  Rocznicowy utwór okolicznościowy:

  Rok temu zmrok złowróżbny okrył TĘ ZIEMIĘ
  Mściwe, krwi żądne zalało ją plemię
  Prymitywne, zjadliwe i bez tolerancji
  Niegodne miana polskiej nacji

  Z katakumb, średniowiecza cienia
  Wypełzło i się rozprzestrzenia
  Jadem dokoła na tych plują
  Co zjadliwości tej nie wtórują

  Lecz Naród rozumny jest i dzielny
  Nie będzie prymu wiódł lud kościelny
  Nie damy wydrzeć sobie Europy
  A wam damy wkrótce potężne kopy

 • antekpociecha

  Oceniono 20 razy -2

  Radość z rozdanych funduszy wypracowanych przez poprzedników.
  Prawdziwy stan państwa, gospodarki, bezpieczeństwo i wizerunek będzie do oceny za kilka lat ale wówczas będzie to oczywiście czyjaś wina..

 • spluwa-orginal

  Oceniono 10 razy -4

  PO doprowadzilo Polske na skraj przepasci ,a PiS zrobil krok do przodu .

 • beatrixx-kiddo

  Oceniono 23 razy -1

  A Goebbels słuchając TVPiS przewraca się w grobie i jęczy: "ale ja cienias byłem, nawet propagandy nie potrafiłem porządnie przeprowadzić..."

 • antykancelista73

  Oceniono 6 razy -2

  ,,tiaaaa wielki sukces..... ten qrwski syf przestali oglądać wszyscy normalni ludzie!!!!!''

 • floryda77

  Oceniono 14 razy -2

  Wzrost gospodarczy najniższy od lat 3,1% (pomimo rozdania kilkunastu mld złotych rodzinom i górnikom), koniec dodatniego bilansu handlowego, załamanie w inwestycjach infrastrukturalnych, niewykorzystane środki unijne z uwagi na brak pieniędzy na wkład własny. "Sukcesy" można mnożyć, jak choćby spadek kapitalizacji firm z udziałem Dojnej Zmiany we władzach - bagatela 80 mld złotych.

 • krynolinka

  Oceniono 18 razy -2

  Raczej powinno się podsumować te rzeczy których nie zapowiadano .Macierewicz ministrem wojny jest a miał nie być .Udupienie TK a tego też nie obiecywano .Wyszarpywanie ze spółek skarbu państwa każdej dobrze płatnej posady dla swoich .Największy jednak sukces zapowiadany to upartyjnienie na maksymalnym poziomie mediów publicznych -udało się .Rządowe media błyszczą manipulacją . A wraku i międzynarodowej komisji smoleńskiej a ni widu a ni słychu.Systematycznie za to jest wygaszana praworządność i trójpodział władzy .

 • jozbieszczad

  Oceniono 33 razy 5

  Ekipa Platformy z Donaldem Tuskiem na czele, kiedy przejmowała władzę w Polsce, obiecywała wiele. Przede wszystkim uproszczony miały być system podatkowy, a wprowadzenie tzw. podatku liniowego miało pomóc budżetom domowym wielu Polaków. Sam Tusk zaklinał z mównicy sejmowej, podczas wygłaszania swojego pierwszego expose, że jego nadrzędnym celem będzie stopniowe obniżanie danin publicznych. Rzeczywistość okazała się być zupełnie inna. Rząd zaczął podnosić akcyzę na paliwo, zamroził na 8 lat kwotę wzrost kwoty wolnej od podatku, podwyższył VAT, zmniejszył o 1/3 zasiłek pogrzebowy i zlikwidował szereg ulg podatkowych (internetowa, budowlana). O podatku liniowym bardzo szybko zapomniano, a urzędy skarbowe coraz częściej zaczęły kontrolować zwykłych przedsiębiorców w poszukiwaniu jakichkolwiek przewinień skutkujących nałożeniem finansowych kar.  Rząd obiecał również walczyć z procesem nadmiernego zadłużania kraju i rozszerzającą się biurokracją. Tymczasem, podczas ośmiu lat kierowania państwem przez PO-PSL, zadłużenie Skarbu Państwa wzrosło o 100 procent, a liczba urzędników wzrosła o około 80 tys. Jakby tego było mało wyprzedano majątku narodowego za blisko 70 mld zł (fabryki, banki, zakłady przemysłowe, przedsiębiorstwa), a na deser władze zrabowały ok. 130 mld zł oszczędności Polaków zgromadzonych w funduszach emerytalnych. Z postulatu likwidacji KRRiTV oraz abonamentu RTV rząd również bardzo szybko się wycofał. W zamian zaproponował nowy podatek audiowizualny i opłatę od smartfonów i tabletów. Armia miała być silna i zmodernizowana. W rzeczywistości w sporej części została zlikwidowana, a modernizacja jest przesuwana w nieokreśloną przyszłość. Mieliśmy się uniezależnić od dostaw gazu z Rosji. W praktyce budowa gazoportu w Świnoujściu zakończyła się gigantycznym skandalem i nie wiadomo kiedy zostanie ukończona. Polacy mieli wracać z emigracji. W rzeczywistości liczba emigrantów jeszcze bardziej się zwiększyła.

  Tak właśnie wygląda realizacja obietnic złożonych przez ekipę Platformy Obywatelskiej...

 • andrzej2310

  Oceniono 6 razy -4

  Najbardziej mi się podoba propagandowa obniżka CIT na 15% - 99,9% firm nie może z tego skorzystać, dla wszystkich jest to nadal 19%. CZYSTA FIKCJA!!!!

 • l1l99

  Oceniono 10 razy -2

  TVDebil
  wyższe emerytury o 2 zł
  buahahahahahahahahaha

 • Marcel Balcer

  Oceniono 6 razy -2

  TVPiS Info właśnie informuje o wypadku w Działoszycach na Dolnym Śląsku, zarazem pokazując na mapie Działoszyce w kieleckiem. Innych chyba nie ma. Pełna profeska

 • crotalus1

  Oceniono 29 razy -9

  Nawet komuchy były bardziej finezyjne w propagandzie sukcesu. :-) TVPiS indoktrynacja już podały jaka się zapożyczyliśmy?

 • hegemon123

  Oceniono 69 razy 7

  Byle szczuć! Byle siać ferment! Niezależne "rzetelne i obiektywne" dziennikarstwo...

 • konsulhonorowypernambuco

  Oceniono 39 razy -3

  Najlepiej wyszły im podwyżki rent i emerytur. Średnio po 5 zł na głowę miesięcznie. Dobra zmiana za piątaka. Obniżka CIT, a zaraz będą podwyżki podatków. Co do reszty, ech... szkoda nawet pisać.

 • mateuszkurowski

  Oceniono 40 razy 4

  A jak bylo naprawde?

  A MOZE CHOCIAZ BYSCIE JE WYSZCZEGOLNILI.

  Tyle belkotu o niczym, przychodzi meritum i pis jest zuy. I TYLE.

  Cenisz sobie dobre dziennikarstwo?

 • antykaczysta40

  Oceniono 21 razy -15

  Normalnie jakby jeszcze GW zlikwidowali to wszyscy już zupełnie szczęśliwi by byli. Wszyscy.

 • belzebog

  Oceniono 33 razy -1

  Pisowizja i 500+ to są najlepsze sukcesy, dzięki czemu ciemny naród kocha tą sektę u władzy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX