Budka pyta Ziemca po "Wiadomościach": "Jak Pan musi się czuć po zakończeniu Dziennika Telewizyjnego?"

Dziennikarze i politycy twierdzą, że prowadzący "Wiadomości" skłamał w rozmowie na temat Trybunału Konstytucyjnego. W rozmowie na Twitterze Borys Budka zadedykował Ziemcowi fragment piosenki "Przeżyj to sam".

- Badania pokazują, że większość Polaków dość sceptycznie patrzy na rolę Trybunału [Konstytucyjnego]. Zupełnie inaczej było jeszcze 2 lata temu, kiedy większość Polaków chwaliła Trybunał i jego działania - powiedział Krzysztof Ziemiec w rozmowie z Bronisławem Wildsteinem krótko po zakończeniu emisji "Wiadomości". Program zwykle kończy wprowadzenie do rozmowy, która kontynuowana jest na antenie TVP Info.

Dziennikarz Piotr Witwicki zauważył, że Ziemiec minął się z prawdą i pokazał na Twitterze sondaże, z których wynika, że Polacy w kryzysie konstytucyjnym obierają stronę Trybunału Konstytucyjnego.

Ziemiec w odpowiedzi stwierdził m.in., że "czepiactwo" Witwickiego jest "słabe". Podał też link z sondażem przeprowadzonym przez CBOS, jednak wynika z niego, że 49 proc. ankietowanych dobrze oceniło fachowość działań Trybunału, a źle - 21 proc.

Głos na Twitterze zabrał także były minister sprawiedliwości Borys Budka, który zadedykował Ziemcowi fragment piosenki "Przeżyj to sam" - "A spiker cedził ostre słowa, od których nagła wzbierała złość". Zdaniem Ziemca, poseł zakpił z dziennikarza, co tym razem również ocenił jako "słabe".

Budka tłumaczył, że jego słowa nie były wyrazem kpiny, a żalu. "Z dziennikarza, którego ceniłem za warsztat i obiektywizm stał się Pan twarzą PiS" - stwierdził. "A tak po ludzku zastanawiam się, jak Pan musi się czuć po zakończeniu kolejnej emisji Dziennika Telewizyjnego. Szkoda... Naprawdę" - dodał.

Więcej o:
Komentarze (358)
Budka pyta Ziemca po "Wiadomościach": "Jak Pan musi się czuć po zakończeniu Dziennika Telewizyjnego?"
Zaloguj się
 • mmichal

  0

  taaa... Ziemiec początkowo spokorniał po wypadku z wrzątkiem. Teraz już widać zapomniał....Ale Świat i Internet nie zapominają p. Krzysztofie. To wszystko jeszcze do pana wróci. I zapłacze pan nad sobą. Ale nikt inny tego nie zrobi.

 • zyks

  0

  Ziemiec: po każdej emisji Dziennika Telewizyjnego czuję się coraz lepiej. Jeszcze parę emisji i wpadnę w stan permanentnej euforii. I nic mi nie grozi. Jeśli p.min. Macierewicza w Tworkach jeszcze nie zamknęli, to i mnie nie zamkną.

 • Marian Musiolik

  Oceniono 3 razy -1

  On śmie zarzucac komuś kłamstwo to śmieszne obłuda i mega tupet
  Ta partia już oddana przestała być wiarygodna do roboty uczciwej lenie

 • ffstv

  Oceniono 3 razy 1

  Czy szanowny admin mógłby coś zrobić z nabijaniem ocen przez ruskie skrypty?

 • readme.txt

  Oceniono 8 razy 0

  W PiS karierę zrobi tylko wybitny, bezmyślny kretyn. Panie Ziemiec, jak Pan zdał maturę? Q sumie, teraz wcale się nie dziwię, że Pana wylano z tvn24.

 • duzakopara

  Oceniono 11 razy 1

  Trolownia pisowska się uaktywniła. Wiem, trzeb być czujnym żeby każdy post zminusować i wciąż odwoływać się na PO. Ciekawe jak wam przestaną płacić, czy dalej będziecie tak ujadać?

 • michalcyprian

  Oceniono 9 razy 1

  Ziemiec nie skłamał, tylko przytoczył wyniki "sądażu", który powstał w Centralnej Pracowni Opinii Prezesa na Nowogrodzkiej 84/86 w Warszawie.

 • burmistrz_zapiecka

  Oceniono 11 razy 1

  Proponuję zamknąć forum, rośnie liczba troli, płatnych dupków i frustratów

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX